بهترین دوره های ارز دیجیتال حضوری و آنلاین – بهترین آموزش ارز دیجیتال

بهترین دوره های ارز دیجیتال حضوری و آنلاین

ارز های دیجیتال از زمان ظهور، بسیاری را در دریای طوفانی خود غرق کرده اند و بسیاری دیگر را به سعادت رسانده اند. تفاوت دسته اول و دوم در آموزش است. گروه دوم با یادگیری مبانی اصولی ارز های دیجیتال و نحوه معامله در این بازار توانسته اند که بر موج فرصت ها سوار شوند و از آن ها کسب سود کنند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین دوره های ارز دیجیتال حضوری و آنلاین را به شما معرفی کنیم که به کمک آن ها می توانید از نوسانات حاکم بر این بازار استفاده کافی را ببرید.

معیارهای مهم در بررسی بهترین دوره های ارز دیجیتال

در بررسی بهترین دوره های ارز دیجیتال ما نکات فراوانی را مورد بررسی قرار داده ایم، از جمله:

بهترین دوره های ارز دیجیتال حضوری و آنلاین – بهترین آموزش ارز دیجیتال
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ۱- سر فصل های جامع برای تدریس دوره

  دوره آموزش ارز دیجیتال باید جامع و کامل باشد و تمام جنبه های ضروری ترید در ارز دیجیتال را به معامله گران آموزش دهد. برخی از مبانی پایه مانند بلاک چین، انواع مختلف ارز دیجیتال، استراتژی معاملاتی، مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه از جمله مواردی است که باید درون سر فصل ها گنجانده شود.

  معامله گر ارز دیجیتال باید بداند که چه چیزی را معامله می کند، چه عواملی بر روی قیمت آن تأثیر می گذارند و چگونه می تواند از این کالا سود دریافت کند. تمام این موارد بدون داشتن دانش پایه نسبت به ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست.

  ۲- مدرسان با تجربه دوره آموزشی

  یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب دوره، سابقه مدرس بهترین دوره ارز دیجیتال است. در فضای ارز دیجیتال بسیاری دوره و آموزشگاه به صورت مجازی به وجود آمده اند که رد یا تائید صلاحیت آن ها به سختی ممکن است. تنها اعتبار دوره های آموزشی به سابقه مدرسان و نظرات دانش پذیران آن ها در دوره های قبلی است.

  آموزشگاه ارز دیجیتال باید دارای مدرک و مجوز معتبر باشد تا بتواند یک دوره استاندارد و با کیفیت را برای دانش پذیران خود ارائه دهد. مدرسین این دوره نیز باید دارای استاندارد های خاصی باشند که سازمان های خاص آن ها را تائید می کنند. در ایران چندین سال است که سازمان فنی حرفه ای به این حوزه ورود کرده است و پس از برگزاری آزمون و تایید صلاحیت، مجوز آموزش را به برخی مجموعه ها واگذار می کند.

  ۳- رویکرد عملی

  ترید در بازار های ارز دیجیتال نیازمند این است که افراد به صورت عملی با بازار درگیر شوند. بسیاری از معامله گران اصول و مبانی اولیه، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را در کتاب ها می خوانند؛ اما در زمان معامله نمی توانند هیچ یک از استراتژی های یاد شده را در معاملات پیاده کنند.

  شرایط واقعی بازار به شدت استرس زا است و مدیریت هیجانات در این بازار کار بسیار مهمی است. یکی از مهم ترین آموزش ها در دوره ارز دیجیتال این است که روانشناسی فردی و روانشناسی بازار ارز دیجیتال را به دانش پذیران یاد بدهند تا در زمان های خاص بتوانند خود را کنترل کنند و هیجانات بازار به آن ها منتقل نشود.

  ۴- پشتیبانی دائمی

  فرآیند یادگیری معامله در بازار های مالی یک شبه اتفاق نمی افتد و با چندین جلسه تئوری به خوبی فرا گرفته نمی شود. بهترین دوره های ارز دیجیتال پس از پایان دوره نیز باید دانش پذیر را همراهی کنند تا به حدی برسد که بدون کمک و راهنمایی نیز بتواند در بازار معامله گری کند.

  ضمن این که برگزاری جلسات دوره ای و تشکیل گروه های همراهی برای دانش پذیران پس از پایان آموزش ها می تواند آن ها را از تحلیل های یکدیگر بهره مند کند تا با کمک یکدیگر بتوانند بازار را بهتر رصد کنند و فرصت های معاملاتی بیشتری را برای خود پیدا کنند.

  ۵- برگزاری دوره حضوری و آنلاین

  دوره آموزش ارز دیجیتال باید برای تمامی افراد علاقه مند قابل دسترسی باشد. ممکن است که دوره آموزشی در تهران برگزار شود؛ اما قابل دسترسی برای سایر شهرستان ها نباشد. در این شرایط، آموزشگاه باید شرایطی را فراهم کند تا دانش پذیران سایر شهر ها نیز از این فرصت بهره مند شوند.

  برخی از آموزشگاه های سطح بالا شرایطی را فراهم می کنند که دوره ها به صورت حضوری در چندین شهر پر تقاضا برگزار شود و همین طور فیلم دوره ها را نیز ضبط می کنند تا دیگران نیز از این دوره ها استفاده کنند. برخی دیگر از آموزشگاه ها نیز از قابلیت کلاس های آنلاین برای برگزاری دوره های خود استفاده می کنند تا دسترسی همگانی به آموزش های آن ها در سراسر کشور وجود داشته باشد.

  با در نظر گرفتن این نکات کلیدی می توانید از بین دوره های موجود، بهترین دوره ارز دیجیتال را انتخاب کنید و از آن ها بهره مند شوید. شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال می تواند کمک بسیار زیادی برای دستیابی به اهداف مالی و موفقیت های هیجان انگیز در آینده به شما کند.

  بهترین دوره های ارز دیجیتال به صورت حضوری (۴ دوره برتر)

  حال به سراغ لیست بهترین دورهای ترید ارز دیجیتال از نگاه سایت بهترین ها می رویم:

  ۱- دوره آموزش ارز دیجیتال حامی سرمایه

  آکادمی حامی سرمایه جزء اولین آموزشگاه هایی است که توانست مدرک معتبر فنی حرفه ای را اخذ کند و اقدام به برگزاری کلاس اموزش ارز دیجیتال در مشهد کرد. این آکادمی پس از مدتی کلاس های خود را گسترش داد و در شهر های تهران، کرج، اصفهان و شیراز نیز کلاس حضوری برگزار کرد.

  مدرسین تمامی کلاس های حضوری از اساتید مجرب و با تجربه فنی حرفه ای هستند که طی یک دوره کامل و جامع سعی می کنند تا حرفه ای ترین معامله گران ممکن را به بازار تحویل دهند. در دوره آکادمی حامی سرمایه، از صفر تا صد ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی ارز های دیجیتال، آموزش کار با صرافی و کیف پول الکترونیکی و … به دانش پذیران آموزش داده می شود. دانش پذیران در پایان دوره آموزش ارز دیجیتال، دانشجویان می توانند با شرکت در امتحانات فنی حرفه ای مدرک معتبر بین المللی بگیرند که در ۱۷۶ کشور دنیا قابل ارائه است و می توان مدرک را برای دریافت ویزای کاری یا راه انداختن کسب و کار در خارج از کشور ترجمه کرد.

  ۲- دوره حضوری ارز دیجیتال آکادمی پارسیان بورس

  آکادمی پارسیان بورس، کلاس های حضوری خود را در ۵ کلان شهر ایران اسلامی برگزار می کند. کلاس های حضوری ارز دیجیتال آکادمی پارسیان نیز با همراهی اساتید مجرب فنی حرفه ای در طی ۵۲ ساعت و ۲۶ جلسه انجام می شود تا دوره ای جامع و کامل برای دانش پذیران برگزار شود.

  این مجموعه با بیش از هفت سال تجربه در زمینه آموزش ارز دیجیتال توانسته است تا رضایت نزدیک به ۹۸ درصدی دانش پذیران خود را کسب کند. در این دوره آموزش کار با صرافی های ارز دیجیتال، کیف پول ها و نحوه معامله در بازار ارز دیجیتال به دانش پذیران آموزش داده می شود.

  ۳- دوره بزرگان ارز دیجیتال

  دوره آموزشی بزرگان ارز دیجیتال از دیگر دوره های حضوری مشهور است که تا کنون ۱۰۵ دوره مختلف ارز دیجیتال را برگزار کرده است. دوره بزرگان ارز دیجیتال مانند دو دوره قبلی به دانش پذیران خود مدرک فنی حرفه ای اعطا می کند و به صورت کامل و جامع همراه با سر فصل هایی استاندارد به آموزش دانش پذیران خود می پردازد.

  از سوی دیگر دوره بزرگان ارز دیجیتال معایبی نیز دارد که مهم ترین آن نداشتن شعبه فعال در شهر های مختلف ایران است. آکادمی بزرگان تنها در تهران سه شعبه دارد که هر دوره حضوری در یکی از این شعب برگزار می شود. عیب دیگر این مجموعه، عدم وجود پشتیبانی دائمی برای دوره ها است؛ در حالی که دو دوره قبلی برای کلاس های حضوری خود پشتیبانی دائمی دارند، مجموعه بزرگان تنها یک سال پشتیبانی را برای دانش پذیران خود ارائه می دهد.

  ۴- دوره سامان کریمی شاد

  دوره آموزشی آقای سامان کریمی از دیگر دوره های تحت نظر فنی حرفه ای کشور است که در تهران برگزار می شود. آقای سامان کریمی بیش از ۷۶ دوره آموزشی ارز دیجیتال را برگزار کرده اند که از صفر تا صد آموزش ارز دیجیتال را به دانش پذیران یاد می دهند.

  به اعتقاد ایشان مهم ترین نقطه ضعف اکثر تریدر های تازه کار و معمولی بازار عدم توانایی در مدیریت ریسک و سرمایه است. تأکید بیشتر دوره های آموزش ارز دیجیتال ایشان نیز بر آموزش این دو مبحث به معامله گران تازه کار است. این دوره برای تمامی افراد با هر سطح دانش نسبت به ارز های دیجیتال مناسب است.

  بهترین دوره های آنلاین ارز دیجیتال (لیست ۴ دوره غیر حضوری)

  حال به سراغ بررسی دورهای آنلاین آموزش ارز دیجیتال می رویم:

  دوره های آنلاین یودمی

  پلتفرم یودمی یکی از بزرگ ترین محل های آموزش و یادگیری است که در پس از پایان دوره مدارک معتبری را به دانشجویان خود اعطا می کند. این پلتفرم آموزش معامله در ارز های دیجیتال را در سطوح مختلف فراهم آورده است که دانش پذیران می توانند با توجه به سطح درک و فهم خود از بازار ارز دیجیتال یکی از موارد را انتخاب کنند.

  دوره ارز دیجیتال یودمی در پایان امتحان کوچکی دارد که دانش پذیران از آن باید عبور کنند و قبولی در هر امتحان به منزله نزدیک شدن به دریافت مدرک نهایی است. مدارک ارائه شده توسط پلتفرم یودمی را اکثر کشور های دنیا قبول دارند و می توان با آن ها به جز معامله گری برای ویزای کاری نیز اقدام کرد.

  دوره های آنلاین کورسرا

  وب سایت کورسرا از دیگر پلتفرم هایی است که به صورت رایگان و پولی آموزش های مختلفی را در اختیار افراد قرار می دهد. در این میان دوره های ارز دیجیتال نیز وجود دارند که دانشگاه وارتون در این سایت بارگذاری کرده است. در این دوره به صورت مقدماتی به تمامی مبانی ارز دیجیتال پرداخته می شود و چارچوب جامعی را برای دانش پذیران دوره ایجاد می کند.

  دوره آنلاین 99Bitcoins

  دوره آنلاین ۹۹ بیت کوین از قدیمی ترین دوره های آنلاین آموزش ارز دیجیتال است. در این دوره شما یاد خواهید گرفت که از چه راه هایی می توان درآمد دلاری داشت، چگونه ارز های دیجیتال را معامله کنیم و ارز های دیجیتال چه قابلیت هایی برای سرمایه گذاری به وجود آورده اند. یکی از مزایای جالب دوره این است که توکن اختصاصی خود را دارند و پس از عضویت کامل در انجمن ها و گروه های دوره به شما این توکن اختصاص خواهد یافت.

  دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال آکادمی حامی سرمایه

  آکادمی حامی سرمایه، علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری در شهر مشهد، کلاس های ارز دیجیتال در تهران حضوری، کلاس آموزش ارز دیجیتال در کرج، تدریس حضوری ارز دیجیتال در اصفهان و شیراز، کلاس های آموزش ارز دیجیتال آنلاین خود را برای سایر شهر ها نیز آماده سازی کرده است تا هیچ یک از هم وطنان احساس جدا افتادگی و عدم امکان دسترسی با کیفیت به آموزش ارز دیجیتال را نداشته باشند.

  حامی سرمایه دقیقاً همان سر فصل های کلاس حضوری خود را در کلاس های آنلاین تدریس می کند و به همان شکل و میزان نیز پشتیبانی دائمی را در اختیار دانش پذیران خود قرار می دهد. به جز کلاس ها و پشتیبانی دائمی، وبینار های آنلاین لایو تریدینگ در طول مدت کلاس ها برگزار می شود تا دانش پذیران در حین یادگیری معامله نیز انجام دهند.

  نکات پایانی انتخاب بهترین دوره های ارز دیجیتال

  بهترین دوره های ارز دیجیتال تنها مواردی نیستند که به شما به صورت تئوری وار مباحثی را یاد بدهند یا استراتژی های معاملاتی را را با رسم شکل بر روی نمودار ها نشان دهند؛ دوره های ارز دیجیتال نیاز به محیطی دارند که معاملات بر اساس آموزش ها انجام شوند، میزان یادگیری افراد سنجیده شود و ریسک پذیری و کنترل هیجانات آن ها مورد ارزیابی قرار بگیرد. اگر دوره هایی را مشاهده کردید که به صورت حضوری و آنلاین همراه با پشتیبانی دائمی این امکانات را در اختیار شما قرار می دهند؛ بی درنگ در این دوره ها ثبت نام کنید و برای ورود به بازار ارز دیجیتال آمادگی کامل داشته باشید. در سایت آکادمی حامی سرمایه پارسیان hamisarmaye.com می توانید علاوه بر مشاهده اخبار، آموزش و تحلیل های روز ارز دیجیتال، اطلاعات مفیدی در رابطه با شرایط دوره های حضوری و غیر حضوری بدست آورید.

  رپورتاژ آگهی – این مقاله به صورت آگهی در وبسایت بهترین هست قرار گرفته و تایید صحت و درستی محتوای منتشر شده، برعهده‌ی ناشر مقاله است.

  به این نوشته امتیاز دهید
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین دوره های ارز دیجیتال حضوری و آنلاین – بهترین آموزش ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox