معرفی مهم ترین نقشه های بازی فری فایر

فری فایر

نقشه بازی فری فایر یک نقشه جغرافیایی است که نشان دهنده بخش های مختلف در جزیره ای است که بازیکنان در آن به مبارزه می‌ پردازند. این نقشه دارای چندین منطقه هستند که هر کدام دارای ویژگی ها و چالش های خاص خود می باشند. در این بخش به معرفی مهم ترین نقشه های بازی فری فایر می پردازیم و موقعیت مکانی هر کدام از آن ها را تحلیل می کنیم  و همچنین در انتهای این مقاله یک سایت معتبر جهت تهیه جم فری فایر ارزان به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی بازی فری فایر

فری فایر یک بازی محبوب با موضوع ماجراجویی و مبارزه است که توسط شرکت گارنا برای اندروید و آی او اس منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان در یک جزیره دورافتاده قرار می‌گیرند و باید با ۴۹ نفر دیگر به مبارزه بپردازند.

معرفی مهم ترین نقشه های بازی فری فایر
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  هدف بازی زنده ماندن و شکست دادن حریف است. افراد می ‌توانند نقطه شروع خود را با چتر نجات مشخص کرده و در نقاط امن پناه بگیرند. همچنین، می ‌توانند از ماشین ها، سلاح و امکانات دفاعی برای مبارزه استفاده کنند. فری فایر دارای گرافیک و حرکات شبیه به واقعیت، نقش های متعدد با توانایی های خاص و نقشه های متنوع است.

  مپ های بازی فری فایر

  آشنایی با مپ های بازی فری فایر

  آشنایی با مپ های بازی فری فایر می ‌تواند برای بازیکنان مزایای زیادی داشته باشد. بعضی از آن ها عبارت اند از:

  • شناختن بهترین مسیر: اگر شما کاملاً با جغرافیای نقشه فری فایر آشنا باشید، می‌توانید بهترین مسیر را برای حرکت خود در بازی برنامه ریزی کنید. برای مثال اگر قصد دارید به منطقه امن بروید، می توانید بهترین راه را برای رسیدن به آن انتخاب کنید.
  • پیدا کردن پرجمعيت ترين منطقه در نقشه: اگر شما با تمام مناطق نقشه آشنا باشید، می‌توانید تشخيص دهيد كه كدام منطقه پرجمعيت تر و پرخطر تر است. اگر شما اين را بدانيد، می توانيد تصميم بگيريد كه آيا در آن منطقه فرود آييد يا از آن منطقه دوري كنيد. البته، فرود در منطقه پرجمعيت تر بهتر است، چون ممکن است آيتم ها و سلاح های بهتری در آنجا پيدا کنید.
  • فهمیدن مسير حركت دشمن در نقشه فری فایر: اگر شما نقشه فری فایر را بلد باشید، می‌توانید حرکت دشمن را، پیش بینی کنید. همچنین می‌توانید راه دشمن را ببندید. شما می‌توانید این کار را با رفتن به جایی که دشمنان قصد رفتن دارند، انجام دهید. به این ترتیب دشمن غافلگیر می شود. پس سعی کنید به حرکات دشمن در بازی توجه کنید.

  آشنایی با مهم ترین مپ های بازی فری فای

  در ادامه مهمترین مپ های بازی فری فایر را با هم بررسی می کنیم.

  برمودا Bermuda

   برمودا یکی از نقشه های بازی فری فایر است که دارای مناظر طبیعی زیبا و متنوع است. این نقشه دارای ۲۰ منطقه می باشد که هر کدام دارای ویژگی ها و چالش های خاص خود هستند. بعضی از این مناطق عبارت اند از:

  • سنترال: قلب جزیره است که دارای برج ها، ساختمان ها، ماشین ها و تجهیزات مختلف است. این منطقه پر از بازیکن است؛ به همین دلیل آسیب پذیر است.
  • موزئوم: یک ساختمان بزرگ و تاریخی است که دارای نمایشگاه ها، تصاویر، مجسمه ها و آثار باستانی است. این منطقه دارای فضاهای بسته و پنهان زیادی می باشد.
  • فارمتوپيا: یک منطقه کشاورزی است که دارای مزارع، سردخانه ها، آب انبارها و حوضچه ها است. این منطقه دارای فضاهای باز و روشن می باشد.
  • پچينكی: یک شهرک کوچک است که دارای خانه ها، مغازه ها، مسجد و پل است. این منطقه دارای فضاهای مناسبی برای مبارزه می باشد.
  • كلاک تاور: یک ساختمان بلند و قدیمی است که دارای ساعت برج می باشد. این منطقه دارای فضا های بلند و کوتاه است.
  • بيمارستان: یک ساختمان پزشکی است که دارای بخش های مختلف، تجهیزات درمانی و آمبولانس است.

  کالاهاری Kalahari

  یکی دیگر از نقشه های بازی فری فایر، کالاهاری است که منظره ای بیابانی دارد. این نقشه، ۱۳ منطقه دارد که شامل: رفینری، بیولاب، سانتاکروز، بیفرونت، کونفوکت و… می شوند. ساختمان ها و مناظر طبیعی زیادی در هر کدام از این مناطق وجود دارند.

  این نقشه در ماه فوریه 2020 منتشر شد و در ماه ژوئن 2020 قابل دسترس شد. این نقشه به عنوان جایگزینی برای نقشه پرگتوری یا مد داگ انتخاب شد. نقشه کالاهاری شامل چندین منطقه با نام های مختلف است که هر کدام ویژگی ها و لوکیشن های خاصی دارند. برخی از مناطق مهم در این نقشه عبارت اند از: 

  • رفاینری: یک مکان بزرگ و پرجمعیت در وسط نقشه است که دارای موقعیت های مناسبی است.
  • سانتا کاتارینا: یک شهر کوچک است که در شمال غربی نقشه قرار دارد و دارای ساختمان های متعدد است.
  • بازار: یک مکان پر رفت و آمد در جنوب شرقی نقشه است که فضای باز زیادی دارد.
  • سندستورم: یک مکان خطرناک در شمال شرقی نقشه می باشد و تیراندازی در آنجا زیاد است.
  • بیابان: یک منطقه وسیع در جنوب غربی مپ است که تپه های بلندی دارد.  برای باز کردن این نقشه، بازیکنان باید به سطح ۵ برسند.

  ریفاینری Refinery

  مپ ریفاینری یکی از مکان های محبوب در بازی فری فایر می باشد. این مکان در وسط نقشه قرار دارد. بسیاری از تیم ها در این مکان فرود می آیند، پس بازیکنان باید همواره برای نبرد آماده باشند و در مخفی گاه ها پناه بگیرند تا توسط دشمن غافلگیر نشوند.

  پرگتوری Purgatory

  این نقشه طرح روستایی دارد و شامل چندین مکان مختلف است. برخی از مکان های مهم در این نقشه عبارت اند از: برازیلیا، سنترال، فیربریج، ماربلورکس، سکی لاج و بیوند هیلز. این نقشه دارای مناطق خطرناکی است که بازیکنان را به چالش دعوت می کنند. برای باز کردن این نقشه، بازیکنان باید حداقل به سطح ۵ برسند.

  ریل رود Railroad

  مپ ریل رود یکی از منطقه های مهم در نقشه آلپاین است. این نقشه چهارمین نقشه مهم بازی فری فایر است و به شکل جزیره طراحی شده است. مکان ریل رود در شمال شرقی نقشه قرار دارد و شامل چندین خط راه آهن و قطار می باشد. این مکان دارای پناهگاه های خوبی است.

  داک Dock

  طرح این مپ به شکل جزیره است. مکان داک در جنوب غربی نقشه فری فایر قرار دارد و شامل چندین کانتینر حمل و نقل و بخش انبار است. این مکان دارای موقعیت بسیار مناسبی است و بازیکنان می توانند از کانتینرها برای پنهان شدن و حمله به دشمنان استفاده کنند.

  فوژن Fusion

  مکان فوژن در شمال غربی نقشه قرار دارد و شامل چندین ساختمان با ارتفاعات مختلف است. این مکان دارای موقعیت جغرافیایی مناسبی است و بازیکنان می توانند از ساختمان ها برای مخفی شدن و حمله به دشمنان استفاده کنند. همچنین این منطقه دارای ساختمان مرکزی است که افراد زیادی در آن جا به مبارزه مشغول هستند.

  رایور موس River Mouth

  مکان رایور موس در جنوب شرقی نقشه قرار دارد و شامل چندین ساختمان و پل است. در این منطقه  بازیکنان می توانند از پل ها برای عبوری امن استفاده کنند. این مکان همچنین دارای چندین پناهگاه است که بازیکنان می توانند در آنجا پناه بگیرند. این منطقه جزو مناطقی است که پناهگاه های زیادی دارند.

  جمع بندی

  خرید جم در بازی فری فایر مزایای زیادی دارد. با جم می توانید بسیاری از آیتم های نادر و ارزشمند بازی را خریداری کنید. این آیتم ها شامل بسته ها، شخصیت ها، حیوانات خانگی و … می شوند. هزینه جم فری فایر در سایت ما بسیار مناسب است و به آسانی و در کمترین زمان ممکن می توانید جم های خود را از ما خریداری کنید. سایت ویکتورشاپ، سی پی کالاف ارزان موبایل را نیز با پشتیبانی آنلاین به فروش می رساند.

  فری فایر یک بازی محبوب با موضوع ماجراجویی و مبارزه است که توسط شرکت گارنا برای اندروید و آی او اس منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان در یک جزیره دورافتاده قرار می‌گیرند و باید با ۴۹ نفر دیگر به مبارزه بپردازند. هدف بازی، زنده ماندن و شکست دادن حریفان است.

  اصلی‌ترین مپ‌های بازی فری فایر به شرح زیر هستند:

  • برمودا
  • کالاهاری
  • ریفاینری
  • پرگتوری
  • ریل رود
  • داک
  • فوژن
  • رایور موس

  برای تهیه جم فری فایر ارزان می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

  به این نوشته امتیاز دهید
  آیا این مطلب را می پسندید؟

  نظرات

  0 نظر در مورد معرفی مهم ترین نقشه های بازی فری فایر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox