لوتوچی چیست ❤️ معرفی خدمات lottochi

لوتوچی

لوتوچی یا همان Lotto Chi نام مجموعه‌ای است که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده و توانسته با تبلیغات تلویزیونی گسترده، خصوصا توسط شبکه‌های ترکیه‌ای، نام برند خود را به گوش مخاطبان برساند. در این مقاله قصد داریم تا عملکرد و ساختار لوتوچی را مورد بررسی قرار داده و به چند سوال اصلی پاسخ دهیم. اول اینکه آیا لوتو چی قابل اعتماد است؟ آیا ماهیت لاتری مجاز و شرعی است؟ و در نهایت اینکه شانس برنده شدن در اینگونه مسابقات چقدر است؟ در هر صورت، برای شرکت در این مسابقه، نیاز به خرید پرفکت مانی دارید. برای خرید پرفکت مانی، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

نکته مهم: لوتوچی در حقیقت همانند سایت معتبری با نام Ilotteryland بوده که سابقه‌ی درخشانتری داشته و مسابقات آن هر سه روز یکبار برگذار شده و شانس برنده شدن در آن بسیار بالاتر است. درباره لاتاری لند اینجا بخوانید.

لوتوچی چیست ❤️ معرفی خدمات lottochi
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  لوتوچی

  لوتوچی چیست؟

  لوتو چی اسم یک شرکت یا مجموعه برگذار کننده بلیت‌های بخت آزمایی بوده که خدمات خود را به صورت کاملا آنلاین ارائه کرده است. این مجموعه فعالیت خود را در کمتر از یک ماه (در زمان نگارش مقاله – بهمن 1401) شروع کرده است. در سرتاسر جهان، بلیت‌های بخت آزمایی کاملا رایج بوده، اما در ایران و پس از انقلاب 57، بساط اینگونه اقدامات، کلا برچیده شد. این بلیت‌های بخت‌آزمایی در سرتاسر جهان با نام لاتاری شناخته می‌شوند.

  لاتاری چیست؟

  سال‌ها پیش، بلیت‌هایی فروخته شد که روی آن، 6 عدد مختلف چاپ شده بود. در پایان هر دوره زمانی مشخص (معمولا ماهانه)، یک مسابقه آنلاین یا تلویزیونی برگذار شده که 6 عدد به صورت تصادفی، از میان اعداد مختلف انتخاب می‌شود. در نهایت، اگر کسی بلیتی داشته باشد که دقیقا مطابق این اعداد بوده و یا حداقل 3 عدد متوالی آن با اعداد نهایی مسابقه برابر باشد، برنده لاتاری خواهد بود. هزینه خرید بلیت لاتاری عموما بسیار کم بوده، اما جایزه‌ی نهایی آن، عدد و رقم قابل توجهی است.

  آیا لاتاری حرام است؟

  لاتاری نیز جزو خدمات قمارگونه به حساب آمده و قمار به هرشکلی که باشد، حرام است. به همین جهت، خدمت ارائه شده توسط لوتو چی نیز از لحاظ شرعی حرام است. بنابراین، درصورتیکه به اعتقادات مذهبی پایبند هستید، بهتر است از هرگونه قمار و لاتاری، خودداری نمایید.

  آیا لوتوچی قانونی است؟

  با توجه به حرام بودن قمار، طبیعتا نمی‌توان انتظار داشت که فعالیت این مجموعه در داخل ایران قانونی باشد. به همین جهت نیز وبسایت این مجموعه به سرعت در ایران فیلتر شد و از دسترس ایرانیان خارج شد. هیچ یک از کسب و کارهای مرتبط با بخت‌آزمایی و قمار در ایران اجازه فعالیت نداشته و بنابراین فعالیت Lotto Chi در ایران غیرقانونی است.

  آیا Lotto Chi معتبر است؟

  فارغ از قانونی بودن و مشروع بودن لوتوچی، نوبت به ارزیابی اعتبار آن رسیده است. به هر حال، اگرچه مبلغ ورود به مسابقات بسیار کم (معادل 2 دلار) است، اما مشتریان وبسایت باید مطمئن شوند که پول خود را آتش نزده‌اند. برای این کار، باید اعتبار لوتوچی مورد ارزیابی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که عمر وبسایت این مجموعه کمتر از 1 سال (در بهمن 1401) بوده و عملا تبلیغات آن از یک ماه قبل شروع شده است.

  فعالیت جهانی یا ایرانی؟

  یکی از ملاک‌های ارزیابی کسب و کار، بررسی حوزه‌ی فعالیت آن در سرتاسر جهان است. اگرچه در تبلیغات Lotto Chi اشاره به فعالیت جهانی می‌شود، اما آمار رسمی و دقیق بازدیدهای این وبسایت که در تصویر زیر نمایش داده شده، بیانگر این نکته است که نزدیک به 90 درصد مشتریان و بازدیدکنندگان این مجموعه، از کشور ایران هستند و تنها تعداد اندکی از دو کشور دیگر از این وبسایت بازدید کرده‌اند. بنابراین، می‌توان مطمئن بود که این مجموعه، صرفا بر بازار ایران تمرکز کرده است.

  آیا لوتوچی معتبر است

  داده‌های فوق کاملا دقیق و بر اساس وبسایت سیمیلاروب بوده که در این لینک قابل دسترسی است. عملا در حال حاضر و زمان نگارش این مقاله (بهمن 1401) لوتوچی در هیچ کجای دنیا به جز ایران، شناخته شده نیست.

  سایت لوتوچی

  طبق بررسی‌های انجام شده، وبسایت Lotto Chi با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده است. عملا کسب و کارهایی که قصد ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای دارند، به هیچ عنوان از وردپرس استفاده نکرده و از یک متخصص کدنویسی برای ایجاد یک وبسایت اختصصای استفاده خواهند کرد. بنابراین، پنل وردپرسی این مجموعه نیز یکی از نقاط ضعف آن به حساب می‌آید.

  به صورت کلی، بهتر است فعلا از خدمات این مجموعه استفاده نکنید، چرا که اعتبار لوتوچی قابل احراز نیست. اگرچه ممکن است فعالیت این مجموعه کاملا شفاف و قابل اعتماد باشد، اما اصول اولیه‌ی راه‌اندازی یک کسب و کار بین‌المللی و معتبر توسط Lotto Chi رعایت نشده و امکان دارد که هیچگونه جایزه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته نشود و صرفا قصد جمع‌آوری پول‌های اندک از طیف گسترده‌ی مخاطبان وجود داشته باشد.

  خدمات لوتوچی

  پس از ثبت نام ساده و سریع در وبسایت Lotto Chi، شما به پنل کاربری دسترسی خواهید داشت که مطابق تصویر زیر است:

  ثبت نام لوتوچی

  در همان صفحه‌ی اصلی، شم می‌توانید اقدام به خرید بلیت بخت‌آزمایی یا همان مداد لوتوچی نموده و با انتخاب شش عدد، یک بلیت را به قیمت 2 دلار خریداری کنید. نمونه‌ای از کدهای انتخاب شده به عنوان یک بلیت بخت‌آزمایی یا همان لاتاری در تصویر زیر نمایش داده شده است.

  بلیت لوتوچی

  تاریخ قرعه‌کشی‌ها از طریق وبسایت و یا اینستاگرام اطلاع‌رسانی شده و شما می‌توانید به صورت آنلاین، این قرعه کشی را مشاهده نموده و در نهایت، برنده بودن یا باخت خود را بررسی نمایید. اعدادی که در تصویر بالا نمایش داده شده‌اند، به صورت دستی انتخاب شده و شما در هنگام خرید می‌توانید اعداد را به ترتیب دلخواه، انتخاب نمایید. در بالای صفحه، همواره مدت زمان باقیمانده برای خرید بلیت‌بخت آزمایی لوتو چی نمایش داده شده که مشابه تصویر زیر است.

  تاریخ قرعه کشی لوتوچی

  خرید بلیط لوتوچی

  برای خرید بلیط لوتوچی ابتدا باید کیف پول خود را شارژ نمایید. در نظر داشته باشید که هر بلیط، معادل 2 دلار قیمت داشته و در صورتیکه قصد افزایش شانس خود برای برنده شدن در این مسابقه را دارید، باید بلیط بیشتری خریداری نمایید. در مقاله‌ای با عنوان راهنمای تصویری خرید بلیط لوتوچی در وبسایت ویرگول، گام به گام خرید و استفاده از ووچر پرفکت مانی توضیح داده شده که در ادامه نیز این مطالب، بیان خواهد شد.

  شارژ حساب لوتوچی

  شارژ حساب لوتوچی دارای دو روش کلی استفاده از رمزارز و یا شارژ با ووچر پرفکت مانی است. بدین ترتیب، این مجموعه هیچگونه درگاه پرداخت ریالی ندارد. نمایی از روش‌های پرداخت در Lotto Chi در تصویر زیر نمایش داده شده است.

  شارژ لوتوچی

  با توجه به کارمزد نسبتا بالای پرداخت با رمزارز، احتمالا بهترین گزینه برای شارژ کیف پول لوتو چی، استفاده از پرفکت مانی باشد. اگر قصد خرید پرفکت مانی را دارید، می‌توانید از خدمات صرافی گندم استفاده نمایید. این مجموعه، بهترین قیمت خرید پرفکت مانی را فراهم کرده و تمامی تراکنش‌ها به صورت آنی انجام می‌شود. در صورتیکه قصد خرید پرفکت مانی به مبالغ کمتر از 10 دلار را داشته باشید، حتی نیازی به بارگذاری مدارک نبوده و در کمتر از یک دقیقه ووچر شما صادر خواهد شد.

  توجه داشته باشید که برای شارژ حساب خود در lottochi حتما باید ووچر پرفکت مانی خریداری کرده و کد دریافتی را در پنل کاربری خود در وبسایت لوتوچی وارد نمایید.

  همانگونه که در تصویر مشاهده می‌کنید، در صرافی گندم، پس از ثبت نام، کافی است که از منوی سایت، گزینه خدمات پرفکت مانی و سپس گزینه خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب نمایید.

  با بررسی انجام گرفته میان تمامی فروشندگان که در مقاله بهترین سایت خرید پرفکت مانی بیان شده است، در حال حاضر صرافی گندم بهترین قیمت پرفکت مانی را لحاظ کرده و تمامی سفارشات در مدت زمان بسیار کوتاه (کمتر از 2 دقیقه) انجام خواهند شد.

  پس از پرداخت معادل ریالی، سفارش شما انجام شده که با مراجعه به قسمت سفارشات شما و کلیک کردن برروی عبارت مشاهده سفارش، می‌توانید شماره ووچر و کد فعالسازی را مشاهده کرده و از آن در پنل کاربری لوتوچی استفاده نمایید.

  خرید پرفکت مانی برای لوتوچی

  برداشت از لوتوچی

  نکته‌ی قابل تامل در خصوص lotto chi این است که عملا امکان برداشت وجه وجود ندارد. تنها در صورتی می‌توانید کیف پول خود را خالی نمایید (برداشت کنید) که اولا موجودی شما بیش از 50 دلار باشد و دوما هم اینکه این مبلغ، مربوط به برنده شدن در یک قرعه‌کشی باشد. بنابراین، اگر حساب را شارژ نمایید، حتما باید از آن برای قرعه‌کشی استفاده کنید. روش برداشت پول از حساب نیز تنها از طریق رمزارز بوده و به 3 روز کاری و احراز هویت نیاز دارد. نمایی از قسمت برداشت لوتو چی در تصویر زیر نمایش داده شده است.

  برداشت از لوتوچی

  برنده شدن در لوتوچی

  یکی از نکات جالب توجه در Loto Chi، این است که نیازی به حدس صحیح هر شش عدد نبوده، بلکه حتی با حدس درست 2 توپ از میان شش توپ، باز هم برنده خواهید بود. با این حال، مبلغ جک پات نهایی که شامل یک جایزه‌ی بزرگ (متفاوت در هر دوره) است، نیاز به حدس صحیح هر شش توپ خواهد داشت. در تصویر زیر، قوانین برنده شدن و مبلغ دقیق هر جایزه نمایش داده شده است.

  جوایز لوتوچی

  در صورتی که حتی دو شماره را درست حدس زده باشید، مبلغ 2 دلار (معادل خرید بلیت) برنده شده و در صورتیکه بتوانید 4 شماره را درست انتخاب کنید، مبلغ جایزه به 200 دلار (10 برابر بلیت) را برنده می‌شوید.

  فعالیت خیریه Lotto Chi

  همانطور که احتمالا در تبلیغات تلویزیونی مشاهده کردید، شما می‌توانید از طریق خرید مدادهای نمادین (متفاوت از بلیت قرعه‌کشی)، در فعالیت‌های خیریه‌ای Lotto Chi شرکت نمایید.

  چرا سایت لوتوچی باز نمیشود؟

  همانطور که پیشتر مطرح شد، لوتوچی در ایران هم غیرقانونی هم غیرشرعی بوده و از لحاظ اعتبار نیز حرفی برای گفتن ندارد. به همین دلیل نیز وبسایت این مجموعه در ایران فیلتر شده است. برای دسترسی به این وبسایت، نیاز به استفاده از آی پی ثابت خارجی وجود داشته که در این مقاله توضیح داده شده است. به صورت کلی، در حال حاضر، استفاده از خدمات Lotto Chi به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

  وبسایت Lotto Chi مجموعه‌ای برای فروش بلیت‌های بخت آزمایی یا همان لاتاری است. اینگونه فعالیت‌ها پس از سال 1357 و انقلاب ایران، غیر قانونی و غیر شرعی معرفی شده است. در این بخت آزمایی، شما 6 عدد را در قابل یک بلیت خریداری میکنید و در صورتیکه این اعداد مطابق اعداد قرعه کشی نهایی باشند، شما برنده نهایی خواهید شد. برای شارژ کیف پول خود در لوتوچی، باید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید که راهنمای آن، در مقاله خرید بلیط لوتوچی توضیح داده شده است.

  در ارزیابی انجام شده، این مجموعه ضعف‌های متعددی داشته که به شرح زیر است:

  1. عمر دامنه سایت تنها 1 سال است
  2. شروع به فعالیت کمتر از 1 ماه است
  3. از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده شده (غیرحرفه ای)
  4. نزدیک به 90 درصد مخاطبان مجموعه از ایران هستند
  5. امکان برداشت به صورت محدود و فقط برای جوایز ارائه شده است
  4.2/5 - (168 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  132 نظر در مورد لوتوچی چیست ❤️ معرفی خدمات lottochi

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با درود.کاملن شما دارید براش تبلیغ میکنید.دومن مشخصه که یه سایت کلاهبرداریه و هیچ کس در قرعه کشی برنده نیس….مثلن بنده برنده شدم چطور میخان ۱۸۰ هزار دلار را به من که در ایران هستم بدن..پس کاملن دروغه و کلاهبرداریه..و جالبنر اینکه مجری مرد دقیقن عین لات ها و اراذل لباس پوشیده و با یقیه باز و آستین های پیراهنش رو تا ارنج تا زده مسه اینکه نیخاد بره چال میدان کتک کاری…از ویدیوی تبلیغات مشخصه که یایت کلاهبرداری از ایرانیان بدبخته..در تعجبم از اون خانوم ایرانی که در این کلاهبرداری شریکه و از هموطن و برادر و خواهرانش کلاهبرداری میکنه..از ایرانی بودن خودم بدم اومده..پیروز باشید

   25

   1. حجت عزیز
    اگر مقاله رو بخونید، متوجه میشید که ما به هیچ عنوان تبلیغ نکردیم. علاوه بر اون، همین نکته‌ای که شما در کامنت گفتید رو هم ما گفتیم. مقاله برای این نوشته شده که افراد مطلع باشن که امکان کلاهبرداری هست. با این حساب، ما و شما، در خصوص تردید نسبت به لوتوچی، کاملا هم نظریم.
    بهترین هست

    20

    1. لوتوچی اگه راست بود همون جایزه ۴/۵کیلو طلا که میخواد جایزه بده به کودکان بد سرپرست که لوتوچی حامی آنها است کمک میکرد

     8

  2. سلام
   من ثبت نام کردم و مبلغ را هم به ریال واریز کردم و بعد رفت داخل بازی و بازی هم کردم ولی حالا نمیدونم چیکار باید بکنم
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   18

  3. سایت به هیچ عنوان باز نمیشه برای من چی کار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون

   16

   1. اکبر عزیز
    بله، سایت لوتوچی در ایران فیلتر هست و باز نمیشه.
    بهترین هست

    18

   2. سلام بنده لوتوجی رادانلودکردم اشتراک هم خریدم ولی برنامه میره توبازی باید چکارکنم راهنمایی بفرمایید

    13

  4. واقعاً از دولت ناامید شده ام با اینکه خودم هم کارمند دولت بوده ام اما متأسفانه کل ادارت دولتی ایران شده آمد مرکز گرفتن رشوه آن هم بصورت علنی… میخوای یه کار و کاسبی کوچکی راه اندازی کنی باید از آبدارچی گرفته تا مسئول اداره باج بدی با روابط کارها آسان شده ضوابط فدای سر مدیران ارشد

   19

  5. سلام بدبخت از ملت ایران کدام مات هستند چونکه پا به چی خوش کرده اند با وجود اینکه کلی ثروت در کشور داریم … و دل خوش کنیم به قمار بازی این هم میئولیتش به عهده دولت است که برنامه ریزی صحیح برای مملکت ندارد و مردم گرفتار این قمار بازی ها می‌شوند

   21

  6. من هر کاری کردم نتونستم رمز ارز بخرم واریز کنم.راه دیگه ای نشون بدین…چرا رمز ارز…تراکنش پول ایرانی انجام بدین.

   23

   1. مهدی عزیز
    نیازی به خرید رمزارز نیست. میتونید برید داخل صرافی گندم و از اونجا، ووچر پرفکت مانی خریداری کنید و حسابتون رو شارژ کنید.
    بهترین هست

    21

  7. لوتوچی به شدت جذاب بوده و با لوتوچی شانس تغییر زندگی خود را پیدا خواهیم کرد

   26

  8. یه چیز مثل ارمغان بهزیستی که قبلا استفاده می‌شد هست ،در سایتهای مثل لوتوچی واقعا نمیشه به نتایج اعتماد کرد چرا که هیچ الگوریتم رندوم سازی استفاده نمیشه و امکان اینکه ادمین دستکاری کنه در نتایج بسیار بالاست بهترین راهکار استفاده از سایتهایی است که با بلاک چین و قرارداد هوشمند کار می‌کنند هست مثل asid.online یا .. که اولا غیرمتمرکز هستند یعنی ادمین یا مدیر اگر بخواهند هم نمیتونند در نتایج دستکاری کنند و در ثانی پروسه برداشت خودکار است نه اینکه ادمین بخواد تایید کنند در کل بخت آزمایی ایده جالبیه اگه بردید که چه عالی اکرم نبردید در برد شخص دیگری سهیم هستید

   30

  9. اصلا این که چند درصد برنده میشند مهم نیست
   کلا هیچ کس برنده نمیشه چون کلش کلاه برداری است
   در مورد اونایی که نمیدونند کدوم شرکت اینو ساخته مطمئنا کار خود دستاندکاران شبکه جم تی وی است

   قبلا هم چند تا اپلیکیشن کلاه بردار برای خالی کردن جیب مردم ایران ساخته بوند مثل پولیک و یک اپلیکیشن بازی دیگه که اسمش یادم نیست که بعد مشخص شد جایزه نمیده و حساب مردم را هک کرده است

   پس این لوتوچی هم بازی جدید شبکه جم برای دزدی از جیب مردم ایران است

   24

   1. نازی عزیز
    ما هم مثل شما نمیدونیم که پشت لوتوچی چه کسی یا چه گروهی هست و سعی کردیم اخطارهای لازمه رو بدیم به دوستان.
    بهترین هست

    25

  10. به نظر من بلیط بخت آزمایی بسیار کار نیکوی است اگر منافع آن مقداری یا همه آن صرف خیریه شود بسیار عالی است اگر هم نشود خوب بالاخره چی این برنامه که داره بسیار عالیه چون تا ۴ احتمال جایزه داره و به نظر من کار قشنگه حالا این رژیم ما همیشه همه چیه امید و در دل مردم ممنوع کرده زیبایی خوشی شادی و هرچیزی که باعث امید مردم باشه حرام است شاید خودشون تو این کارها شرکت کرده باشند ولی برای مردان حرام است خلاصه این بازی و این بخش بسیار کار نیکوی حداقل همسر گر من مردم یک دنیا و یک کشور و هم اینکه یک امیدی در دل مردم بی بضاعت یا ضعیف و طبقه ۳ هست اگر جایزه وجود داشته باشد بسیار عالی است و در کل انسان انتظار یک شادی را داشته باشد در زندگی موفق تر تا اینکه به چیزی فکر نکنه یا اصلا امیدی نداشته باشه فعلاً در ایران چیزهای خوب ممنوع است

   24

   1. مسعود عزیز
    در صورتیکه به عملکرد لوتوچی شک نداشته باشیم و بدونیم که صالح هستن و صلاحیت برگذاری مسابقات بخت آزمایی رو دارن، ما هم با فرمایش شما موافق هستیم.
    بهترین هست

    22

  11. رویای خوبی است‌..برای ما آدمای درمانده و بیچاره ####واقعا در ایران جای هیچ پیشرفت و عدالت اجتماعی وجود ندارد??

   26

  12. سلام من ۴عدد درست حدس زدم بخدا از اولین قرعه کشی لوتوچی شرکت کردم خدا کنه که جایزه رو بدن ممنون از همه

   30

   1. رضای عزیز
    در صورتیکه جایزه رو دادن یا ندادن، حتما به ما هم اطلاع بدید.
    بهترین هست

    23

    1. مطالبی نوشتین که در سایت اوتوچی هست و‌هیچ سوال درستی را جواب ندادین من دو سه سوال میپرسم اگر تونستید جواب بدید سوال اساسی تر هم دارم که بپرسم یک لوتوچی در کدام کشور قانونا ثبت شده ؟نام شرکت حسابرسی که نظارت به عمل کرد دارد چی هست و در کدام کشور ثبت شده ؟ گروهی که مدعی هستن خارج از مجموعه لوتوچی بر دستگاهها و ….نظارت میکند در کدام کشور ثبت شده و نام این گروه و تخصص این گروه چیست ؟؟ فعلا همین سه سوال را دارم ممنون میشم پاسخ دهید و‌اگر پاسخ دادین با ایمیل اطلاع بدین که اگر فراموش کردم جوابها را بخوانم با تشکر مجدد

     18

     1. علیرضا عزیز
      اگر مقاله رو با دقت مطالعه کرده باشید، متوجه میشید که ما هم به عملکرد لوتوچی مشکوک هستیم و خودمون هم سوالاتی مشابه با سوالات شما داریم!
      بهترین هست

      24

     2. عادل جان گفتی چرا فقط در شبکه جم تبلیغات میشه
      چون از این طرفی هاست و چون تو اینجااز قدیم گفتن لاتاری حرامه تو شبکه جم که صد در صدر مال بچه های اینطرفی داره پخش میشه . وقتی مدیر قبلی بخاطر ا فشاری تبلیغات مجانی برای پیشرفت اقتصاد ایران ترور شد شبکه جم اینطرفی شد خریدنش . تمام .
      هرچی که تو اینجا حرامه تو شبکه جم حلاله حلاله .
      دقت کنید فیلم‌های شبکه جم هم سانسور اخلاقی میشه که قبل از ترور سعید این سانسور نبود .

      21

  13. سلام من همیشه نگاه میکنم این برنامه لوتوچی شبکه جم ها نشان می دهد

   22

  14. باسلام ببخشیدکدوم شبکه نشون میده اخه بلیط خریدم ازمسولین لوتوچی خواهش دارم برا جواب دادن به کسانیکه به شمااعتمادندارند نشون بدین که ولقعی هست حالا اون به شانس طرف بستگی داره که برنده میشه یانه

   17

  15. تو و محسن با توهین فقط تربیت نداشته خآنوادگیتون رو نشون میدین.
   آیدین که از دست اندرکاران نوشتن مقالس با ادب و محترمانه داره جوآب میده.شما دوتا این وسط چی میگین،با تو ام بهروز بی ادب

   20

  16. درود بر شما من اصلا نتونستم بلیط تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید

   28

  17. سلام دوستان من شرکت کردم دو بار برنده شدم، بار اول دو دلار بار دوم ١۵٠٠ دلار

   25

  18. سلام دوستان، من بار اول ٢ دلار برنده شدم بار دوم ١۵٠٠ دلار برنده شدم. کلا هم با یک بلیط رایگانی که بار اول خود لوتوچی واسه افتتاحیه بازی کادو داده بود شرکت کردم. در ضمن پولمم برداشت کردم. منم اولش باورم نمیشد واقعی باشه تا اینکه برنده شدم

   27

   1. اچ عزیز
    خیلی بعید میدونم که حرف شما درست باشه و به نظر تبلیغ میکنید برای لوتوچی. این آمار شما از برنده شدن، خیلی خیلی غیرمنطقی و تبلیغاتی به نظر میرسه. به هر حال، بابت اینکه نظرتون رو تو سایت نوشتید، ممنونم.
    بهترین هست

    35

   2. سلام دوست عزیزآیا الانم ما از ایران میتونیم شرکت کنیم میشه راهنمایی کنید چجوری

    15

   3. عزیز شما نوشتی با یک بلیط رایگان که موقع ثبتنام میدن دوبار برنده شدی ؟؟؟ نمیدانم با یک بلیط چند بار میشه برنده شد ؟؟

    16

  19. من که میگم کلاهبرداریه…ایرانیا سابقه کلاه سرهم گذاشتنشون بیشتر از کمک کردن یا جایزه دادنشونه..من لاتاری آمریکا رو ندید قبول دارم نسبت به این لوتوچی که کاملا معلومه دروغه..هرکی پول بده واقعا ریخته تو جوب پولشو

   25

  20. وقتتون بخیر .من ثبت نام کردم ولی بعد از کسر پول از حساب پیام اومد که ثبت نام تو یه مرحله به مشکل خورده دیگه خبری نشد .تو قسمت کد ووچر دیگه نشد ادامه بدم .

   23

  21. سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید واینکه تا کی فرصت ثبت نام هست و قرعه کشی چه ساعتی از ۲۹ اسفنده !!؟

   21

   1. دوست داری پولتو بریزی تو جوب عزیز؟کاملا معلومه کلاهبرداریه…اصلا مطالب بالارو خوندی؟

    28

   2. در توضیحات جوایز و در آخر توضیحات نوشتین
    توجه جایزه بزرگ بین برندگان تقسیم خواهد شد
    یعنی جایزه بزرگ برای یک نفر نیست

    16

  22. من تا حالا این برنامه رو نداشتم الان دیدم و میخام ثبت نام کنم

   24

   1. واقعا چقدر ادم کوته فکر زیاده….کاملا داره داد میزنه که کلاهبرداریه بعد میگی میخوام ثبتنام کنم؟!امثال تو حقتونه پولتون بره و آتیش بگیرین

    32

   1. اشتباه نکن…از سر نیاز نیست بگو بخاطر همون یک شبه راه صدساله رفتنه…وگرنه تابلوئه که کلاهبرداریه..خود دانی

    30

    1. اقا محسن شما هم مثل من هم شکاکین هم پیگیر افرین مشکل ما مردم اینه که مطالعه نمیکنیم یخچال تلوزیون یا هر محصولی میخریم حاضر نیستیم اون دفترچه راهنما را مطالعه کنیم در مطالب سایت لوتوچی چندین مورد مشکوک و ناگفته هست که اگر سوال کنید جواب نمیدن‌ نه ایمیل نه اینستاگرام نه پشتیبانی جوابگو نیستن سوال اول اینه مالک و مقر این شرکت کجاست در کدام کشور ثبت شده ؟؟؟اگر شما تونستی ازشون جواب بگیری .برای همین اینجا امدم شاید دوستان این سایت بتونن جواب بدن والا منم ارزو دارم حقیقت داشته باشه تا کمی از مشکلات چند نفری حل بشه شاد باشین

     22

  23. سلام من یک ریاضیدان هستم
   شانس برنده شدن جایزه اول هست :
   ۴۹×۴۸×۴۷×۴۶×۴۵×۴۴=10٬068٬347٬520
   یعنی ۱ شانس روی 10٬068٬347٬520
   حالا کسی میخواد بازی کنی بکنه ولی حقیقت رو بگید

   44

   1. اشکان عزیز
    ما مرحله‌ی قبل بررسی شانس رو گفتیم که اصلا لوتوچی انتخاب مناسبی نیست. اینکه شانس کمه یه مرحله بعدش هست.
    بهترین هست

    27

    1. به نظر من که صاحبش مال جمهوری اسلامیه که اینجوری میخواد پول مردم رو به جیب بزنه یک دفعه به وجود اومده واگه واقعی بود صاحبش معلوم بود این دقیقا همون بلای بورسه بلفرض کسی برنده بشه اونم شش میلیارد دولت یقه اش رو میگیره حسابی من واقعا به پول نیاز دارم ولی هرچی فکر میکنم نمیخوام حتی یک قرون هم بریزم تو گلوی ادم هایی که نمیشناسمشون و ممکنه اصلا پولم برنگرده انصاف نیست سر مردم کلاه بزارن

     19

     1. ناشناس عزیز
      ما مطمئن نیستیم که صاحبش کیه، اما به نظر ما هم شرکت تو مسابقات لوتوچی، تهش فقط از دست دادن پول خرید بلیط های لوتوچی هست.
      بهترین هست

      18

  24. سلام اگر میخواهید برای شرکت در قرعه کشی لوتوچی پرفکت مانی بخرید می توانید از این صرافی معتبر ایرانی استفاده کنید . حتی می توانید دارایی های ارزهای دیجیتال خود را نیز بفروشید و حتی ارز دیجیتال بخرید . لینک ثبت نام هست : ********

   27

   1. احسان عزیز
    ممنون که تبلیغ نیک پرداخت رو کردید. اما متاسفانه ناچار به حذف لینک تبلیغاتی شما هستیم. نیک پرداخت هم جزو وبسایت های معتبر خرید پرفکت مانی هست، اما ایرانی کارت طبیعتا شناخته شده تر و معتبرتر هست.
    بهترین هست

    24

  25. یعنی این همه سوال پرسیدین وقت نکردین اول متنو بخونین اینجا میگن کلاهبرداریه شما باز میپرسین چطور وارد بشم چطور ثبت نام کنم
   عجباااااا

   27

   1. ستاره عزیز
    خدا به شما خیر بده. ما زبونمون مو درآورد از بس گفتیم نکنید این کار رو!
    بهترین هست

    26

  26. فعلا سه تا خرید کردم که متاسفانه دوتا از بلیطهایم هر کدام دوبار خریداری شده البته من عجله کردم بخاطر وی پی ان چون قطع و وصل میشد . بخاطر این که از ایران خریداری کردم خواهش میکنم راهنمایی کنید چون قصد خرید مجدد را دارم کیف پولم صفر میباشد اگر چهار دلار را به کیف پولم برگردانید خرید خواهم کرد باتشکر از صبر و شکیبایی شما

   23

   1. علی اصغر عزیز
    ما گفتیم از خدمات لوتوچی استفاده نکنید، الان شما استفاده کردید و بعد تو سایت ما دنبال برگردوندن 4 دلار هستید؟ ما چطوری باید چهار دلاری که به لوتوچی دادید رو برگردونیم؟
    بهترین هست

    26

  27. سلام من دو تا دو تا از بلیط های خریداری شده را هر کدام دوبار خرید شده و مبلغ هشت دلار از کیف پولم کثر شده لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم چهر دلار زیادی واریز شده را برگردانم چون قصد خرید دو بلیط دیگر را دارم با تشکر از شما

   19

  28. سلام داداش ?♥️♥️میخوام ازخدا??بایت داشتن داداش خوب و مهربان ????مثل ??تو تشکر کنم +???اینو واسه همه دادشات بفرست حتی بری من هم بفرست ??? اگه داداشت به حساب میام ?✨امروز روز عشق به ????داداشه اما باید به 12داداش بگی که عاشقشونی چه خونی چه غیر خونی امیدوارم منم یکی رو دریافت کنم ??دوستت درام داداش جون ????✨✨✨??????روز جهانی برادر مبارک

   30

  29. چطوری باید شرکت کنیم دوست دارم شرکت کنم دستوبالم شدیدخالیه

   26

   1. احمق این سایت داره میگه لوتوچی کلاهبرداریه کلا بعد میگی میخوای شرکت کنی؟بعدشم با اینکه دستت خیلی خالیه؟تو تو لیست احمقها نفر اولی واقعا

    21

    1. محسن تو خودت سر دسته احمقایی که به همه توهین میکنی.تربیت خانوادگیت لابد همینه.

     24

   1. تو احمقی محتاج نیستی…کسی که با خوندن مطالب بالا بازم بگه امیدوارمو شرکت میکنم یعنی احمق

    25

    1. تو عقده داری توی بچگی چه بلایی سرت اومده ?خودت احمقتر از هر احمقی هستی .بیشعور محسن احمق

     21

   1. مانی عزیز
    طبق اطلاعاتی که دادیم، باز هم قصد ورود به این سایت رو دارید؟ سایتش فیلتر هست و اول باید آی پی خودتون رو عوض کنید.
    بهترین هست

    22

  30. با سلام به همه افراد کاملا” خوشبین و ساده دل باید عرض کنم در مقاله معرفی لوتوچی بوضوح ذکر میشه که از صفر تا صد این تشکیلات ، ترفند جدیدی برای خالی کردن جیب ملت بدبخت ایرانی ها و پر کردن جیب یک مشت زالوصفت هست و من فکر میکنم اگر با وجود اشاراتی که به ماهیت این تشکیلات شده کسی بخواد هرگونه ورودی به اون بکنه کاملا” و صد در صد باخته و دیگه جایی برای گله گذاری نیست .

   47

   1. فرزین عزیز
    خوشحالیم که نظر ما و شما مثل هم هست. هدف ما هم از انتشار این مقاله، جلوگیری از متضرر شدن هموطنانمون تو این شرایط سخت مالی هست.
    بهترین هست

    31

   1. منعم عزیز
    احتمالا بلیط رایگان تبلیغ الکی باشه.
    بهترین هست

    28

     1. مانی عزیز
      طبق اطلاعاتی که دادیم، باز هم قصد ورود به این سایت رو دارید؟ سایتش فیلتر هست و اول باید آی پی خودتون رو عوض کنید.
      بهترین هست

      21

     2. سلام مانی یاد گرفتی به منم یاد بده . ایدین چقدر باختی توی لوتوچی ؟؟؟

      20

      1. سید عزیز
       با توجه به بررسی که انجام دادیم، حتی حاضر به ثبت نام در لوتوچی هم نیستیم! چه برسه به پول دادن و باختن!
       بهترین هست

       23

    1. من مطلب نسبتا كاملي در مورد ايرادهاي اساسي لوتوچي نوشتم ولي نميدانم چرا ادمين اجازه نداده كه تو ديدگاهها قرار بگيرن ايراد نداره شايد چون طولاني بود نزاشتن دوستاني كه هنوز خوشبين هستن يا اون خانمي كه با دل پاك ميگه چون محتاج هستم برنده ميشم اقلا يكبار كليه نوشته هاي سايت لوتوچي و بخونين در مورد شركت هاي ناظر حسابرسي و شركت ناظر فني در مورد اينكه اين كمكها به كجا داده ميشه در مورد نحوه قرعه كشي كه چرا يك روز قبلخريد بايط و ماوقف ميكنن و چرا مجري هر توپي كه از گردونه در مياد و جلو دوربين نشون نميده خدا عقل داده كمي با ترديد نگاه كنيد صدوچهل پنجاه هزارتومان و نريزين تو جيب يه عده بي وجدان كه از سادگي و درماندگي مون سواستفاده ميكنن

     16

     1. علیرضای عزیز
      کامنت قبلی شما هم تایید شد. ما تو سایت بهترین هست، هیچ کامنتی رو سانسور نمیکنیم. گاهی مشغله وجود داره و تایید کامنت ها اندکی زمان میبره.
      بهترین هست

      17

  31. سلام خسته نباشید من برای اولین بار که با بر نامتون تاز اشناشودم میخواستم ثبت نام کنم باید چکار کنم

   23

   1. برو به ستاد خاتم الانبیا بگو برات پل بسازن…اگرم منظورت پوله که دیوانه ای اگر بخوای از طریق لوتوچی پول دربیاری چون کلاهبرداریه

    17

   1. برو بزار **** پاره بشه آیدین و محسن ک جر خوردن این همه میگن کلاهبرداریه ،??

    19

     1. آی ایهاالناس کلابرداریهههههه…..چرا عین احمق ها حرف میزنید ؟چرا میخواین احمق بودنتون رو همیشه ثابت کنید؟
      حتی اگه مطالب مفید این سایت هم نبود کاملا مشخصه که لوتوچی کلاهبرداریه…چرا بعضیاتون انقدر احمقین که با خوندن مطالب بالا و نظر بعضیا که شرکت کردنو متوجه شدن کلاهبرداریه باز میخواین شرکت کنید؟ایران درست نمیشه تا احمقهایی مثل شما توشه…تمام مالتون هم بره حقتونه بخدا

      24

      1. وقتی خود دولت و حکومت ایران کلاه سر ملتش میزاره و تو بورس و دلار و طلا جیب ملت را خالی میکنه، ملتم به ناچار میوفتن دنبال اینجور بخت آزمایی ها، مطمعن باش که اولین و آخرین دشمن ملت خود دولت و حکومت ایرانه، نه سازندگان این سایت ها

       24

      2. احمق تر از اینا …. اونایی هستن که فکر میکنن اینجا سایت گردانندگان لوتوچیه!!

       22

      3. محسن اینقد ** میخوری سیر نمیشی،بیشعور ،یبار گفتی برو گم شو عقده داری،

       20

  32. سلام من فقط آگهی تبلیغ لوتوچی رو میبینم زیاد شناختی ندارم ولی حسم بهم میگه خوبه

   32

   1. فرانک عزیز
    بررسی ما نشون میده که شاید خیلی قابل اعتماد نباشه.
    بهترین هست

    26

    1. سلام من ک پول واریز کردم خبری نشد ب پروفایل واریز نشد میگه ایمیل اشتباه اینم شانس ما

     24

    2. جالبه که دوستانی به دلیل خالی بودن دستشون وارد بازی میشن با یک امید واهی
     تا کی باید جیبتون خالیتر بشه فقط برای اینکه حس میکنین پول لازمین و این شاید جواب بده
     دوستان احتمال اینکه شما در بانکی که حساب دارین برنده بشین خیلی بیشتره تا این

     22

     1. به نظر من همش الکیه خدا باعث و بانی این فقرو نابود کنه که ملت مجبورن از بی پولی به هرکس یا چیزی اعتماد کنن

      15

  wootel chatbox