بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات ❤️ آی پی ثابت امارات

سرور مجازی امارات

متاسفانه این روزها بیشتر سایت‌های خارجی، خدمات خود را به روی کاربران ایرانی بسته و بعضی از سایت‌ها نیز از سمت ایران بسته شده‌اند. اما در کشوری بسیار کوچک و نزدیک به ایران، نه تنها سرعت اینترنت چند برابر است، بلکه تمامی سایت‌ها نیز باز بوده و کاربران به سادگی می‌توانند از وبگردی، ترید کردن، فعالیت‌های نقل و انتقالات مالی و … لذت ببرند. با خرید سرور مجازی امارات چندین مشکل در دنیای اینترنت حل شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اول از همه اجازه دهید تا تعریف صحیح و درست سرور مجازی را ارائه کرده و سپس، بهترین سایت خرید سرور مجازی یا همان آی پی ثابت امارات را معرفی خواهیم کرد. همچنین، در کنار VPS امارات، ارائه دهندگان ای پی ثابت این کشور را نیز بررسی خواهیم کرد.

در انتها نیز سرور امارات رایگان و همچنین آی پی ثابت این کشور را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد تا بتوانید به شکل صحیح و اصولی، بهترین سایت را با توجه به کسب و کار و ماهیت فعالیت خود، انتخاب نمایید.

بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات ❤️ آی پی ثابت امارات
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  سرور مجازی امارات

  سرور مجازی چیست؟

  سرور مجازی در حقیقت یک کامپیوتر بوده که با استفاده از اطلاعات خاص، می‌توان به آن متصل شد. در اصطلاح فنی به این کامپیوتر، VPS گفته شده و تمامی کارهایی که می‌توان با یک کامپیوتر انجام داد را می‌توان پس از اتصال به آن، انجام داد. دلیل اصلی استفاده از سرور مجازی، تغییر آی پی و موقعیت جغرافیایی برای وبگردی، ترید کردن، نقل و انتقالات مالی و حتی استفاده از قدرت کامپیوتر برای انجام شبیه‌سازی‌ها و محاسبات است.

  بیشترین استفاده از سرورهای مجازی در ایران و خصوصا استفاده از سرور مجازی امارات انجام کارهای مالی و یا توسعه وب است. بهتر است بدانید که بسیاری از خدمات گوگل برروی کاربران ایرانی بسته شده و افرادی که قصد توسعه وب، توسعه بازی و … را داشته و نیاز دارند که از خدمات گوگل استفاده نمایند، چاره‌ای جز تغییر آی پی ایران ندارند. خصوصا مالکان سایت‌ها و سئوکارهایی که قصد انجام تبلیغات گوگل را داشته (و یا در کل از خدمات پرداخت استفاده می‌کنند)، نه تنها باید آی پی خود را تغییر دهند، بلکه باید از آی پی ثابت و مشخصی استفاده نمایند.

  سرور مجازی برای توسعه وب

  تغییر آی پی، یکی از گزینه‌هایی است که برای توسعه وب می‌توان از آن استفاده کرد. در مقاله‌ی دیگری به بهترین سایت خرید آی پی ثابت پرداخته‌ایم. اما افرادی که باید فایل‌های سنگین را دانلود کرده و سپس کدنویسی خود را برای توسعه وب یا بازی دنبال کنند، ترجیح می‌دهند که به جای تغییر آی پی، از یک سرور مجازی با فضای (هارد) قابل قبول استفاده کرده و داده‌های مورد نیاز را با سرعت اینترنت امارات دانلود و آپلود نمایند!

  سرور مجازی برای ترید و انتقال پول

  حوزه‌ی دیگری که نیاز مبرمی به سرور مجازی دارد، حوزه‌ی ترید کردن، خرید و فروش رمزارزها و همچنین پرداخت‌های خارجی است. سرور مجازی امارات پینگ بسیار پایینی داشته (نزدیک به صفر) و خصوصا برای تریدرهایی که قصد فعالیت در فارکس به سبک و استراتژی اسکالپ را داشته باشند، گزینه‌ی بسیار مناسبی هستند. مجموعه‌ها یا افرادی که قصد استفاده از پی پل را داشته باشند نیز نباید از آی پی ایران استفاده کرده و ترجیحا باید یک آی پی ثابت و یا وی پی اس کشور خارجی را تهیه کرده باشند.

  تفاوت سرور مجازی با آی پی ثابت چیست؟

  سرور مجازی به دلیل قرار گرفتن در یک مکان جغرافیایی متفاوت و اتصال به اینترنت با استفاده از شبکه‌ی اینترنت همان منطقه، آی پی مخصوص به خود را دارد. بنابراین، سرور مجازی نیز آی پی ثابت در اختیار خریدار خود قرار خواهد داد. اما همانطور که پیشتر مطرح شد، سرور مجازی، یک کامپیوتر واقعی در یک مکان مشخص بوده که پس از اتصال به آن، تمامی اقدامات از طریق آن کامپیوتر انجام خواهد شد. بنابراین، هیچ ترسی از آی پی لیک (نشت آی پی) وجود نخواهد داشت و علاوه بر آن، مقدار مشخصی فضای ذخیره سازی اطلاعات و سایر کانفیگ‌ها (رم، سی پی یو و …) را نیز در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

  آی پی ثابت امارات یا سرور مجازی امارات

  آی پی ثابت همانند فیلترشکن عمل کرده و تنها آی پی شما را تغییر خواهد داد، این در حالی است که سرور مجازی، یک کامپیوتر مجزا را در اختیارتان خواهد گذاشت. طبیعتا قیمت سرور مجازی امارات بیشتر از آی پی ثابت امارات بوده و کاربردهای مختلفی نیز دارند. بسته به نوع کاربری مد نظر، باید تصمیم بگیرید که آیا ای پی ثابت امارات مناسب شما خواهد بود و یا سرور مجازی امارات. برای مثال، توسعه دهندگان وب که نیاز به سرعت بالای دانلود و آپلود و همچنین فضا برای ذخیره سازی برنامه‌ها دارند، قطعا بهتر است از سرور مجازی امارات استفاده نمایند.

  بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات

  پس از ارائه‌ی توضیحات اولیه، نوبت به بررسی سایت‌های فروش سرور مجازی امارات و همچنین آی پی ثابت امارات رسیده است. در این مقاله، چندین وبسایت فروشنده را از نظر قیمت، کیفیت، تیم پشتیبانی، میزان پایداری و در دسترس بودن VPS، تنوع خدمات و … بررسی خواهیم کرد تا نهایتا بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات را معرفی نماییم. 

  ای پی ثابت امارات ipsabet

  اولین مجموعه که قصد بررسی آن را داریم، مجموعه‌ای با نام ipsabet.com بوده که یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات تغییر آی پی، سرور مجازی و … در ایران است. این مجموعه چندین سال است که در این حوزه فعالیت کرده و همه روزه خدمات بهتر و بیشتری را برای تغییر آی پی و تسهیل فعالیت‌های اینترنتی ارائه کرده است. مجموعه آی پی ثابت در ایران بیشتر بخاطر ارائه‌ی سرویس‌های رفع تحریم گوگل و سرویس‌های ترید در بایننس و کوکوین شناخته شده است.

  ای پی ثابت امارات ipsabet
  پلن های سرور مجازی آی پی ثابت

  مجموعه Ipsabet.com در بیش از 50 نقطه از دنیا، سرورهای قدرتمندی را در اختیار کاربران قرار داده است. اگرچه نام خدمات این مجموعه ای پی ثابت است، اما در حقیقت، این مجموعه سرور مجازی را به مشتریان خود ارائه کرده‌اند. یکی از پرطرفردارترین خدمات این مجموعه، سرور مجازی امارات بوده که تنها با 50 هزار تومان در ماه، به کاربران ارائه شده است. در ادامه مقاله، متوجه تفاوت قیمت گذاری این مجموعه با سایرین خواهید شد.

  سرور مجازی امارات پارس وی دی اس

  هنگام جستجو برای سرور مجازی امارات، با مجموعه پارس VDS که تحت نام تجاری پارس شبکه آذرخش فعالیت می‌کند، مواجه خواهید شد. این مجموعه بیش از هفت سال به صورت تخصصی در خصوص خدمات تغییر آی پی و رفع تحریم‌ها فعالیت کرده است. پارس وی دی اس چهار پلن مجزا برای سرور مجازی امارات ارائه کرده که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

  سرور مجازی امارات parsvds
  پلن های سرور مجازی امارات parsvds

  قیمت‌های این مجموعه از ماهانه نزدیک به 400 هزار تومان به بالا بوده و تفاوت پلن‌های آن، در ترافیک ماهانه، رم، تعداد هسته‌های پردازنده و همچنین فضای هارد است. خدمات این مجموعه بیشتر مناسب کسب و کارهایی است که قصد راه‌اندازی یک فعالیت حرفه‌ای (مثلا خدمات خرید و فروش رمزارز) را داشته باشند. تمامی پلن‌های این مجموعه همراه با امکان انتخاب بین لینوکس و ویندوز ارائه شده است.

  سرور مجازی امارات ایرانیکارت

  ایرانیکارت مجموعه‌ای برای تسهیل خدمات پرداخت خارجی بوده و در این راستا، خدمات متعددی را به کاربران ارائه می‌دهد. با این حال، ایرانیکارت ارائه دهنده سرور مجازی امارات نبوده، بلکه تنها نقش واسط را ایفا کرده و از وبسایت‌های خارجی، خرید شما و در حقیقت پرداخت شما را انجام داده و اطلاعات سرور مجازی را برای شما ارسال خواهد کرد. طبیعتا قیمت‌ها بستگی به قیمت دلار آزاد داشته و کیفیت پشتیبانی (به دلیل تخصصی نبودن تیم ایرانیکارت در این حوزه)، ضعیف خواهد بود.

  آی پی امارات ایرانی کارت
  روال خرید آی پی ثابت از ایرانی کارت

  به همین دلیل نیز این وبسایت، هیچ قیمتی برای سرورهای مجازی امارات بیان نکرده و همه چیز پس از ثبت نام و تیکت زدن به پشتیبانی قابل انجام و پیگیری است. طبیعتا، ایرانی کارت نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات باشد.

  قائم هاست

  یکی دیگر از گزینه‌هایی که در هنگام جستجوی سرور مجازی امارات با آن مواجه خواهید شد، مجموعه قائم هاست بوده که نامگذاری آن اندکی باعث تعجب است! این مجموعه، قیمت گذاری بسیار عجیبی داشته اما امکانات جالبی هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. پیش از هرگونه توضیح، بهتر است ابتدا نگاهی به پلن‌های قائم هاست بیندازیم.

  سرور مجازی امارات قائم هاست
  پلن های سرور مجازی امارات قائم هاست

  قیمت ماهانه‌ی خدمات این مجموعه از 600 هزار تومان به بالا است. با مقایسه پلن VPS 1GB قائم هاست با پلن 2 گیگ پارس وی دی اس، متوجه خواهیم شد که نه تنها فضای اینترنت ماهانه‌ی آن 50 گیگ بیشتر بوده و همان امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد. از لحاظ قیمتی نیز این پلن قائم هاست، نزدیک به 50 هزار تومان کمتر از پارس وی دی اس بوده که همین امر نیز این پلن را محبوب‌تر خواهد کرد.

  نکته جالب در قائم هاست، امکان تغییر کانفیگ سرور مجازی امارات است که قیمت و هزینه‌ی آن نیز اعلام شده است:

  • هر گیگابایت رم اضافه ماهیانه 90.000 تومان
  • هر 100 گیگابایت هارد SAS / Sata اضافه ماهیانه 90.000 تومان
  • هر 10 گیگابایت هارد SSD اضافه ماهیانه 40.000 تومان
  • هر عدد IP اضافه در صورت امکان ارائه ماهیانه 50.000 تومان

  بهترین سایت خرید آی پی ثابت امارات

  بعد از بررسی ارائه دهندگان اصلی سرور مجازی امارات پرداختیم، در این بخش قصد داریم سایت‌های فروش ای پی ثابت امارات را معرفی کرده و در نهایت، بهترین سایت خرید آی پی ثابت امارات را معرفی نماییم. در این قسمت نیز همانند بخش قبلی، ملاک‌های اصلی انتخاب مجموعه شامل قیمت، کیفیت خدمات، تنوع خدمات و پشتیبانی است.

  هات‌کریو

  هات کریو که احتمالا تلاش کرده تا از نام کریومیکر (به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان آی پی ثابت) استفاده نماید، هشت پلن مختلف برای مشتریان خود در نظر گرفته است. چهار پلن اولیه تک کاربره بوده و چهار پلن دوم، قابلیت استفاده توسط دو کاربر (یا دو دستگاه) به صورت همزمان را دارد. در تصویر زیر، چهار پلن اولیه‌ی این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

  آی پی ثابت امارات هات کریو
  پلن های آی پی ثابت امارات هات کریو

  حداقل قیمت آی پی ثابت امارات در هات کریو معادل 49 هزار تومان در نظر گرفته شده که قابلیت Kill Switch (قطع شدن اینترنت هنگام قطع ارتباط با سرور امارات) را نیز دارد. خدمت هات کریو در حقیقت همانند فیلترشکن‌هایی است که یکی از گزینه‌های آن، سرور امارات باشد. پهنای باند ماهانه در پلن‌ها ده گیگ بوده که برای وبگردی و حتی ترید روزانه کاملا مناسب است. با بالا رفتن دوره خرید (مثلا شش ماهه)، قیمت هر ماه کاهش خواهد یافت.

  آی پی ثابت امارات بیت سرور

  پلن‌های ارائه شده در مجموعه بیت سرور در حقیقت ترکیب آی پی ثابت و سرور مجازی امارات است. این مجموعه، فعالیت قانونی خود را از سال 1400 شروع کرده و تا کنون گزارشی مبنی بر تخلف در ای-نماد ثبت نشده است. تصویر پلن‌های بیت سرور را در زیر مشاهده می‌کنید:

  پلن های آی پی ثابت امارات بیت سرور

  همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، پلن سرور ارزان ترید امارات در حقیقت آی پی ثابت بوده که با قیمت ماهانه 238 هزار تومان ارائه شده و دو پلن بعدی (پلن 1 و پلن 2) در حقیقت سرور مجازی بوده که به ترمینال کامپیوتر دسترسی داده می‌شود (لینوکس برروی سرور نصب است). همانگونه که مشخص است، قیمت‌گذاری بیت سرور هم برای آی پی ثابت و هم برای سرور مجازی امارات، کمی دور از قیمت‌های بازار است.

  سرور امارات رایگان و ای پی ثابت امارات رایگان

  پیش از آنکه بهترین سایت خرید ای پی ثابت امارات و سرور مجازی از این کشور را بررسی کنیم، بهتر است توضیحاتی را در خصوص سرور امارات رایگان ارائه دهیم. اول از هر چیز، حتما می‌دانید که هیچ چیزی به صورت رایگان ارائه نخواهد شد. بعضی از مجموعه‌ها برای جلب مشتری، ممکن است که امکان تست یک روزه و رایگان را در اختیار مشتریان قرار داده باشند. اما در صورتیکه مجموعه‌ای ادعای سرور مجازی رایگان دائمی نمود، مطمئن باشید که کیفیت لازم برای کار را نخواهد داشت.

  خصوصا اگر در حال توسعه وب، سئو، پرداخت خارجی و … هستید، امکان قطع شدن آی پی ثابت امارات رایگان وجود داشته و این اتفاق ممکن است باعث ضرر و زیان مالی بسیاری شود. بنابراین، تا حد امکان به هیچ عنوان فریب تبلیغات مجموعه‌های مختلف با عنوان رایگان را نخورید. طبیعتا خدمت رایگان، بدون پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل، هیچ راهی برای پیگیری آن وجود نخواهد داشت.

  خرید بهترین سرور مجازی امارات

  در بررسی‌های فوق به نظر می‌رسد که در صورتیکه نیاز به آی پی ثابت امارات را داشته باشید، مجموعه Ipsabet.com بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، چرا که ترافیک نامحدود ماهیانه داشته و همچنین قیمت‌گذاری آن بسیار عالی است. در صورتیکه به صورت حرفه‌ای نیاز به سرور مجازی امارات دارید، مجموعه پارس وی دی اس انتخاب شایسته‌تری برای شما خواهد بود.

  اگر این مقاله توانسته به شما در مسیر خرید بهترین آی پی ثابت امارات و یا سرور مجازی امارات کمک نماید، لطفا با ستاره دادن به این مقاله، از ما حمایت نمایید. همچنین، اگر سوال یا نظری در خصوص محتوای مقاله داشته و یا مایل هستید که مجموعه‌ی دیگری به این نقد و ارزیابی اضافه شود، نظر خود را در بخش نظرات (پایین همین مقاله) وارد نمایید.

  سرور مجازی امارات، یک کامپیوتر واقعی بوده که در کشور امارات متحده عربی (و عموما شهر دبی) قرار گرفته است. با اتصال به این کامپیوتر، می‌توانید همانند یک شهروند اماراتی از خدمات اینترنتی (خصوصا توسعه وب، پرداخت با پی پل، خرید و فروش رمزارز و ...) استفاده نمایید. اگر به دنبال آی پی ثابت امارات هستید، مجموعه Ipsabet و اگر به دنبال سرور مجازی حرفه ای امارات هستید، پارس وی دی اس بهترین انتخاب برای شما هستند.

  بسته به فعالیتی که قصد انجام آن را دارید، باید از میان این دو خدمت یکی را انتخاب نمایید. البته سرو مجازی امارات یک ای پی ثابت از این کشور را نیز در اختیار شما قرار میدهد. اما قیمت آن نیز طبیعتا بسیار بیشتر از آی پی ثابت است. اگر در کسب و کار خود نیاز به یک کامپیوتر واقعی (با فضای ذخیره سازی مشخص) دارید (مثلا اگر توسعه دهنده وب هستید) احتمالا سرور مجازی انتخاب بهتری برای شما باشد.

  خیر. ایرانیکارت یک مجموعه پرداخت خارجی است که خدمات مربوط به پرداخت تمامی وبسایت‌ها را انجام میدهد. این مجموعه هیچ سرور مجازی یا امکانات سخت افزاری مستقل برای فروش نداشته و تنها تسهیل گر بخش پرداخت شما است. بنابراین، در صورت بروز مشکل، امکان پیگیری به زبان فارسی وجود نخواهد داشت.

  4.6/5 - (13 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  7 نظر در مورد بهترین سایت خرید سرور مجازی امارات ❤️ آی پی ثابت امارات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   1. مهدی عزیز
    در لیست خدماتشون به سرور امارات اشاره شده، ممکنه فعلا این خدمت رو حذف کرده باشن. کار بسیار خوبی کردید که از پشتیبانی پرسیدید.
    بهترین هست

    15

  1. هات کریو کاملا کلاهبرداریه الانم اسمشو تغییر داده به فکر میکنم تریدینگ لند
   ما اشتراک سالانه خریدیم همش قطع شد آخرای زمان اشتراک خوب شد تمدید که کردیم کلا قطع کردن

   17

   1. مهدی عزیز
    از اینکه تجربه خود را با ما به اشتراک گذاشتین، سپاسگذاریم.
    بهترین هست

    15

   2. من خیلی وقت بود که با هات کریو کار می کردم
    بعد از اینکه اینترنت ها به مشکل خورد پیام دادند که کاربرانی که اشتراک دارند یا هزینه باقی مانده شون رو عودت دادند و یا سرویس جدید تحویل دادند و من هزینه ام رو کامل دریافت کردم
    فکر کنم کمی بی انصافی کردید.

    17

  2. قایم هاست سرور امارات نداره.اون صفحه الکیه.
   اکثر سایت های فروش سرور مجازی امارات تست کردم، اگه مقایسه ای بخوام بگم، سرورمجازی امارات هاستینگ بلوسرور ارزونتر و سرعتشم خیلی بهتر

   28

   1. شهاب عزیز
    از اینکه در خصوص قائم هاست تجربتون رو گفتید، ممنونم. این هم برگ زرین دیگری بر رزومه قائم هاست! سعی میکنیم هاستینگ بلوسرور رو به لیست اضافه کنیم. ممنون از شما و زمانیکه برای مطالعه مقاله و ثبت نظرتون گذاشتید.
    بهترین هست

    18

  wootel chatbox