ویمو چیست ❤️ خرید سریع کارت شارژ برنامه vimo

ویمو

ویمو یا وایمو چیست؟

ویمو یک اپ موبایلی برای گوشی‌های اندرویدی و ios بوده که امکان دریافت رایگان تماس از تمامی کشورها را ارائه کرده و علاوه بر آن، امکان برقراری تماس با نرخ‌های بسیار پایین را برای کاربران خود ارائه کرده است.

ویمو به عنوان خط مجازی

در بسیاری از موارد که افراد نیاز به یک خط در خارج از کشور داشته تا مثلا فرآیند احراز هویت در یک سایت خارجی را تکمیل کنند، می‌توان از خط vimo به عنوان یک خط مجازی استفاده کرد تا به صورت رایگان، تماس‌های مختلف دریافت شده و در صورت نیاز، تماس نیز گرفته شود.

ویمو چیست ❤️ خرید سریع کارت شارژ برنامه vimo
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  نقش کارگزاری در بازار فارکس

  میدونی بهترین بروکر فارکس در افغانستان کدومه؟

  کاربرد اصلی اپ vimo چیست؟

  بسیاری از افراد که قوم و خویشی در خارج از کشور داشته و مایل هستند که از طریق تماس تلفنی با اقوام خود صحبت کنند، می‌توانند به جای پرداخت هزینه‌های نسبتا بالا برای مکالمات خارجی، اپ ویمو را نصب کرده و یک خط ارزان (به قیمت 4 دلار در ماه) از کشورهای خارجی (از جمله افغانستان) دریافت کنند. با دریافت یک خط تلفن از کشور افغانستان، کاربر می‌تواند به صورت رایگان تماس دریافت کرده و در صورت نیاز، با خرید شارژ ویمو، با هر شماره تلفنی تماس برقرار نماید. گفتنی است که نرخ تماس‌های خارجی با استفاده از اپ vimo بسیار ارزان خواهد بود.

  مزیت استفاده از vimo

  در هنگام ثبت نام، این اپ یک خط ارزان در اختیار شما قرار خواهد داد. می‌توانید خط مد نظر خود را از لیست کشورهای این اپ انتخاب کرده و مالک آن شوید (در حال حاضر فقط کشور افغانستان در لیست ارائه شده است). بنابراین، اولین مزیت vimo، ارائه‌ی یک خط ارزان از کشور افغانستان است. مزیت بعدی این اپ، دریافت رایگان تماس و نرخ بسیار کم برای برقراری تماس (در مقایسه با خطوط تلفن عادی) است.

   

  نکته مهمتر این است که اپ vimo می‌تواند بدون داشتن اینترنت نیز استفاده شود. هنگامیکه که فرد از این اپ استفاده کند، تماس با استفاده از خط عادی انجام خواهد شد. برای مثال، اگر شما از ایران به کشور افغانستان تماس بگیرید، این اپ ابتدا تماس شما را به خط داخلی خود در کشور افغانستان متصل کرده و سپس از طریق شماره داخل این کشور، این تماس به دریافت کننده متصل خواهد شد.

  بنابراین، اگرچه می‌توان از طریق اینترنت نیز تماس را برقرار کرد، اما این انتخاب کاملا اختیاری خواهد بود. مزیت استفاده نکردن از اینترنت، حفظ کیفیت تماس در طول مکالمه است. همچنین اگر قصد برقراری ارتباط با سایر دارندگان شماره vimo را داشته باشید، این تماس بدون هیچگونه هزینه‌ای از سمت این اپ برقرار شده، اما به اینترنت نیاز خواهد بود.

  تماس رایگان با ویمو

  روش های شارژ vimo

  در صورتیکه نیاز داشته باشید خطی از روشن افغانستان خریداری کرده و یا موجودی حساب خط تلفن خود را افزایش دهید، باید حساب خود را شارژ نمایید. برای شارژ ویمو می‌توان از پی پل یا ویزا/مستر کارت استفاده کرد و یا از روش ساده‌تری که در ادامه مطرح می‌شود، استفاده کنید.

  خرید شارژ ویمو

  از آنجاییکه اکثر ایرانیان و ساکنان ایران به پی پل و ویزا/مستر کارت دسترسی ندارند، می‌تواند کردیت ویمو را به قیمت ارزان دریافت کنید و خط خود را مستقیما شارژ نمایید.

  هزینه تماس

  دریافت تماس با این اپ رایگان بوده، اما حفظ مالکیت خط و همچنین تماس گرفتن شامل هزینه است. بسته به خطی که انتخاب می‌کنید (اینکه برای کدام کشور باشد) و اینکه به کدام کشور تماس بگیرید، هزینه‌ی تماس تغییر می‌کند. برای دیدن نرخ تماس‌ها در ViMo برروی این لینک کلیک کنید. برای مثال، اگر خط افغانستان را دریافت کنید و به افغانستان نیز تماس بگیرید، هزینه‌ی هر دقیقه مکالمه 15 سنت خواهد بود. بنابراین، با خرید کارت ویموی 5 دلاری، می‌توانید به مدت 35 دقیقه با خانواده و یا اقوام خود صحبت کنید.

  هزینه تماس از افغانستان

  آموزش کامل راه اندازی و نصب ویمو

  برای نصب کردن اپ ویمو به صورت رایگان، کافی است که در گوشی‌های اندرویدی، گوگل پلی (یا همان پلی استور) را باز کرده و همچنین برای گوشی‌های آیفون نیز باید به اپ استور مراجعه نمایید. سپس با جستجوی نام این برنامه یا همان Vimo به صفحه‌ی نصب این اپ منتقل خواهید شد و سپس برروی گزینه نصب یا Install کلیک نمایید. پس از نصب، اپ را باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید.

  انتخاب زبان

  در اولین گام، باید زبان برنامه را انتخاب کنید. زبان فارسی با عنوان دری نمایش داده شده است که با انتخاب کردن آن، کلیه‌ی مراحل بعدی به زبان فارسی انجام خواهد شد و کار نصب ویمو را آسان‌تر خواهد کرد.

  انتخاب زبان در ویمو
  1- انتخاب زبان

  انتخاب کشور

  در این مرحله، باید کشوری که در حال حاضر ساکن آن هستید و خط تلفن همراه آن را دارید را انتخاب کنید. برای مثال، اگر ساکن ایران هستید و خط موبایل ایران را دارید، از لیست کشورها، ایران را انتخاب نمایید.

  در مراحل بعدی، باید شماره تلفن فعلی خود را وارد نمایید تا بتوانید احراز هویت را انجام دهید.

  5
  2- انتخاب کشور

  اخطار ویمو در ایران

  اگر داخل ایران ساکن هستید، بعد از انتخاب کردن ایران، احتمالا با این اخطار روبرو خواهید شد. دلیل آن این است که ویمو در ایران فیلتربوده و برای ادامه‌ی کار، باید آی پی خود را تغییر دهید (فیلترشکن‌روشن کنید). برای خرید آی پی ثابت می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

  با تغییر آی پی (یا همان روشن شدن فیلترشکن، این مشکل برطرف شده و به مرحله بعد خواهید رفت.

  اخطار ویمو در ایران
  اخطار ویمو در ایران

  وارد کردن شماره

  در این مرحله، باید شماره موبایل فعلی خود (هما خط موبایلی که الان در دست شما بوده و فعال است) را وارد کنید تا در مراحل بعدی، احراز هویت انجام شده و فرآیند ثبت نام در ویمو با موفقیت دنبال شود.

  شماره موبایل خود را در باکس بالای صفحه و پس از کد کشور، وارد کنید و برروی گزینه ثبت نام یا همان Sign Up کلیک کنید.

  3
  3- شماره موبایل

  معرفی کلی ویمو

  بعد از وارد کردن شماره موبایل در ویمو، این اپلیکینشن چندین اسلایدر را به عنوان معرفی اپ به شما نمایش خواهد داد که در هر مرحله باید برروی گزینه‌ی بعد کلیک کنید تا مراحل معرفی تمام شود.

  اسلاید قبلی
  اسلاید بعدی

  دریافت مجوزها

  در این مرحله، اپلیکیشن ویمو از شما اجازه خواهد گرفت که به آیتم‌های زیر دسترسی داشته باشد:

  • تماس
  • میکروفون
  • فایل‌ها
  • مخاطبین

  با کلیک کردن برروی گزینه اجازه دادن یا همان Allow، مجوزهای لازم را در اختیار برنامه قرار دهید.

  اسلاید قبلی
  اسلاید بعدی

  احراز مالکیت خط در ویمو

  بعد از دیدن اسلایدهای معرفی اپلیکیشن و همچنین ارائه‌ی مجوزهای لازمه، حال نوبت به احراز مالکیت خط تلفن رسیده است.

  در این صفحه، باید برروی گزینه ثبت نام رایگان کلیک نمایید. سپس برنامه از سمت شما یک تماس با مرکز خود برقرار خواهد کرد که به سرعت ریجکت شده و هیچگونه هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

  احزار هویت
  4- احزار مالکیت خط

  تایید مالکیت تلفنی

  همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، اپلیکیشن یک تماس خارجی (مثلا آمریکا) برقرار کرده که سرعت ریجیت یا همان Busy شده و هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

  14-1
  5- تایید مالکیت تلفنی

  تایید مالکیت پیامکی

  پس از اینکه تماس تلفنی انجام شد، یک کد به صورت پیامکی برای شما ارسال خواهد شد. این کد را باید در باکس سفید رنگ وارد کرده و سپس برروی گزینه بعدی کلیک کنید.

  پس از انجام این مرحله، فقط یک گام دیگر باقیمانده تا مراحل ثبت نام در ویمو به پایان برسد.

  15
  6- وارد کردن کد

  وارد کردن کد ثبت نام در ویمو

  مشابه تصویر، برروی گزینه حساب (پایین صفحه – سبز رنگ) کلیک کنید تا وارد قسمت تنظیمات حساب شوید.

  سپس برروی گزینه دعوت کردن کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی جدید شوید.

  در ادامه توضیحات مربوط به بخش دعوت کردن و نحوه شرکت در قرعه کشی بیان شده است.

  17
  7- دعوت کردن

  همانطور که در این صفحه مشاهده می‌کنید، اگر کد زیر را در جعبه‌ی پایینی وارد کنید، در قرعه کشی شارژ ویمو شرکت کرده و احتمال برنده شدن 115 دلار را خواهید داشت.

  در باکس پایین این صفحه (همانجا که نوشته است: رمز عبور دوست خود را وارد کنید)، کد زیر را با دقت وارد کنید:

  4809572105

  پیش از تایید کردن کد، مطمئن شوید که کد را به درستی وارد کرده‌اید و می‌توانید در قرعه کشی شرکت نمایید.

  این مرحله،  آخرین اقدام مورد نیاز برای افتتاح حساب ویمو بود. حال نوبت به شارژ کردن آن رسیده است.

  کد 4809572105

  شارژ حساب

  اگر به قسمت حساب مراجعه کنید، مشاهده می‌کنید که برای حساب شما (همان شماره موبایلی که با آن ثبت نام کردید و در بالای صفحه حساب نمایش داده شده است)، میزان شارژ یا همان بالانس (بیلانس) صفر دلار است.

  اگر قصد استفاده از یک شماره ویمو را داشته باشید، ابتدا باید حساب خود را به اندازه چهار دلار شارژ نمایید. در این صورت، می‌توانید به مدت یک ماه، بی نهایت تماس دریافت کنید. اما اگر قصد دارید که علاوه بر دریافت تماس، بتوانید که تک زنگ هم بزنید، باید حساب را 5 دلار شارژ کنید. اگر حساب را 10 دلار شارژ کنید، می‌توانید 40 دقیقه با هر شماره‌ای داخل افغانستان تماس بگیرید.

  کارت شارژ vimo

  همانطور که قبل‌تر گفته شد، برای شارژ حساب ویمو می‌توانید از پی پل، ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کنید. اگر هم به این روش‌ها دسترسی ندارید، می‌توانید از درگاه بانکی زیر برای خرید کارت ویمو اقدام نمایید. انتقال شارژ خریداری شده به ویمو در روزهای اداری از ساعت 11 صبح الی 6 بعد از ظهر انجام شده و درخواست‌های خارج از این ساعت، در روز کاری بعدی انجام می‌شود. برای اطمینان از صحت درگاه پرداخت، برروی لوگو کلیک نموده تا از اعتبار این وبسایت و امنیت درگاه پرداخت مطمئن شوید.

  خرید ویمو کارت

  برای خرید ویمو کارت به مبلغ دلخواه، فرم را تکمیل با اطلاعات دقیق تکمیل کرده و سپس برروی گزینه پرداخت کلیک کنید. شارژهای موجود به شرح زیر هستند:

  • دریافت بی نهایت تماس (بدون شارژ برای تک زنگ): مبلغ 128،000 تومان
  • دریافت تماس و شارژ فقط برای تک زنگ: مبلغ 160،000 تومان
  • دریافت تماس و 40 دقیقه تماس با افغانستان: 320،000 تومان

  دقت داشته باشید که در فیلد شماره ویمو باید شماره‌ای که با آن ثبت نام کردید را وارد کنید. در صورت غلط بودن شماره، شارژ خریداری شده پس داده نخواهد شد. در صورتیکه پرداخت با موفقیت انجام شود، مبلغ شارژ در اولین روز اداری به شماره ویمو شما انتقال داده خواهد شد. در صورت بروز مشکل، از قسمت تماس با ما مشکل خود را مطرح نمایید.

  فروش شارژ ویمو در حال حاضر متوقف شده است. لطفا در آینده مجددا بررسی نمایید.

  نمونه انتقال شارژ ویمو

  نمونه‌هایی از انتقال شارژ ویمو در تصاویر زیر نمایش داده شده است. پس از خرید شارژ، مبلغ خریداری شده همانند تصویر زیر به شماره تلفن ویمو شما، انتقال داده خواهد شد.

  ساخت شماره تلفن ویمو

  برای ساخت شماره تلفن ویمو، حداقل باید حساب خود را 4 دلار شارژ نمایید. اگر این اقدام را انجام دادید، مراحل بعدی را دنبال کنید تا از مزایای فوق‌العاده این اپ استفاده نمایید.

  بعد از شارژ شدن حساب، برروی گزینه شماره من (همانند تصویر) کلیک کرده تا فرآیند خرید خط از کشور افغانستان و خطوط روشن شروع شود.

  بعد از خواندن اطلاعات این صفحه، برروی گزینه شماره تماس را وارد کنید، کلیک نمایید.

  افغانستان vimo ویمو

  در این صفحه، لیست خطوطی که امکان خرید آن‌ها وجود دارد، نمایش داده شده است. برروی کشور افغانستان کلیک نمایید.

  ارائه دهنده‌ی خط را روشن یا همان Roshan انتخاب نمایید. همانطور که مشاهده می‌کنید، برای دریافت شماره تماس نامحدود دریافتی، باید مبلغ 4 دلار را پرداخت کنید.

  اگر حساب خود را شارژ کردید، پس از کلیک کردن در کنار عبارت شماره تماس نامحدود (تیک زدن آن قسمت)، برروی گزینه‌ی بعدی در پایین صفحه کلیک کنید.

  در این صفحه، برروی گزینه من میفهمم کلیک کنید تا به صفحه‌ی بعد منتقل شوید.

  در این صفحه، برروی گزینه کریدت ویمو کلیک کنید تا مبلغ 4 دلار، از حساب شما که قبلا شارژ کردید برداشت شود. بعد از آن، یک خط در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید با آن، بی نهایت تماس ارزان قیمت از اقوام خود در داخل افغانستان دریافت کنید.

  هر زمان نیاز به شارژ بیشتر داشتید، کافی است مبلغ را به کارتی که بالاتر معرفی شد واریز کنید تا برای شما، کریدت ویمو انتقال دهیم.

  اگر در هر مرحله از کار مشکلی وجود داشت، مشکل خود را از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

  سوالات متداول

  اپ vimo یک برنامه در موبایل برای برقراری تماس ارزان قیمت با سرتاسر دنیاست. علاوه بر آن، امکان دریافت رایگان تماس از هرکجای دنیا ارائه شده است.

  برای شارژ کردن حساب vimo به منظور برقراری تماس یا حفظ مالکیت یک خط، می‌توان کارت شارژ ویمو را از این لینک خریداری کرد.

  مزیت اصلی vimo نسبه به سایر وویپ‌ها یا خطوط مجازی، عدم نیاز به اینترنت است. با استفاده از این اپ، تماس شما ابتدا به صورت داخلی به یک خط این شرکت (در کشور شما) منتقل شده، سپس توسط vimo تماس به کشور مقصد منتقل شده و نهایتا به صورت یک تماس داخلی (در کشور مقصد) به فرد مد نظر متصل خواهد شد. عدم نیاز به اینترنت باعث حفظ کیفیت تماس در طول مکالمه خواهد شد.

  در صورت استفاده از اینترنت، هر زمان که کیفیت اینترنت کاهش یابد، تماس کیفیت خود را از دست داده و امکان قطع شدن مکالمه نیز وجود خواهد داشت.

  نرخ مکالمه با vimo بسته به کشور مبدا و مقصد متغیر بوده و برای پیدا کردن نرخ مکالمات، بهتر است به سایت اصلی این شرکت مراجعه نمایید. لینک سایت اصلی این مجموعه در اینجا ارائه شده است. برای مثال، اگر خط افغانستان داشته باشید و با افغانستان مکالمه کنید، هر دقیقه مکالمه بین 8 تا 15 سنت خواهد بود.

  4.2/5 - (28 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  67 نظر در مورد ویمو چیست ❤️ خرید سریع کارت شارژ برنامه vimo

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. برای خرید شارژ ویمو ب صورت عمده و پرچون
   *********
   *********
   با تماس شوین
   برای عمده فروشان فیصد تخفیفی خوبی در نظر داریم

   20

   1. رضای عزیز
    در صورتیکه قصد فروش شارژ ویمو دارید، از طریق تلگرام به پشتیبانی سایت بهترین هست، پیام دهید.
    بهترین هست

    16

  2. سلام علیکم ببخشید چرا کد تأییدی نمیدهید ده روز است امتحان میکنم کد نمیاد

   15

   1. محمد شجاعی عزیز
    سوالات مربوط به برنامه ویمو رو باید از پشتیبانی خودشون بپرسید. ما ارتباطی با تیم پشتیبانی ویمو نداریم که بتونیم بگیم چرا تایید نمیدن.
    بهترین هست

    16

   1. چجوری شارژ خریداری کنم لطفاً رهنمایی ام کنید ؟ باتشکر

    18

  3. سلام خسته نباشید
   برای فعال کردن ویمو اول باید شارژ خریداری کنیم یا خیر من هر چی کوشش میکنم نمی توانم فعال کنم لطفاً رهنمایی ام کنید.باتشکر

   18

   1. نجیب الله عزیز
    بله، برای فعال کردن ابتدا باید شارژ خریداری نمایید و سپس با آن یک شماره دریافت کنید.
    بهترین هست

    17

  4. سلام
   یک سوال داشتم چرا من نمی توانم شماره خریداری نمایم هیو گزینه اش نمی آید تا انتخاب کنم

   15

   1. خلیل عزیز
    برای پیگیری مشکلات فنی، از داخل برنامه به قسمت پشتیبانی مراجعه کرده و سوال خود را بپرسید.
    بهترین هست

    13

   1. سلام منصور عزیز
    کار خوبی میکنید، حتما شارژ ویمو بخرید.
    بهترین هست

    19

  5. سلام وقت بخیر ببخشید میشه یک شماره واتساپ برام بفرستن من هر کاری کردم موفق نشدم فعال کنم ویمو را

   17

   1. محمود طاهری عزیز
    پشتیبانی این اپ داخل خود برنامه هست و پاسخگویی واتزآپی ندارن.
    بهترین هست

    16

   1. محمد عزیز
    از پشتیبانی اپلیکیشن ویمو و همون جایی که مبلغ رو پرداخت کردید، پیگیری کنید.
    بهترین هست

    17

  6. سلام برادر عزیز من مشکلی دریافت کد ویمو را دارم لطفآ یک معلومات بتین وبه ازی از دوستا میگن که ویمو در ایران قطع میشه لطفآ نموده یک معلومات بتین خوش میشیم به این شماره واتساپ
   ********

   21

  7. سلام خسته نباشید
   من سه روز است که رمز تائید دریافت نمیکنم لطفاً رهنمایی کنید ممنون

   18

   1. زمان عزیز
    در حال حاضر، روشن تصمیم گرفته تا تمامی مدارک را بررسی نماید. این پروسه ربطی به فروش شارژ و حتی برنامه ویمو نداشته و باید منتظر تایید مدارک بمانید.
    بهترین هست

    23

  8. 128 تومن 4 دلار شارژ میشود یا پنج دلار؟
   اگر چهار دلار شارژ میشود خیلی گران است

   20

   1. علی عزیز
    مبلغ ۱۲۸ هزار تومان معادل ۴ دلار است. قیمت با توجه به نرخ دلار بعلاوه مالیات محاسبه شده است.
    بهترین هست

    20

   2. سلام دوستان عزیز برای خرید و راهنمایی با ما به تماس شوید ارزان و فوری ******* *******

    20

    1. محمد میرزایی عزیز
     از اینکه سایت بهترین هست را برای گذاشتن نظر خود انتخاب کردید، سپاسگزاریم.
     بهترین هست

     18

    1. سلام دوست عزیز میگم من تزکیره،ندارم واسه ثبت نام چون ایران بودم و پاسپورت،دارم میشه اصلاعات،بدهید و بگیر بعد ثبت نام کی تایید،میکنن

     19

   1. حسین حکیمی عزیز
    مراحل دقیق فعالسازی خط ویمو (روشن افغانستان) در مقاله توضیح داده شده است. قدم به قدم مراحل را دنبال کنید.
    بهترین هست

    15

    1. سلام من همه مراجل اش رو تمام کردم الان درقسمت بالای صفحه وایمو نوشته که امکان دریافت تما وجود ندارد لطفا منتظر بمانید تا اسناد شما تایید شود. بعدا یکبار اعلان آمد که ثبت نام شما موفق و اسناد شما ثبت شد رفتم داخل برنامه دوباره یک علامه قرمز آورد که ثبت نام کنید باز رفتم اثر انگشت خواست و زدم الان چندین ساعته که بازهم نوشته که امکان دریافت تماس وجود ندارد لطفا منتظر باشید تا اسناد شما تایید شود.. چه جوریه من که نفهمیدم

     11

   2. برنامه بسیار کم مصرف و کم هزینه ایست برای تماس های خارجی دست شما درد نکنه …

    19

   1. زمان عزیز
    خوشحالیم که توانستیم مقاله ای مورد رضایت شما آماده نماییم.
    بهترین هست

    17

  9. سلام دوست عزیز من از همین سایت ۱۲۸ هزار تومان شارژوایمو خریداری کردم از حساب من کم شد اما به حساب وایمو من اضافه نشد لطفاً نموده بررسی کنید ممنون

   19

   1. جناب کریمی عزیز
    مبلغ شارژ شما در سوم فروردین 1401 و در ساعت 15:37 دقیقه به حساب شما منتقل شده است. در صورتی که شارژ به حساب شما منتقل نشده، از طریق پشتیبان برنامه ویمو اقدام نمایید. همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما، مشکل را با مطرح نمایید.
    بهترین هست

    19

  10. من که بلد نیستم هرچه میکنم درست نمی شود اگر لطف نمود راهنمایی کنید خوشحال می شوم

   27

     1. امید عزیز
      شارژ به حساب شما منظور گردیده است. باید تیم پشتیبانی ویمو، عملیات انتقال را تایید نمایند.
      بهترین هست

      22

      1. سلام ببخشید برنامه ویمو مه حذف شده
       ثبت نام
       میکنم کده تعیدی نمیاد

       19

       1. امید عزیز
        درصورتیکه کد تایید برای شما ارسال نمیشود، باید ابتدا فیلترشکن خود را روشن نموده و سپس وارد برنامه ویمو شده و درخواست کد تایید را بدهید.
        بهترین هست

        21

     1. سلام شبتان بخیر ببخشید
      من وایمو نصب کردم کد نمیده
      با فلتر شکن جواب نمیده

      14

      1. شکرالله عزیز
       با توجه به ضعف و کندی اینترنت، مشکلات متعددی برای کاربران به وجود آمده. لطفا از طریق پشتیبانی خود ویمو برای رفع مشکل اقدام کنید.
       بهترین هست

       13

       1. سلام احوال شما خوب هستین ببخشید خا چرا این روزا وایمو کار نمیده یاکه کد میده شماره دریافت نمیکته مشکلش چیه
        میشه توزیع بدین

        16

      2. مشکل منو تو یکیه لالا پشت سر چیز گفته نمیشع ولی باید خود اینا کمی فک کنه

       17

       1. ها راست میگین شما ولی من ویمو فعال کردم کد داده ولی شماری افغانستان را دریافت نمیکنه نمیدانم مشکلش چیه

        14

  wootel chatbox