بهترین وکیل دعاوی بانکی ❤️ حل مشکلات بانکی ⚖️ با تضمین نتیجه

وکیل دعاوی بانکی

وکیل دعاوی بانکی

اگرچه تمام وکلا می‌توانند وارد هر حوزه‌ای شده و برای رسیدن به نتیجه‌ی نهایی در دادگاه تلاش کنند، اما در وکالت نیز همانند سایر شغل‌ها نیاز به تخصص و تجربه در زمینه‌های مختلف دارد. یکی از مهمترین زمینه‌های وکالت، انجام امور مربوط به دعاوی بانکی بوده که نیاز به وکیل با تخصص در این دعاوی دارد.

به دلیل سرمایه‌دار بودن بانک‌ها، این موسسات مالی عموما از وکلای گردن کلفت و حتی مجموعه‌های بزرگ وکالتی استفاده کرده که توانمندی بالایی در گرفتن نتایج دارند. اما اگر حق با شما باشد، همواره یک وکیل کاربلد می‌تواند با تسلط کافی بر موارد قانونی، نتیجه‌ی پرونده را به نفع شما تغییر دهد. در این مقاله، قصد داریم تا یکی از بهترین وکلای دعاوی بانکی تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل دعاوی بانکی ❤️ حل مشکلات بانکی ⚖️ با تضمین نتیجه
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  دعاوی بانکی چیست؟

  دعاوی بانکی به پرونده‌هایی گفته می‌شود که ناشی از مشکلات با بانک‌ها بوده و ممکن است منجر به توقیف و از دست دادن سرمایه شود. این قراردادها عموما مربوط به تسهیلات بانکی و یا ضمانت‌نامه‌های بانکی است و در اثر تاخیر در پرداخت بدهی شکل می‌گیرد. برای مثال، اگر فردی در بازپرداخت تسهیلات خود دچار مشکل شود، بانک وجه الضمان یا وثیقه‌ی وی را اجرا کرده و در نتیجه‌ی آن، ممکن است خساراتی حتی بیشتر از آنچه که در توافقنامه بانکی امضا شده بود، ایجاد شود. حل این مشکلات، نیاز به شناخت اصولی از انواع قراردادهای بانکی، روال اجرای کار و نهایتا دانستن نتیجه‌ی دعاوی مشابه دارد. بطور کلی، وکیل دعاوی بانکی باید بر امور زیر تسلط داشته باشد:

  • تنظیم قراردادهای بانکی
  • آیین‌نامه‌های بانکی
  • مصوبات شورای عالی پول و اعتبار
  • سیاست‌های نظارتی بانک مرکزی
  • امور حقوقی بانک‌ها
  • نحوه صدور رای در پرونده‌های مشابه در دادگاه

  انواع پرونده های بانکی

  به صورت کلی، انواع پرونده‌ها یا همان شکایت‌هایی که بخاطر قرارداد با بانک‌ها شکل می‌گیرد، به شرح زیر هستند:

  • اعتبارات اسنادی
  • ضمانت‌نامه‌های بانکی
  • دعاوی بانکی ابطال اجرائیه
  • اختلاف در محاسبه سود
  • اختلاف در محاسبه جریمه و دیرکرد
  • اختلاف در وجه التزام
  • دعاوی مشارکت مدنی
  • دعاوی بانکی مربوط به فروش اقساطی
  • قرارداد جعاله
  • قراردادهای اجاره به شرط تملیک
  • پرونده‌های ابطال سند رهنی و فک رهن
  • ممنوع الخروجی بخاطر دریافت تسهیلات
  تمامی این پرونده‌ها را می‌توان با مراجعه به متخصص امور بانکی یا همان وکیل امور بانکی، فیصله بخشید و نه تنها جلوی خسارات وارده را گرفت و حتی در بعضی موارد، ضرر و زیان این روند قضایی را نیز از بانک دریافت کرد. حصول نتیجه‌ی دلخواه، بستگی به کیفیت متخصص امور بانکی داشته، بنابراین، بهتر است مطمئن شوید که بهترین وکیل امور بانک را در کنار خود دارید.

  وکیل پرونده بانک

  شرایط اقتصادی باعث شده که تقریبا تمامی ما نیاز به دریافت وام داشته باشیم. چه برای خرید وسایل روزمره، چه برای خرید ملک و حتی در بخش صنعت نیز افراد گاهی نیاز به دریافت وام‌های خرد و کلان پیدا می‌کنند. متاسفانه در حال حاضر شرایط دریافت وام کاملا یکسویه و یکطرفه (به نفع بانک) نوشته شده و در صورت بروز مشکل (تاخیر در بازپرداخت یا …)، بانک قدرت کافی برای انجام اقدامات مختلف را دارد. رایج‌ترین اقدام بانک‌ها، توقیف وثیقه و استفاده از آن است. این کار احتمالا خسارات زیادی را برای فرد به همراه داشته که بهتر است هر چه سریع‌تر مانع از آن شد. برای این کار، باید به وکیل دعاوی بانکی مراجعه کرد.

  وام‌هایی که وثیقه‌ی آن ملک یا مسکن بوده و بازپرداخت آن دچار مشکل شوند، بسیار خطرناک خواهند بود. چرا که بانک این ملک را به مزایده گذاشته و در بسیاری از موارد، بسیار کمتر از ارزش واقعی خواهد فروخت. این اتفاق حتی ممکن است به دلیل اشتباه یا حتی قصور بانک رخ داده که ضرر و زیان آن، مستقیما برروی زندگی فرد اثر خواهد گذاشت.

  همچنین روند محاسبه تاخیر و جریمه‌ها نیز در برخی موارد بسیار دور از ذهن بوده که هزینه‌ی گزافی را بر دوش فرد خواهد گذاشت. خوشبختانه اگر وکیل کاربلدی در کنار شما باشد، حتی در صورت فروش ملک نیز می‌توان فروش وثیقه را باطل کرده و روند قضایی را مجددا انجام داد که این کار، مستقیما به تجربه وکیل دعاوی بانکی مربوط خواهد بود.

  در بعضی موارد، طرف حساب اصلی بانک نبوده و مشکل می‌تواند به دلیل فروش واحد یا آپارتمانی باشد که سند آن هنوز در رهن بانک است. در چنین مواردی که ملک هنوز تکمیل نشده، دعاوی حساس‌تر بوده و نیاز به دانش بیشتری (علاوه بر امور بانک) خواهد داشت. به همین جهت نیز بهتر است پرونده‌های این چنین خود را به گروهی از وکلای با تجربه سپرده که هر کدام نه تنها تجربه کافی از وکالت دارند، بلکه هر کدام در یک موضوعی متخصص هستند. این گروه در کنار یکدیگر، تمامی جوانب پرونده را بررسی کرده و تلاش خواهند کرد که رای را به نفع شما تمام کنند.

  مشاوره رایگان دعاوی بانکی

  اصولا وکلایی که در حوزه دعاوی بانکی متخصص بوده و تجربه کافی داشته باشند، به هیچ عنوان مشاوره رایگان انجام نخواهند داد. دلیل این امر، تعدد پرونده‌ها و محدودیت زمان وکلای باتجربه است. در نقطه‌ی مقابل، وکلای تازه کار در این حوزه، مشاوره کاملا رایگانی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

  اما بهتر است از کسانی مشاوره بگیرید که تجربه‌ی کافی داشته و تاکنون چندین رای را در همین حوزه دریافت کرده و توانسته باشند که بانک را شکست دهند. قطعا چنین وکلایی، انتخاب بهتری برای پرونده شما خواهند بود. این وکلا اگرچه مشاوره رایگان دعاوی بانکی نمی‌دهند، اما نتیجه‌ی کار را تضمین کرده و یا مبلغ دریافتی را عودت خواهند داد.

  تضمین نتیجه پرونده بانکی
  تضمین نتیجه پرونده بانکی

  تضمین نتیجه و عودت وجه

  تمامی وکلای کاردرست، با مطالعه پرونده می‌توانند با دقت 95 درصد، نتیجه‌ی نهایی را تشخیص دهند. این وکلا به دلیل داشتن سابقه‌ی طولانی در این حوزه، به سادگی موارد مشابه را به خاطر آورده و نتیجه‌ی نهایی را به شما خواهند گفت. در صورتیکه نتیجه‌ی نهایی با وعده‌ی داده شده تطابق نداشته باشد، تمامی وجه دریافتی منهای هزینه‌های پرداخت شده (در روند کار) به موکل برگشت داده خواهد شد. به همین جهت، خیال موکل از انجام کار مطمئن خواهد بود و هیچگونه ریسکی را متحمل نخواهد شد.

  آیا من در دعاوی بانکی موفق خواهم بود؟

  همانطور که پیشتر بیان شد، برای مشخص شدن مدت زمان لازم، مسیر راه برای اثبات حقانیت موکل و تخمین هزینه‌ی انجام کار، وکیل ابتدا باید تمامی مدارک قبلی را مطالعه کند. این کار، با نام مطالعه پرونده در میان وکلا معرفی شده و پس از آن، مسیر انجام کار برای موکل شرح داده خواهد شد.

  مطالعه پرونده مشکلات بانک

  در اولین جلسه که موکل نزد وکیل برود، در مدت زمانی بین نیم ساعت الی 45 دقیقه، تمامی پرونده بررسی شده و چشم‌انداز نتیجه کار به موکل اعلام خواهد شد. هزینه‌ی مطالعه در پرونده بین 3 الی 6 میلیون تومان بوده و قابلیت انجام کار یا عدم امکان پیگیری پرونده به موکل اعلام خواهد شد. دقت داشته باشید که وکیل درستکار و با تجربه، در صورتیکه امکان گرفتن رای وجود نداشته باشد، دلیل آن را برای مراجع توضیح خواهد داد. این کار، کمک می‌کند تا فرد هزینه‌های الکی انجام ندهد. تجربه‌ی وکیل به مراجع خواهد گفت که مسیر انجام درست کار، کدام است.

  بهترین وکیل پرونده های بانکی

  تیم وکلای آوای عدالت در تهران متشکل از بهترین وکلای ایرانی با بیش از 25 سال سابقه‌ی وکالت، بهترین وکلای پرونده های بانکی هستند. تمامی توضیحاتی که پیشتر داده شد، روال انجام کار توسط این وکلا بوده است. آقای رضا محمد، اسماعیل پوررضا و سرکار خانم هاشمی اعضای این تیم وکالت هستند. جهت هماهنگی دریافت وقت مطالعه پرونده، برروی دکمه زیر کلیک کنید تا از طریق واتزاپ، هماهنگی‌های لازمه انجام شود.

  پرونده‌هایی که به دلیل مشکلات با بانک ایجاد شده و در آن یک طرف بانک باشد، اصطلاحا با عنوان دعاوی بانکی شناخته می‌شوند.

  وکلایی که در زمینه‌ی پرونده‌های بانک فعالیت می‌کنند، نه تنها باید اشراف کاملی به قوانین کشور داشته باشند، بلکه باید تا حد قابل توجهی، ارتباطاتی در سیستم قضایی داشته باشند تا بتوانند به نفع موکل، رای بگیرند. این وکلا مشاوره رایگان نداشته و تنها میتوانید با دریافت وقت برای مطالعه پرونده با ایشان مشورت نمایید. برای هماهنگی جهت مراجعه و مطالعه پرونده، اینجا را کلیک کنید (صحبت در واتزآپ).

  در بعضی موارد، بانک به دلیل تاخیر در پرداخت، ممکن است وثیقه را در مزایده قرارداده و بفروشد. در صورتیکه وکیل تجربه کافی را داشته باشد و پرونده نیز این امکان را بدهد، وکیل میتوان مانع از مزایده شده و حتی در صورت فروخته شدن ملک نیز قرارداد را باطل کرده و ملک را به موکل بازگرداند. بنابراین، همواره امکان برنده شدن در پرونده های بانکی وجود دارد.

  در جلسه مطالعه پرونده‌های بانکی، پرونده به شکل کامل توسط وکیل مطالعه شده و روند انجام کار، مدت زمان مورد نیاز و هزینه‌ی کامل گرفتن رای (در صورت امکان انجام) بیان خواهد شد. حق المشاوره مطالعه پرونده بین 3 الی 6 میلیون تومان خواهد بود.

  4.8/5 - (6 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین وکیل دعاوی بانکی ❤️ حل مشکلات بانکی ⚖️ با تضمین نتیجه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox