بهترین مارک سه راهی و چندراهی برق کدام است؟

سه راهی برق

سه‌راهی و چندراهی برق یکی از وسایل کاربردی در منازل و محیط‌های مختلف است که به منظور افزایش تعداد پریزها و امکان اتصال چند دستگاه به برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله مهم از ساختار ساده‌ای بر خوردار است و معمولاً دارای یک بدنه شکل مستطیل، دایره یا مریع است که چند پریز بر روی آن قرار دارد. تعداد پریزهای دستگاه در مدل‌های مختلف متفاوت بوده و می‌تواند بین 3 تا 10 پریز بر روی آن وجود داشته باشد. اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه چندراهی‌های برق افزایش تعداد پریزهای در دسترس است تا با استفاده از آن بتوان چندین دستگاه مختلف را به صورت همزمان به برق وصل کرده و از آن‌ها استفاده کرد.

معرفی بهترین برندهای سه‌راهی و چندراهی برق

برندهای متعددی در زمینه طراحی و ساخت انواع سه‌راهی و چندراهی برق و همچنین محافظ برق فعالیت می‌کنند که محصولات با کیفیت و مورد اعتماد با تنوع بالا را طراحی و به بازار عرضه می‌کنند. در ادامه با بهترین مارک‌های سه‌راهی و چندراهی برق در بازار آشنا می‌شویم.

بهترین مارک سه راهی و چندراهی برق کدام است؟
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  پارت الکتریک

  این برند که در سال 1364 تأسیس شده به عنوان یکی بهترین برندهای سازنده چندراهی در کشور شناخته می‌شود که به غیر از چندراهی محصولات الکتریکی متنوعی را طراحی و به بازار عرضه می‌کند. سه راهی پارت الکتریک همانند سایر محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و توانسته‌اند گواهی کیفیت از اروپا (CE) دریافت کنند. کلید و پریز، محافظ برق، چند خانه و رابط برق، دوشاخه و مادگی سیار، سرپیچ سرامیکی، هواکش، سوکت‌های صنعتی و ترمینال ریلی برق صنعتی از جمله محصولات تولیدی این برند به حساب می‌آید. پارت الکتریک در زمینه تولید چندراهی نیز سرآمد بوده و محصولات متنوعی را با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌کند. سه راهی و محافظ پارت الکتریک دارای گارانتی معتبر است و از بهترین مواد تولید می‌شوند.

  سه راهی برق پارت الکتریک

  فردان الکتریک

  این گروه صنعتی که فعالیت خود را از سال 1364 آغاز کرده در تمام طول سال‌های فعالیت خود تلاش کرده که تمامی اصول استاندارد، ایمنی و کیفیت را در تولید محصولات خود رعایت کند و محصولاتی با فناوری روز و بالاترین کیفیت به بازار عرضه کند. این گروه صنعتی محصولات متنوعی را در زمینه تجهیزات الکتریکی تولید می‌کند که توانسته‌اند گواهینامه کیفیت اتحادیه اروپا (CE) را دریافت کنند. فردان الکتریک در زمینه طراحی و ساخت انواع چندراهی برق یکی از برندهای مطرح کشور محسوب می‌شود که مدل‌های متنوعی از سه‌راهی و چندراهی را با بالاترین کیفیت و بهترین عملکرد تولید و به بازار عرضه می‌کند.

  تیراژه

  محصولات الکتریکی که با برند تیراژه به بازار عرضه می‌شوند توسط شرکت صبا تصویر کیمیا تولید می‌شوند که در سال 1375 تأسیس شده و کار خود را با تولید تقویت کننده‌های آنتن آغاز کرده است. این شرکت در سال‌های بعد فعالیت خود را توسعه داده و توانست محصولات متنوعی را در حوزه تجهیزات الکتریکی با بالاترین کیفیت و بهترین عملکرد تولید و به بازار عرضه کند. یکی از مارک‌های خوب چندراهی برق در کشور تیراژه است که می‌توان به قیمت مناسب، تنوع، کیفیت بالا، طراحی و گارانتی معتبر از جمله ویژگی‌های آن اشاره کرد.

  نمودار کنترل

  این گروه صنعتی که در سال 1379 فعالیت خود را با تولید محافظ برق آغاز کرد فعالیت خود را توسعه داده و محصولات متنوعی در حوزه تجهیزات الکتریکی تولید می‌کند. چندراهی‌های برق که توسط این برند تولید می‌شود از قیمت مناسب و کارایی بالا برخوردار بوده و جزو بهترین و پرفروش‌ترین چندراهی‌های موجود در بازار هستند.

  خیام الکتریک

  این برند فعالیت خود را در شهر نیشابور و از سال 1365 با تولید کلید و پریز آغاز کرد و به مرور توانست با توسعه محصولات خود و افزایش سطح کیفی آن، صادرات به کشورهای دیگر را انجام دهد. خیام الکتریک به عنوان یکی از بهترین برندهای سه‌راهی و چندراهی در کشور به حساب می‌آید که محصولات متنوع با کیفیت بالا و بهترین کارایی را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

  جهان الکتریک

  این برند که بیش از 25 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکتریکی دارد محصولات بسیار با کیفیتی را تولید می‌کند که موفق شده استانداردهای ایران و اتحادیه اروپا (CE) را دریافت کند و محصولات خود را به سایر کشور نیز صادر نماید. این برند که محصولات و تجهیزات الکتریکی متنوعی تولید می‌کند محافظ‌ها و چندراهی‌های برق را از جنس پلی‌کربنات و با تعداد پریزهای متنوع تولید و عرضه می‌کند که جزو با کیفیت‌ترین و کارآمدترین چندراهی‌های برق موجود در بازار هستند.

  نکات مهم در خرید چندراهی

  اگر قصد خرید یک سه‌راهی یا چندراهی مناسب دارید، نکاتی وجود دارد که قبل از خرید باید آن‌ها را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید بهترین چندراهی را خریده و مورد استفاده قرار دهید. از مهم‌ترین نکات خرید چندراهی برق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعداد پریز: چند راهی‌ها با تعداد پریزهای مختلفی (معمولاً از 3 تا 10 پریز) طراحی و عرضه می‌شوند که در زمان خرید باید به تعداد آن‌ها توجه کرد. در واقع با توجه به تعداد دستگاه‌هایی که قصد دارید به برق وصل کنید، باید چندراهی برق با تعداد پریز مناسب را انتخاب کنید.
  • اتصال ارت: برخی از مد‌ل‌های چندراهی ارت دارند که در زمان اتصالی یا اتفاقاتی از این دست می‌توانند اضافه بار را به زمین منتقل کنند تا از وارد شدن آسیب جلوگیری شود. ارت‌دار یا بدون ارت بودن پریزها از دیگر نکاتی است که در زمان خرید چندراهی باید مورد توجه قرار بگیرد.
  • طول‌ کابل: چندراهی‌های برق معمولا دارای کابل برق به طول 2 تا 10 متر هستند. در زمان خرید چندراهی با توجه به فاصله پریز اصلی برق تا محلی که قصد استفاده از چندراهی را دارید، می‌توانید طول مورد نظر برای کابل را محاسبه کرده و بهترین چندراهی را خریداری کنید. سه راهی بدون سیم نیز در بازار محبوب است که دو شاخه مستقیم به پریز وصل می‌شود.
  • دکمه قطع: برخی از چندراهی‌ها دارای کلید قطع و وصل برق هستند که امکان قطع جریان برق را در زمان عدم نیاز به استفاده از دستگاه‌ها فراهم می‌کنند. برخی مدل‌ها نیز طوری طراحی شده‌اند که به ازای هر پریز دارای یک کلید هستند و می‌توان برق هر پریز را به صورت جداگانه قطع یا وصل کرد.
  • برند سازنده: یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان خرید چندراهی باید مورد توجه قرار بگیرد، برند سازنده است. محصولات برندی را برای خرید انتخاب کنید که از کیفیت و عملکرد آن اطمینان دارید و گارانتی معتبر ارائه می‌دهند.
  نکات مهم خرید چند راهی

  تفاوت سه راهی و چندراهی با محافظ برق چیست؟

  سه‌راهی و چندراهی برق نباید با محافظ برق اشتباه گرفته شود زیرا تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. جالب است که بدانید محافظ‌های برق را می‌توان یک چند راهی محسوب کرد اما چندراهی‌ها را نمی‌توان به عنوان یک محافظ برق معرفی کرد. محافظ برق جزو تجهیزاتی است که می‌تواند از دستگاه‌های برقی مختلف در برابر نوسانات برق محافظت کند اما چندراهی وسیله‌ای است که تعداد پریزهای برق در دسترس را افزایش می‌دهد تا بتوان چند دستگاه برقی را به صورت همزمان مورد استفاده قرار داد. ممکن است برخی از چندراهی‌ها دارای کلیدی برای قطع و وصل کردن برق باشند اما این کلید به هیچ وجه نشان دهنده محافظت از برق نبوده و هرگز نمی‌توانند کار یک محافظ برق را انجام دهند.

  خرید بهترین مارک سه‌راهی و چند راهی برق

  سه‌راهی و چندراهی برق به عنوان یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات الکتریکی که به منظور افزایش تعداد پریزهای برق و اتصال چند دستگاه به صورت همزمان به برق مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مدل‌های متنوع و توسط برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود. با توجه به اهمیت برند و کیفیت محصولات تولیدی در انتخاب بهترین سه‌راهی و چندراهی برق، در صورت نیاز به خرید چندراهی می‌توانید به سایت آرتا الکتریک مراجعه کرده و محصولات برندهای مختلف و ویژگی‌های هر کدام را مورد بررسی قرار داده و بهترین محصول را برای خرید انتخاب کنید.

  1/5 - (1 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین مارک سه راهی و چندراهی برق کدام است؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox