قیمت ایمپلنت کره ای ( انواع برند)

قیمت ایمپلنت

قیمت ایمپلنت کره ای از رقبای آمریکایی و اروپایی خود بسیار مناسبتر است. ایمپلنت دندان بهترین روش درمان دندان های از دست رفته است که به کاشت دندان نیز معروف است.
ایمپلنت کره ای جزو ایمپلنت های پرطرفدار در جهان است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران هم پرطرفدار شده است و محبوبیت خاصی بین بیماران و پزشکان دارد.
ایمپلنت دندان کره ای مانند دیگر کشورها انواع مختلفی دارد که هرکدام بر اساس کیفیت، طول عمر و ضمانت خود قیمت های متفاوتی دارند و البته قیمت بسیار مناسبی نسبت به ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی دارند.
مقاومت و کیفیت ایمپلنت کره ای بسیار مناسب است و در صورت رعایت بهداشت دهان و دندان و رعایت به نکات و تذکرات پزشک متخصص ایمپلنت دندان خود می توانید سالیان بسیار با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

قیمت ایمپلنت کره ای ( انواع برند)
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  انواع برند ایمپلنت کره ای

  انواع برند ایمپلنت کره ای مختلف است و با توجه به هر قیمت و نوعی ایمپلنت کره ای تولید شده است که یکی از نکات مثبت برای ایمپلنت های کره ای است زیرا با هر بودجه ای می توانید انواع برند ایمپلنت کره ای را انتخاب کنید.

  انواع برند ایمپلنت کره ای شامل برندهای زیر میشوند:

  • ایمپلنت کره ای Snuc
  • ایمپلنت کره ای بایوتک
  • ایمپلنت کره ای بایوتم
  • ایمپلنت کره ای دیو dio
  • ایمپلنت کره ای sewon medix
  • ایمپلنت کره ای ossttem
  • ایمپلنت کره ای مگاژن

  هرکدام از برندهای ایمپلنت کره ای دارای انواع مختلفی ایمپلنت دندان با قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوتی هستند که باعث می شود ایمپلنت کره ای تنوع زیادی داشته باشد.

  به عنوان مثال قیمت ایمپلنت کره ای snuc  از مبلغ 3 میلیون تومان شروع می شود که در این محدوده قیمتی یک ایمپلنت ایرانی 3A با کیفیت هم در ایران موجود است که باعث می شود در این محدوده قیمتی تنوع زیادی وجود داشته باشد.

  ایمپلنت کره ای

  قیمت ایمپلنت کره ای در تهران سال 1401

  قیمت ایمپلنت کره ای در مارک های مختلف بدلیل تنوع کیفیت و طول عمر ایمپلنت کره ای متفاوت است. در جدول زیر قیمت تمامی برند های ایمپلنت کره ای را به همراه ضمانت هرکدام شرح می دهیم.

  قیمت ایمپلنت کره ای دندانپزشکی آیریک بسیار مقرون بصرفه است و با ضمانت های ویژه عرضه می شود که در جدول زیر می توانید نمونه ای از صدها برند ایمپلنت عرضه شده در دندانپزشکی آیریک را مشاهده کنید.

  مارک ایمپلنت کره ای قیمت ایمپلنت ضمانت
  ایمپلنت snuc 3،390،000 تومان ندارد
  ایمپلنت بایوتک 5،000،000 تومان 5 سال
  ایمپلنت بایوتم 5،890،000 تومان 5 سال
  ایمپلنت دیو dio 6،000،000 تومان 10 سال
  ایمپلنت sewonmedix 7،000،000 تومان 5 سال
  ایمپلنت کره ای مگاژن 8،500،000 تومان 10 سال

  عوامل موثر در قیمت نهایی ایمپلنت دندان کره ای

  قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به اینکه تولید چه شرکتی باشد و همچنین دارای چه کیفیت و ضمانتی باشد متفاوت است و به علاوه عواملی در قیمت نهایی ایمپلنت کره ای تاثیرگذار هستند که باید به این موارد توجه داشته باشید.

  • برند ایمپلنت کره ای
  • تعداد ایمپلنت دندان مورد نیاز
  • درمان های جانبی مورد نیاز ایمپلنت
  • تجربه و دستمزد متخصص ایمپلنت دندان

  این عوامل در قیمت نهایی هر واحد ایمپلنت دندان تاثیرگذار هستند و قبل از جراحی ایمپلنت دندان حتما این نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید با خیالی آسوده کاشت ایمپلنت کره ای را انجام دهید.

  متخصص ایمپلنت دندان چقدر تاثیرگذار است؟

  یکی از نکات مهم در قیمت نهایی ایمپلنت دندان که در بالا ذکر کردیم، میزان تجربه و دستمزد متخصص ایمپلنت دندان است که در قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیرگذار است. اما متخصص ایمپلنت چقدر مهم است و آیا در روند درمان ایمپلنت تاثیر دارد؟

  جواب مطمئنا بله است. شما با انتخاب یک متخصص ایمپلنت دندان با تجربه و خوب می توانید میزان موفقیت درمان خود را بالا ببرید و دغدغه ای در خصوص ایمپلنت دندان خود نداشته باشید.

  ما از طرف وبسایت ” بهترین هست ” دکتر صادق آقاجری متخصص ایمپلنت دندان در تهران  با بیش از 10 سال سابقه در کاشت ایمپلنت دندان را پیشنهاد می کنیم.

  دکتر صادق آقاجری دارای بالاترین مدرک جراحی لثه و فک هستند که فوق تخصص ایمپلنت دندان در تهران شناخته می شود و در حال حاضر بیش از هزاران واحد ایمپلنت دندان با موفقیت بالای 98 درصد را دارند.

  دکتر آقاجری دندانپزشکی آیریک را در تهران تاسیس نموده اند که در حال حاضر دارای دو شعبه در شریعتی و سعادت آباد می باشد.

  برای آشنایی بیشتر با دندانپزشکی آیریک به سایت https://iricclinic.com/ مراجعه نمائید و یا برای رزرو وقت و معاینه رایگان با شماره 02122860994 تماس بگیرید.

  بهترین قیمت ایمپلنت کره ای

  بهترین ایمپلنت کره ای کدام است؟

  بهترین ایمپلنت کره ای کدام است؟ این سوال بیشتر متقاضیان ایمپلنت دندان کره ای است که در هنگام مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی پرسیده می شود.

  بهترین ایمپلنت کره ای را کیفیت و طول عمر ایمپلنت کره ای مشخص می کند که اگر بخواهیم از ایمپلنتی با کیفیت و طول عمر بالا استفاده کنیم قطعا قیمت آن نیز افزایش پیدا میکند. هر چند که قیمت ایمپلنت کره ای در مقابل رقیب های اروپایی و آمریکایی خود نسبتا پایین تر است اما براحتی می توانند از نظر کیفیت و طول عمر با آنها رقابت کنند.

  • ایمپلنت کره ای دیو dio

  ایمپلنت کره ای دیو جزو دسته ایمپلنت های متوسط اما با کیفیت کره ای قرار دارد که به علت کیفیت بالا و همچنین قیمت بسیار مناسب در ایران پرطرفدار شده است و قیمتی معادل 6 میلیون تومان با ضمانت 10 سال دارد.

  • ایمپلنت کره ای مگاژن megagen implant

  ایمپلنت کره ای مگاژن نامی آشنا برای متخصصین ایمپلنت دندان است. این ایمپلنت به جرات یکی از باکیفیت ترین های جهان است که قیمتی بسیار مناسب دارد و از رقبای خود بسیار ارزان تر است.

  قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن 8 میلیون و 500 تومان با ضمانت 10 سال است.

  • ایمپلنت کره ای دنتیوم Dentium

  ایمپلنت کره ای دنتیوم با نام ایمپلنتیوم نیز شناخته می شود و یکی از پرفروش ترین ایمپلنت های بازار ایران است که کیفیت و طول عمر بالایی دارد.

  کارخانه ایمپلنت دنتیوم بیش از 20 سال است که سابقه طراحی و تولید  ایمپلنت دندان در کشور کره را دارد.

  طول عمر ایمپلنت کره ای

  ایمپلنت کره ای روشی برای کاشت دندان طبیعی است که بهترین درمان برای جایگزینی دندان از دست رفته است. ایمپلنت های کره ای در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اند و با رقبای اروپایی و آمریکایی خود در حال رقابت هستند.

  ایمپلنت دندان کره ای دارای انواع کیفیت و طول عمر و قیمت هستند که همین امر موجب شده است تا تمام اقشار جامعه بتوانند از ایمپلنت کره ای استفاده کنند و موجب محبوبیت در بین بیماران و پزشکان شده است.

  قیمت ایمپلنت کره ای از بازه 3 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان در سال 1401 می باشد که در قبال کیفیت و طول عمری که دارند بسیار مقرون بصرفه هستند.

  عمر ایمپلنت کره ای به مواردی مانند مهارت متخصص ایمپلنت – شرایط بهداشت دهان و دندان و برند ایمپلنت کره ای بستگی دارد ما به طور کلی می توان عمر ایمپلنت کره ای را از 7 سال تا 15 سال دسته بندی کرد که با رعایت نکات مهم می توان این زمان را افزایش داد.

  5/5 - (1 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد قیمت ایمپلنت کره ای ( انواع برند)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox