3 نکته ناگفته در خصوص ادمین اینستا

ادمین اینستا

به سبب تمایل افراد به فروش اینترنتی محصولات، بازار کار ادمین اینستا رونق بسیاری دارد. برای اینکه بتوان یک ادمین پیج اینستا موفق بود نیاز است تا با یک سری اصول آشنایی کامل داشت. اگر ادمین اینستاگرام هستید و می خواهید اطلاعات خود را در این حوزه بالا ببرید با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین مواردی که نیاز است تا ادمین پیج از آن آگاه باشد را می توان دانستن بهترین زمان برای گذاشتن پست و استوری دانست. در برخی از ساعت روز گذاشتن پست و استوری می تواند بیش ترین بازدهی را نسبت به ساعت های دیگر داشته باشد. اگر ادمین این ساعت ها را بداند می تواند؛ کمک شایانی برای ارتقا پیج کند.
3 نکته ناگفته در خصوص ادمین اینستا
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  هشتگ گذاری هوشمندانه را نیز می توان دیگر نکته ای دانست که ادمین پیج اینستاگرام باید نسبت به انتخاب آن وسواس به خرج دهد. هشتگ گذاری را می توان یکی از کلیدهای اصلی برای راه پیدا کردن پست های پیج به اکسپلور دانست. زمانی که پست ها به اکسپلور راه پیدا کنند، افراد زیادی از پیج بازدید می کنند. این بازدید و داشتن لایک و کامنت زیاد را می توان مطلوب هر کارفرمایی دانست که از ادمین پیج خود توقع دارد.
  انتخاب تعداد هشتگ ها نیز از مهم ترین و شاید اصلی ترین مواردی است که باید ادمین اینستا از آن آگاهی داشته باشد. تعداد هشتگ ها نباید بیش از اندازه مجازی که خود اینستاگرام معرفی کرده است؛ باشد. 8 الی 12 هشتگ، مطلوب ترین حالت برای هشتگ گذاری می باشد.
  ایجاد تعامل با دیگر پیج ها نیز از اصول و وظایف ادمین می باشد که باید به درستی آن را انجام دهد. به وسیله تعامل می توان افراد زیادی را جذب پیج کرد.
  ادمین اینستاگرام

  چطور می شود مدیریت پیج اینستاگرام را انجام داد؟

  اگر ادمین اینستا هستید و نمی دانید چطور می توانید یک پیج اینستاگرام را مدیریت کنید و به درآمدزایی برسید؛ نیاز است تا با شرکت هایی که خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند مدیریت پیج اینستاگرام را انجام می دهند، همکاری داشته باشید. این شرکت ها با سنجش مهارت هایی که یک ادمین پیج اینستا نیاز است به آن تسلط داشته باشد؛ اقدام به استخدام ادمین اینستاگرام می کنند.
  در قسمت قبل به سه نکته کلیدی که شاید از نظرتان ابتدایی به نظر برسد؛ پرداختیم. اما از کنار این نکات به سادگی عبور نکنید چرا که تاثیری فراتر از حد تصورتان را بر روی ارتقا و رشد پیج می کذارند. سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این موضوع است که اگر هیچ آموزشی ندیده باشیم چطور می توانیم ادمین پیج اینستا شویم؟ جواب سوال واضح است می توانید در کلاس های آموزش مدیریت پیج اینستا که از 0 تا 100 هر آن چه که نیاز است تا یک ادمین با آن آشنا باشد را به شما آموزش می دهند.
  بعد از دادن آموزش های لازم شما می توانید خود را یک ادمین اینستاگرام بدانید و در پی یافتن یک پیج اینستاگرام برای مدیریت کردن آن باشید. نکته مهمی که وجود دارد و باید به آن توجه کنید این است که گاهی این شرکت ها خود نیز شما را استخدام می کنند و دیگر نیاز نیست تا شما به دنیال یافتن پیج باشید.

  سوالات متداول مدیریت پیج

  سوالاتی که ممکن است برایتان پیش آید این موضوع است که آیا ادمین اینستا وظیفه ای در خصوص جذب مشتری دارد؟ جواب این سوال شما یک خیر قاطع و محکم است. شما به عنوان یک ادمین ایسنتاگرام هیچ وظیفه ای در قبال جذب مشتری ندارد؛ در نقطه مقابل اما باید جواب دایرکت ها و کامنت ها را درسریع ترین زمان ممکن بدهید.

  آیا امر تبلیغات با ادمین پیج اینستا است؟ جواب این سوال نیز خیر می باشد. کارفرما باید با پرداخت هزینه پیج خود را تبلیغ نماید و ادمین پیج در این خصوص وظیفه ای ندارد.

  حقوق ادمین اینستا چقدر است؟ این مورد را نمی توان برایش یک عدد مشخص در نظر گرفت؛ چرا که هر شخص و یا شرکتی بنا به سیاست کاری خود و البته توقعاتی که از شما به عنوان یک ادمین دارد را مشخص می کند.

  ساعت کاری چگونه است؟ این مورد را نیاز است تا شما با کارفرما در میان بگذارید و باز هم یک سقف و یا کفی برای آن وجود ندارد. معمولا به صورت کلی پاسخگویی ادمین از ساعت 9 صبح شروع می شود و تا 9 شب ادامه دارد.

  آیا می توان به صورت درصدی از فروش برای حقوق با کارفرما کار کرد؟ اکثر کارفرما ها با این موضوع مخالفت می کنند و ترجیح می دهند تا حقوقی ثابت را برای ادمین در نظر بگیرند.

  آیا ادمین اینستاگرام ملزم به حضور در مکان می باشد؟ برخی کارفرما دوست دارند ادمین پیج خود به صورت حضوری فعالیت داشته باشد؛ این مورد بستگی به ادمین دارد که دوست دارد چطور فعالیت نماید. به صورت کلی اما کار ادمین، یک کار دورکاری به حساب می آید.

  گروه بی اس سایت و ادمین اینستا

  اگر به دنبال رشد پیج خود در فضای مجازی هستید و به دنبال یک ادمین اینستا هستید؛ جای نگرانی نیست گروه بی اس سایت با داشتن سابقه فعالیتی طولانی در امر مدیریت پیج اینستاگرام در کنار شماست. رسالت کاری بی اس سایت رقم زدن تفاوت ها بین شما و دیگر رقابتان برای فروش در فضای اینستاگرام می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق واتساپ و یا تلفنی در ارتباط باشید.
  اینستا ادمین
  5/5 - (1 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟

  نظرات

  0 نظر در مورد 3 نکته ناگفته در خصوص ادمین اینستا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox