بهترین بونوس فارکس به همراه قرعه کشی متفاوت در این بروکر

بونوس فارکس

بونوس فارکس

بونوس فارکس، یکی از جذابیت‌هایی است که در بازار فارکس و به کمک بروکرها، برای تریدرها فراهم شده است. اگرچه ممکن است در ظاهر، همه‌ی بروکرها بونوس‌هایی را برای مشتریان خود فراهم کرده باشند، اما بهتر است بدانید که این مشوق‌ها، شرایط یکسانی در بروکرهای مختلف نداشته و در عمل، بسیاری از آن‌ها صرفا جنبه تبلیغاتی دارند. در این مقاله، قصد داریم تا توضیحات مهمی را در خصوص این موضوع به شما ارائه کرده و علاوه بر آن، بهترین بونوس حال حاضر فارکس را به شما معرفی کنیم.

بونوس فارکس چیست؟

یکی از مشوق‌های اصلی بروکرها که به تریدرها ارائه شده تا جذابیت ترید کردن را افزایش دهد، موضوعی به نام Bonus بوده که در حقیقت، اعتباری است که بروکر به عنوان هدیه، به حساب معاملاتی شما اضافه می‌کند. 

بهترین بونوس فارکس به همراه قرعه کشی متفاوت در این بروکر
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  بونوس خوش آمدگویی یا بونوس واریز اولیه

  یکی از مرسوم‌ترین مشوق‌ها، بونوس خوش آمدگویی است که عموما به صورت درصدی از مبلغ واریز اولیه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. برای مثال، بروکری ممکن است 40% بونوس خوش‌آمدگویی برای مشتریان در نظر گرفته باشد. این بدان معناست که اگر حساب معاملاتی خود را 100 دلار شارژ نمایید، موجودی حساب شما معادل 140 دلار خواهد شد. توجه داشته باشید که این بونوس، فقط یکبار و برای واریز اولیه، اعمال خواهد شد.

  بونوس واریز

  در بعضی از بروکرها، به ازای هر بار واریز وجه یا همان دیپازیت به حساب معاملاتی، درصدی به عنوان بونوس واریز لحاظ شده که به حساب معاملاتی شما اضافه خواهد شد. بدین ترتیب، تریدر همواره امکان استفاده از بونوس فارکس را در هر بار شارژ حساب معاملاتی، خواهد داشت.

  انواع بونوس بر اساس معامله

  بسیاری از بروکرها، تنها زمانی به شما اجازه برداشت مبلغ بونوس را خواهند داد که حداقل چند لات (متغیر) معامله کرده باشید. برای مثال، ممکن است در بروکری، ذکر شود که این بونوس، تنها زمانی قابل برداشت است که شما با موجودی حساب خود، حداقل 10 معامله داشته باشید که حجم معاملات شما، بیشتر از 1 لات باشد. شرایط برداشت این بونوس، قطعا در بروکرهای مختلف، متفاوت بوده و در بعضی بروکرها، این شرایط تقریبا غیر قابل انجام است.

  بونوس قابل ضرر کردن

  در بعضی از بروکرها، بونوس فارکس قابل ضرر کردن نبوده و هر زمان که بالانس یا اکوئیتی واریزی اصلی شما، وارد مرحله ضرر شود، معامله بسته شده و بونوس فارکس عملا نقشی در معاملات شما نخواهد داشت. بنابراین، بهتر است بونوسی را انتخاب نمایید که قابل ضرر کردن باشد. این بدان معناست که مبلغ واریز شده (به عنوان بونوس)، در زمان ضرر کردن، به مارجین شما اضافه شده و شانس شما برای انجام معاملات سودآور را افزایش خواهد داد.

  بهترین بونوس فارکس در بروکرها

  با توجه به نکاتی که پیشتر گفته شد، طبیعتا هر بونوسی را نمی‌توان یک مشوق در نظر گرفت. پیش از اینکه به دنبال دریافت بونوس از بروکر باشید، ابتدا مطمئن شوید که اولا بونوس قابل ضرر باشد (به مارجین حساب شما اضافه شود)، دوما اینکه شرایط سخت و غیرممکن برای برداشت آن در وجود نداشته باشد.

  قرعه کشی فارکس

  در چند سال اخیر، بروکرها علاوه بر ارائه بونوس فارکس، طرح‌هایی همانند قرعه‌کشی را نیز فعال کرده‌اند. در این طرح‌ها، تریدرها می‌توانند با رعایت قواعد قرعه‌کشی و بدون هیچگونه محدودیت، در قرعه‌کشی چند هزار دلاری شرکت کرده و علاوه بر انجام تریدرهای روزمره، کاندید دریافت جوایز شوند.

  قرعه کشی فارکس در نوروز 1403

  در طرح جدید بروکر آی‌تی‌بی، تمامی تریدرهایی که حساب معاملاتی خود را بیش از 200 دلار شارژ نمایند، به صورت اتوماتیک در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. این قرعه‌کشی از 20 اسفندماه شروع شده و تا 20 فروردین 1403 ادامه دارد. در این طرح، هر روز، پنج برنده خوش شانس از میان افرادی که حساب معاملاتی خود را بیش از 200 دلار شارژ کرده باشند، انتخاب شده و مبلغ 200 دلار (بدون هیچگونه قید و شرط) به ایشان پرداخت خواهد شد.

  در طرح جدید بروکر آی‌تی‌بی، تمامی تریدرهایی که حساب معاملاتی خود را بیش از 200 دلار شارژ نمایند، به صورت اتوماتیک در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. این قرعه‌کشی از 20 اسفندماه شروع شده و تا 20 فروردین 1403 ادامه دارد. در این طرح، هر روز، پنج برنده خوش شانس از میان افرادی که حساب معاملاتی خود را بیش از 200 دلار شارژ کرده باشند، انتخاب شده و مبلغ 200 دلار (بدون هیچگونه قید و شرط) به ایشان پرداخت خواهد شد.

  بونوس فارکس

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این قرعه‌کشی، به مقاله بروکر آی تی بی مراجعه نمایید. همچنین، مراحل ثبت نام در این بروکر نیز آموزش داده شده است.

  بهترین بروکر برای دریافت بونوس قابل ضرر

  جالب است بدانید که این بروکر، نه تنها قرعه‌کشی جذابی را برگذار کرده است، بلکه همواره بونوس قابل ضرر را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. این بروکر، به ازای هر بار واریز، به شما بونوس خواهد داد و علاوه بر آن، این بونوس قابل ضرر کردن بوده که به معنای افزایش امنیت حساب کاربری شما و همچنین بالا رفتن مارجین شما خواهد شد. در صورتیکه قصد ثبت نام در این بروکر را دارید، برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

  در بررسی انجام شده، بروکر آی تی بی با ارائه کردن بونوس‌های قابل ضرر (افزایش مارجین حساب)، بهترین بونوس را برای تریدرها فراهم کرده است.

  در چند سال اخیر، بروکرهای پیشگام، طرح‌های قرعه‌کشی را علاوه بر بونوس، برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند. در این طرح‌ها، تریدر تنها با شارژ کردن حساب کاربری خود، مشمول شرکت در قرعه کشی شده و می‌تواند برنده جوایز چند هزار دلاری باشد.

  5/5 - (1 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین بونوس فارکس به همراه قرعه کشی متفاوت در این بروکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox