کلاهبرداری کریو میکر ❤️ فروش آی پی ثابت بدون ارائه خدمات

کریو میکر

کریو میکر

یکی از ارائه دهندگان آی پی ثابت که از زمان‌های بسیار قدیم فعال بوده، مجموعه‌ای با نام کریو میکر است. این مجموعه سال‌هاست که در حال فعالیت در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات فیلترشکن و آی پی ثابت بوده و همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای تهیه‌ی IPهای ثابت خارجی به شمار می‌رفت. متاسفانه از مهر ماه سال 1401 به بعد، روش و رفتار این مجموعه بالکل تغییر کرده و بیشتر شبیه به کلاهبرداری شده است.

کلاهبرداری کریو میکر ❤️ فروش آی پی ثابت بدون ارائه خدمات
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  کلاهبرداری کریو میکر

  با اوج گرفتن فیلترینگ وبسایت‌ها و پلتفرم‌های اینترنتی، مجموعه کریومیکر نیز که یک برند شناخته شده در این حوزه بود، نه تنها قیمت خدمات خود را چند برابر کرد، بلکه تعداد سرورها را نیز کمتر از قبل نبود. اتصال به سرورهای این مجموعه با مشکلات فراوانی روبرو بوده است که عملا این ارائه دهنده را از دور خارج کرده است. متاسفانه بسیاری از کسانیکه پیشتر مشتری این مجموعه بوده‌اند، مجددا اقدام به خرید کرده، اما هیچگونه خدماتی دریافت نکردند.

  در وبسایت این مجموعه اعلام شده که تیم پشتیبانی همواره پاسخگوی سوال مشتریان است، اما بیش از یک ماه است که هیچگونه پاسخگویی وجود ندارد. اگرچه وبسایت به روزرسانی شده و آدرس آن تغییر کرده تا مشتریان بتوانند خرید خود را بدون نیاز به فیلترشکن انجام دهند، اما هیچ کسی پاسخگوی سوالات مشتریان نیست. تا پیش از این، کریو میکر از چهار پروتکل مختلف برای ارائه‌ی آی پی ثابت استفاده می‌نمود، اما همانطور که در تصویر مشخص است (نسخه‌ی اندروید کریومیکر)، تعداد پروتکل به یک عدد کاهش یافته و همچنین تعداد سرورها نیز به شدت کاهش یافته است.

  با توجه به اتفاقات رخ داده، کلاهبرداری کریو میکر قطعی شده و گزارشات مستمر کاربران باعث شد تا یک مقاله‌ی اختصاصی در خصوص عملکرد این مجموعه ارائه دهیم تا با اطلاع رسانی صحیح به مشتریان، مانع از ادامه‌ی روند کریو میکر شویم.

  شایان ذکر است که اتصال به سرور حتی با اینترنت خانگی ADSL که تحت فیلرینگ کمتری هست نیز برقرار نشده و عملا در اینترنت موبایل DATA عملا هیچگونه کاربردی نخواهد داشت. امید است که با تغییر روند، این مجموعه مجددا خدمات ارزشمند خود را به خوبی در اختیار مشتریان قرار دهد.

  کلاهبرداری کریو میکر

  خرید آی پی ثابت

  در صورتیکه نیاز به تغییر آی پی خود دارید، همانگونه که در مقاله بهترین سایت خرید آی پی ثابت اشاره شده است، می‌توانید از خدمات مجموعه آی پی ثابت استفاده نمایید. این مجموعه مجوزهای لازمه را دریافت نموده و فعالیت کاملا قانونی دارد. مجموعه Ipsabet سرویس‌های تغییر آی پی را با عنوان رفع فیلتر گوگل ارائه کرده است، اما در عمل به معنای دسترسی به اینترنت آزاد بوده و به سادگی می‌توان با آن از اینترنت آزاد استفاده کرد. به دلیل ثابت بودن آی پی، استفاده از اینستاگرام نیز کاملا امن بوده و باعث به خطر افتادن اکانت نخواهد شد.

  خیر. پس از مهرماه سال 1401، کیفیت مجموعه کریومیکر به شدت افت کرده و نه تنها سیستم پشتیبانی را بالکل حذف کرده‌اند، بلکه قیمت محصولات خود را نیز شدیدا افزایش داده‌اند. علاوه بر آن، تعداد سرورهای در دسترس را کاهش داده که عملا امکان استفاده از آی پی خارجی را به کاربران خود ارائه نمی‌کنند. در حال حاضر، بهترین مجموعه برای خرید آی پی ثابت، مجموعه‌ای با نام Ipsabet است که در کنار سیستم پشتیبانی فعال، قیمت مناسبی نیز داشته و تعدد سرورهای بسیار بالایی دارد.

  علیرغم وجود تیم پشتیبانی وبسایت (با توجه به آپدیت سایت و اپلیکیشن موبایلی)، هیچگونه پاسخی از سمت تیم پشتیبانی وجود ندارد. افزایش قیمت ها، کاهش تعداد پروتکل ها، عدم پاسخگویی به مشتریان و ... همگی بیانگر کلاهبرداری مجموعه کریومیکر است.

  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  2 نظر در مورد کلاهبرداری کریو میکر ❤️ فروش آی پی ثابت بدون ارائه خدمات

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. من خریدم دو سه روزه اول خوب بود راه دیگه اصلا نمیاره پولتون‌ رو‌‌حیف نکنید هرچی می خرید کریو نخرید اصلا

   1

   1. ابولفضل عزیز
    از اینکه تجربه خودتون رو با ما و سایر مخاطبان وبسایت به اشتراک گذاشتید، ممنونیم. بله، کلاهبرداری کریو میکر تقریبا قطعی شده.
    بهترین هست

    1