بهترین سایت برای سفارش تاج گل کدام است؟

سفارش تاج گل

سفارش تاج گل

یکی از سنت‌های قدیمی که تقریبا در تمامی فرهنگ‌های جهانی مشترک است، استفاده از گل در مراسم‌ها و جشن‌ها است. گل‌آرایی باعث طروات و شادابی محیط شده و بر زیبایی محل برگذاری مراسم خواهد افزود. سفارش تاج گل و استفاده در تالار، مسجد و حتی جشن‌هایی که در منزل برگذار می‌شوند، تبدیل به یکی از برنامه‌های روتین شده و به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا یکی از بهترین وبسایت‌های فروش انواع تاج گل را به شما معرفی نماییم.

انواع تاج گل

سفارش تاج گل می‌تواند برای مراسم جشن (عقد، عروسی، تولد، تعیین جنسیت و …) بوده که در تالارها یا منزل برگذار شده و یا می‌تواند برای مراسم‌های بزرگداشت افراد و یا درگذشتگان باشد. علاوه بر آن، امروزه سفارش تاج گل های نمایشگاهی برای همایش‌ها و مراسم‌های شرکتی نیز بسیار رایج بوده که باعث بالاتر رفتن کلاس کار خواهد شد. تنوع گل‌ها و سبک گل‌آرایی در هر کدام از این تاج‌های گل متفاوت بوده قیمت آن‌ها نیز متفاوت است.

بهترین سایت برای سفارش تاج گل کدام است؟
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مدل های تاج گل

  فارغ از نوع تاج گل (جشن، ترحیم، نمایشگاهی و …)، تاج‌های گل می‌توانند در نوع گل استفاده شده، تعداد طبقات، نوع پایه و … نیز متفاوت باشند. هر چقدر که تعداد طبقات بیشتر بوده و گل‌های شیک‌تری در آن استفاده شده باشد، کلاس تاج گل بالاتر بوده و طبیعتا قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. در تاج گل‌های نمایشگاهی عموما از تاج‌های دو طبقه به بالا (حتی 5 طبقه) استفاده شده که برروی پایه‌های فلزی و براق قرار گرفته‌اند.

  در کنار تاج‌های گل، بسیاری از جشن‌ها و مراسم‌ها نیاز به گل آرایی، میز گل، سبد گل و یا قاب گل دارند. در قاب گل، یک متن یا تصویر در وسط گل‌ها قرار گرفته تا علاوه بر انتقال احساس شادی و آرامش، موضوع مهمی را در وسط خود به بیننده نمایش دهد. استفاده از قاب گل عموما برای مراسم‌های ترحیم رواج داشته که عکس متوفی در وسط دسته‌ای از گل‌های آرامشبخش قرار داده می‌شود.

  سفارش قاب گل

  بهترین سایت برای سفارش تاج گل

  اگر به دنبال سفارش تاج گل هستید، احتمالا اسامی مجموعه‌هایی همانند زعیم، هوشنگ، هوشنگ، شادیچی، گلفی، پوژان، بهرام  و … را شنیده‌اید. در میان این مجموعه‌ها، هر کدام مزایای و محدودیت‌های خاص خود را داشته و ما سعی می‌کنیم که نکات مهم در سفارش آنلاین را به شما یاد داده، تا با توجه به سلیقه و این نکات، خودتان بتوانید تاج گل مد نظرتان را سفارش دهید.

  طبیعتا مهمترین نکته در انتخاب و سفارش محصول، زیبایی ظاهری تاج گل بوده، اما باید در هنگام سفارش تاج گل، به طراوات و شادابی گل‌ها نیز دقت شود. همواره هنگام سفارش دادن، به گوشه‌ی گلبرگ‌ها دقت کنید تا اگر علائمی از خشک شدن و یا تغییر رنگ را مشاهده کردید، بدانید که این تاج گل، طراوت لازم را نداشته و مدتی از چیده شدن گل‌ها و ساخت تاج گل گذشته است.

  صدها مدل گل مختلف در بازار وجود داشته که می‌توان با هر یک از آن‌ها نسبت به سفارش تاج گل اقدام کرد. اما بهتر است بدانید که هر گل، مفهوم خاصی داشته و نمادی از یک احساس است. بنابراین، مجموعه باید تنوع بالایی در گل و رنگ گل‌ها داشته باشد تا بتواند سفارشی را دقیقا مطابق با احساس شما نسبت به فرد، بسازد. همچنین مسئول سفارشات نیز باید بداند که هر گل، نماد چه چیزی بوده تا بتواند هنگام ثبت سفارش، مشاوره لازم را به شما بدهد.

  برای مثال، گلایل نمادی از صداقت، اخلاق نیکو، شخصیتی دوست داشتنی و … بوده و لیلیوم نیز نمادی از محبت، نجابت و بزرگ منشی فرد است. از طرف دیگر، زنبق نمادی از معصومیت بوده و داوودی نیز زمانی استفاده شود، به معنای شریک بودن در غم است. 

  ارسال رایگان در سفارش تاج گل

  مجموعه‌هایی که مشتریان زیادی داشته و در طول روز، ده‌ها و حتی صدها تاج گل را برای مشتریان خود ارسال می‌کنند، امکان ارسال رایگان را فراهم کرده تا نیازی به مراجعه حضوری مشتریان وجود نداشته باشد. این کار هم سفارش تاج گل برای مشتری را راحت کرده و هم با توجه به مسائل مربوط به کرونا، امکان انتقال این ویروس را کاهش می‌دهد. خصوصا اگر مراسم مربوط به تدفین متوفی بوده که عموما در بهشت زهرای تهران و بهشت سیکنه کرج انجام می‌شود، ارسال رایگان می‌تواند بار بزرگی را از شانه‌ی بازماندگان بردارد.

  در مراسم‌های عزاداری متوفی، اطرفایان عموما با سفارش تاج گل ترحیم با خانواده‌ی متوفی ابراز همدردی کرده و حتی اگر نتوانند در مراسم شرکت کنند، سفارش خود را به محل برگذاری مراسم (بهشت زهرا، تالار و مساجد) ارسال خواهند کرد. اگر مجموعه امکان ارسال رایگان سفارش به تمام نقاط شهر را داشته باشد، قطعا یکی از گزینه‌های خوب برای ثبت سفارش است.

  تحویل فوری

  مشغله‌ی امروزی باعث شده که یا دیر از رخدادها خبردار شویم و یا زمان آن را فراموش نماییم. بهترین مجموعه برای سفارش گل باید امکان تحویل فوری را فراهم کرده و در اسرع وقت، سفارش را در محل تحویل دهد. خصوصا در مراسم ختم و تدفین که همه چیز به صورت غیر منتظره جلو رفته است، فراهم کردن امکان تحویل فوری تاج گل ترحیم و تسلیت نقش مهمی در برنامه ریزی سایر امور خواهد داشت.

  تنوع قیمت

  تاج‌های گل بین 500 هزار تومان تا بیش از 20 میلیون تومان قیمت داشته که قیمت‌های بالا مربوط به تاج‌های لاکچری و اعیانی است که نظیر آن را کمتر دیده‌اید. این تاج گل‌های لاکچری در میان ده‌ها تاج ارسال شده، ظاهر و شمایل متفاوتی داشته که باعث می‌شود رهگذران حتی ناخواسته به متن و ارسال کننده‌ی آن دقت نمایند. از طرف دیگر، اگر صرفا قصد ارسال یک تاج به جشن و مراسم را داشته باشید، نیازی به هزینه‌ی سنگین نبوده و می‌توانید از تاج‌های رایج استفاده نمایید.

  ثبت سفارش تاج گل اینترنتی و تلفنی

  تاج گل کالایی است که زیبایی آن در تصویر کاملا مشخص بوده، ابعاد آن نیز کاملا ثابت بوده و مشخصات کلی آن نیز مشخص است. رفت و آمد در سطح شهر و قرار گرفتن در ترافیک، قطعا نمی‌تواند خرید تاج گل را لذت بخش نموده و طبیعتا اگر مجموعه، امکان ثبت سفارش تلفنی یا اینترنتی (از طریق سایت) را فراهم کرده باشد، خریدار را خوشحال‌تر خواهد کرد. مجموعه‌های معتبر گل فروشی، نه تنها سایت اختصاصی برای خود دارند، بلکه امکان ثبت سفارش از طریق واتزآپ و اینستاگرام را نیز فراهم کرده‌اند.

  تاج گل

  با توجه به نکاتی که برای بهترین سایت ثبت سفارش تاج گل مطرح شد، نهایتا می‌توان اذعان کرد که تمامی امکانات مثبت به همراه تنوع محصول و قیمت، در وبسایتی با نام تاج گل به نشانی Taje-gol.com ارائه شده است. این مجموعه، خصوصا برای سفارش تاج گل ترحیم کاملا متمایز عمل کرده و نه تنها ارسال رایگان دارد، بلکه قابلیت ارسال فوری و رایگان را نیز برای مشتریان خود ارائه کرده است. برای دیدن وبسایت این مجموعه، برروی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید.

  ارسال رایگان به بهشت زهرا

  همانطور که پیشتر مطرح شد، یکی از نکات مهم در سفارش تاج گل و خصوصا تاج گل ترحیم، امکان ثبت سفارش فوری و ارسال رایگان به بهشت زهرا است. مجموعه تاج گل، همه روزه سفارشات متعددی را برای بهشت زهرا ارسال کرده و به همین جهت، ارسال رایگان را برای تمامی محصولات خود فراهم کرده است. سفارش ثبت شده در زمان تقریبی یک ساعته به محل ارسال شده و در جایی مناسب (معرض دید همگان) قرار داده خواهد شد.

  ارسال رایگان به بهشت سکینه

  مجموعه تاج گل با دو شعبه در شهر تهران و کرج، امکان ارسال رایگان تاج‌های گل و سایر محصولات وبسایت را برای بهشت سکینه کرج، فراهم کرده است. این ارسال رایگان، محدود به بهشت زهرا و سکینه نبوده و تمامی نقاط داخل این دو شهر نیز تحت پوشش پیک‌های مجموعه هستند. بنابراین، چه مراسم در تالارها و چه در مساجد باشد، پیک مجموعه، سفارش شما را در محل مشخص شده و در زمان مشخص شده، تحویل خواهد داد.

  گل آرایی قاب عکس ترحیم

  در بسیاری از مراسماتی که در داخل منزل برگذار می‌شود، نیاز به گل آرایی قاب عکس ترحیم بوده که این خدمت نیز یکی از خدمات تخصصی و متمایز مجموعه تاج گل است. برای مثال، اگر در کنار قاب عکس ترحیم نیاز به تزیین میز مراسم سالگرد فوت نیز باشد، نیروی پشتیبانی این مجموعه امکان انجام انواع تزیینات را دارند.

  گل آرایی مزار

  علاوه بر سفارش تاج گل ترحیم، گل آرایی مزار نیز یکی از خدماتی است که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است. برای مشاوره رایگان و صبحت با پشتیبانی تیم تاج-گل می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کرده و یا با شماره تماس (تلفن و واتزآپ) 09367829262 ارتباط بگیرید.

  وبسایت بهترین هست، مرجع آخرین مقالات مقایسه‌ای از بهترین کسب و کار ها بوده که می‌توانید برای مطالعه سایر مقالات کاربردی به دسته‌بندی مقالات مربوطه مراجعه نمایید.

  از میان گل فروشی‌های مطرح تهران می‌توان به زعیم، هوشنگ، گلفی، هوشنگ، شادیچی و مجموعه تاج گل اشاره کرد. با توجه به بررسی‌های انجام شده، مجموعه تاج گل محصولات بهتری را به همراه خدمات جانبی بهتر (ارسال رایگان و فوری، تنوع قیمتی) در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

  گل‌های لیلیوم، داوودی، مخیک، پرنده بهشتی، رز، ختمی، سوسن و ... در تاج گل ترحیم استفاده می‌شود. عموما از گل‌هایی با رنگ سفید یا روش نبرای سفارش تاج گل ترحیم استفاده شده تا خاصیت آرامشبخشی داشته باشند.

  بسته به نوع مراسم و جشن می‌توانید تاج‌های مختلفی را با گل آرایی متفاوت، تعداد طبقات متفاوت، با و یا بدون پایه (پایه فلزی یا چوبی) و ... انتخاب نمایید. بهتر است ابتدا محصولات موجود را مشاهده کرده و پس از آن یا سفارش خود را ثبت کنید و یا پس از هماهنگی با پشتیبانی مجموعه، تاج گل مد نظر خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

  به این نوشته امتیاز دهید
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین سایت برای سفارش تاج گل کدام است؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox