خواندن قیمت از دیجی کالا و نمایش در سایت وردپرسی ❤️ (حل شده)

خواندن قیمت از دیجی کالا

گرفتن قیمت از دیجی کالا

اگر شما، ادمین یا مالک یک وبسایت فروشگاهی وردپرسی هستید و تعداد محصولات زیادی را برای عرضه قرار داده‌اید، احتمالا چندین بار تا کنون با مشکل تغییر قیمت محصول مواجه شده‌اید. از آنجاییکه تورم در ایران بسیار بالا بوده و قیمت محصولات نیز روزانه تغییر می‌کند، اصلاح کردن قیمت محصولات به صورت دستی، بسیار زمانبر خواهد بود. در این مقاله، قصد داریم تا روش گرفتن قیمت از دیجی کالا و اعمال خودکار قیمت‌ها به وبسایت وردپرسی را به شما آموزش دهیم.

پس از نگارش مقاله گرفتن اتوماتیک قیمت در گوگل شیت، متوجه شدیم که بسیاری از کاربران، به دنبال دریافت خودکار قیمت از دیجی کالا بوده و تصمیم گرفتیم تا این مقاله را تدوین نماییم تا ادمین و مالکان سایت‌های وردپرسی (با فروشگاه‌ساز ووکامرس)، بتوانند به سادگی، قیمت‌گذاری محصولات را بر عهده‌ی وبسایت دیجی کالا بگذارند.

اجازه دهید تا ابتدا اهمیت به روز نگهداشتن قیمت در وبسایت فروشگاهی را بیان کنیم، سپس در ادامه، روش مناسب برای گرفتن قیمت‌ها از وبسایت مرجع دیجی‌کالا به صورت کاملا اتوماتیک را بیان خواهیم کرد.

خواندن قیمت از دیجی کالا و نمایش در سایت وردپرسی ❤️ (حل شده)
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  دریافت قیمت از دیجی کالا

  یکی از روش‌هایی که باعث سبک شدن کار ادمین خواهد شد، دریافت قیمت از دیجی کالا و اعمال خودکار قیمت روز محصولات است. بدین ترتیب، شما می‌توانید همواره مطمئن شوید که قیمت لحاظ شده برای فروش محصول، قیمتی است که در همین لحظه در سایت دیجی کالا نیز اعلام شده است. در حقیقت، بدین ترتیب، کار دشوار به روز نگهداشتن قیمت محصولات را به دوش دیجی‌کالا خواهید گذاشت.

  از آنجاییکه در دیجی کالا، رقابت شدیدی بر سر فروش محصولات وجود دارد، فروشندگان مختلف در این پلتفرم عرضه محصولات، همواره قیمت روز محصولات را بارگذاری کرده‌اند. بنابراین، شما همواره مطمئن خواهید بود که قیمت اعلام شده برای محصول، دقیقا قیمت روز است.

  مشکلات به روز نکردن قیمت محصولات

  اگر نتوانید قیمت محصولات خود را همواره به روز نگهدارید، ممکن است سفارشی در سایت شما ثبت شود که بر اساس قیمت قدیم باشد. در چنین شرایطی، شما یا باید محصول را با قیمت قبلی عرضه کنید، یا باید از مشتری بخواهید که مابه‌التفاوت را پرداخت نماید و یا در نهایت، مجبور به لغو سفارش و عودت وجه پرداختی شوید. در هر سه حالت، نه تنها سودی برای کسب و کار شما وجود ندارد، بلکه باعث تخریب برند شما خواهد شد.

  خواندن قیمت از دیجی کالا در وردپرس

  خوشبختانه در حال حاضر، روش مطمئنی برای گرفتن قیمت از دیجی کالا در سایت‌های وردپرسی وجود دارد. برای این کار، لازم است تا یک پلاگین یا همان افزونه استفاده شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

  گرفتن قیمت از دیجی کالا برای ووکامرس

  از آنجاییکه بیشتر وبسایت‌های فروشگاهی وردپرسی با استفاده از فروشگاه‌ساز ووکامرس راه‌اندازی می‌شوند، در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید قیمت محصولات خود در ووکامرس را بر اساس قیمت محصولات در دیجی کالا، به روزرسانی نمایید. برای این کار، لازم است تا افزونه‌ای با نام دیجی اسکرپر را به سایت خود اضافه نمایید.

  افزونه دیجی اسکرپر

  پس از مدت‌ها جستجو در وبسایت‌های مختلف، بالاخره توانستیم یک افزونه پیدا کنیم که به صورت خودکار، قیمت محصول را از دیجی‌کالا دریافت کرده و آن را به قیمت محصول در ووکامرس اعمال می‌کند. این افزونه یا همان پلاگین، با نام دیجی‌اسکرپر یا دیجی‌خوان در وبسایت راستچین عرضه شده است. اگر طراح سایت باشید، حتما می‌دانید که راستچین، یکی از وبسایت‌های مرجع برای خریدن قالب و افزونه‌های معتبر وردپرس است. برای مشاهده این محصول در راستچین، برروی دکمه زیر کلیک کنید.

  چگونه قیمت را از دیجی کالا دریافت کنیم؟

  طبق مستندات ارائه شده همراه با این محصول، کار با دیجی اسکرپر بسیار ساده است. مطابق با تصویر زیر، تنها کافی است که لینک محصول خود در دیجی‌کالا را کپی کرده و در باکس مربوط به دیجی خوان قرار دهید. پس از به روزرسانی محصول، این افزونه به صورت خودکار قیمت محصول را دریافت کرده و به مشتریان نمایش خواهد داد.

  گرفتن خودکار قیمت از دیجی کالا

  از آنجاییکه قیمت‌های استعلام شده از دیجی‌کالا همگی با واحد تومان هستند، دیجی خوان این امکان را به شما داده تا به سادگی قیمت استعلام شده را به واحد ریال نیز تغییر دهید. بدین ترتیب، به سادگی نه تنها قیمت روز محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت، بلکه لازم نیست نگران تغییر واحد پولی نیز باشید.

  ساز و کار دیجی خوان

  دیجی خوان یا همان دیجی اسکرپر، به محض ذخیره شدن محصول، قیمت را از دیجی کالا دریافت کرده و در دیتابیس سایت وردپرسی قرار می‌دهد. سپس در فواصل زمانی معین، مجددا قیمت را از دیجی کالا استعلام گرفته و در صورتی که قیمت تغییر کند (چه افزایش یابد و چه کاهش)، قیمت جدید را در سایت ثبت کرده و به مشتری نمایش خواهد داد.

  قیمت دیجی خوان

  این محصول با قیمت 255 هزار تومنی در وبسایت راستچین عرضه شده که در مناسبت‌های مختلف، ممکن است تا 60 درصد تخفیف داشته باشد. برای مثال، در زمان نگارش این مقاله، تخفیف 40 درصدی برروی محصول عرضه شده و قیمت خرید آن به 153 هزار تومان کاهش یافته است. نکته جالب اینجاست که با خرید محصول، شما می‌توانید به صورت رایگان به نسخه‌های بعدی آن نیز دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که هر زمان، ویژگی و قابلیت‌های جدیدی برای محصول عرضه شود، به سادگی می‌توانید ورژن جدید را نصب کرده و از آن استفاده نمایید.

  توسعه دیجی اسکرپر

  طبق مطالب بیان شده توسط تیم توسعه دهنده، این افزونه در آینده‌ی نزدیک، به شما این قابلیت را خواهد داد تا بتوانید از قیمت محصول را از سایر وبسایت‌های وردپرسی نیز دریافت نمایید. این بدان معناست که کسب و کارهایی که محصولات خود را از سایر فروشگاه‌ها دریافت می‌کنند، به سادگی می‌توانند وظیفه‌ی تغییر قیمت محصولات را بر عهده پلاگین ووکامرسی دیجی اسکرپر بگذارند. برای مثال، اگر شما فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتال (خصوصا موبایل) داشته باشید، می‌توانید قیمت موبایل و سایر تجهیزات را به صورت آنی از وبسایت‌های مرجع دریافت کرده و نمایش دهید.

  سازگاری با تمام قالب های فروشگاهی

  از آنجاییکه دیجی‌اسکرپر مستقیما با خود ووکامرس همکاری دارد، هیچ محدودیتی در قالب استفاده شده وجود نخواهد داشت. طبق بررسی‌های انجام شده، دیجی خوان با استفاده از هوک‌های ووکامرس، فرآیند تغییر قیمت بر اساس دیجی کالا را بر عهده خواهد گرفت. این بدان معناست که تنها زمانیکه دیجی‌خوان فعال باشد (مطابق تصویر بالا، تیک دیجی خوان زده شده باشد)، این افزونه مسئولیت گرفتن قیمت از دیجی کالا را برعهده خواهد گرفت.

  بنابراین، به صورت کلی می‌توان گفت که دیجی‌اسکرپر با تمامی قالب‌های فروشگاهی (چه ایرانی و چه خارجی) که برپایه‌ی ووکامرس باشند، سازگار خواهد بود. درصورتی که از فروشگاه‌ساز دیگری (به جز ووکامرس) استفاده کرده‌اید، این افزونه نمی‌تواند قیمت را از سایت دیجی کالا دریافت نموده و در اختیار شما بگذارد. بدین ترتیب، داشتن ووکامرس، پیش نیاز استفاده از دیجی خوان خواهد بود.

  محدودیت دیجی خوان

  تنها محدودیت این افزونه، این است که فقط برای محصولات ساده (فیزیک، دانلود و مجازی) کاربرد دارد. اگر محصول خود را به صورت متغیر (دارای آپشن‌ها و قیمت‌ها مختلف) تدوین کرده باشید، دیجی اسکرپر غیرفعال خواهد شد.

  محصولات تخفیف دار

  مزیت اصلی این افزونه، دریافت قیمت تخفیف دار محصولات است. بدین ترتیب، اگر محصولی در دیجی کالا به همراه تخفیف عرضه شود (در جشنواره قرار بگیرد)، دیجی اسکرپر به صورت خودکار قیمت تخفیف دار محصول را به وبسایت فروشگاهی شما اضافه خواهد کرد. همزمان با پایان جشنواره، دیجی اسکرپر به صورت خودکار قیمت را استعلام کرده و قیمت اصلی را جایگزین قیمت‌های قبلی خواهد کرد. بنابراین، شما همواره مطمئن هستید که بهترین قیمت محصول، در وبسایت شما نیز عرضه شده است.

  پشتیبانی دیجی اسکرپر

  همانند تمامی محصولات عرضه شده در راستچین، این افزونه نیز همراه با شش ماه پشتیبانی رایگان ارائه شده است. بدین ترتیب، در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم توسعه دهنده افزونه موظف است تا مشکل شما را بررسی و نسبت به رفع مشکل، اقدام نماید. بدین ترتیب، شما همواره مطمئن خواهید بود که پروسه استعلام قیمت از دیجی کالا بدون مشکل و بی وقفه در حال انجام خواهد بود.

  در صورتیکه شما مالک یک وبسایت فروشگاهی وردپرسی هستید و فروشگاه خود را با افزونه ووکامرس ایجاد کرده باشید، افزونه‌ای به نام دیجی اسکرپراینجا که در وبسایت راستچین عرضه شده است، می‌تواند فرآیند گرفتن قیمت خودکار محصول از دیجی کالا را برای شما انجام دهد. برای دیدن این محصول، را کلیک نمایید.

  افزونه یا همان پلاگین دیجی اسکرپر که فقط در وبسایت راستچین عرضه شده است، افزونه‌ای برای استعلام خودکار قیمت محصولات از دیجی کالا بوده که با قیمت اولیه 255 هزار تومان عرضه شده است. اما این قیمت، در ایام مختلف سال همراه با تخفیف تا سقف 50 درصد بوده که ممکن است بتوانید آن را با قیمت بهتری تهیه نمایید.

  5/5 - (1 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد خواندن قیمت از دیجی کالا و نمایش در سایت وردپرسی ❤️ (حل شده)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox