راهنمای تصویری افتتاح حساب دمو فارکس ❤️ صفر تا صد

مراحل افتتاح حساب دمو فارکس

حساب دمو فارکس

همانطور که در مقاله جامع بازار فارکس چیست بیان شد، این بازار، پتانسیل بسیار بالایی برای کسب درآمد اینترنتی را برای تمام مردم دنیا فراهم کرده است. این بازار، بزرگترین بازار مالی جهان بوده که روزانه میلیاردها دلار، معامله در آن انجام می‌شود. اما هرکجا که امکان سرمایه‌گذاری وجود داشته باشد، طبیعتا احتمال ریسک نیز وجود داشته و ممکن است سرمایه‌ی شما از دست برود. به همین دلیل نیز همواره توصیه می‌شود که پیش از ورود به این بازار، ابتدا دانش خود را تکمیل کرده و همچنین از حساب دمو فارکس استفاده نمایید.

حساب دمو فارکس چیست؟

حساب دمو فارکس در حقیقت یک حساب معاملات مجازی است که امکان تجربه‌ی دنیای ترید و فارکس را بدون نیاز به حتی 1 سنت، فراهم کرده است. در این حساب، شما می‌توانید با یک بودجه مجازی، معاملات فارکس را تجربه کرده و استراتژی‌های معاملاتی خود را بسنجید. در پایان یک دوره‌ی مشخص، شما می‌توانید میزان سود و زیان خود را ارزیابی نموده و مطمئن شوید که آیا این بازار، محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری شما هست، یا خیر.

چراب حساب دموی فارکس؟

اولین دلیل برای انتخاب حساب آزمایشی فارکس یا همان دمو، جلوگیری از هرگونه ضرر مالی و در عین حال، قرار گرفتن در فضای ترید است. اما دلیل اصلی استفاده از این حساب، تست کردن استراتژی‌های معاملاتی بوده که بتوانید از عملکرد استراتژی خود مطمئن شوید. عموما باید بر اساس استراتژی معاملاتی خود، معامله نموده و در نهایت، میزان موفقیت یا اصطلاحا وین ریت win rate را ارزیابی نمایید.

راهنمای تصویری افتتاح حساب دمو فارکس ❤️ صفر تا صد
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  در صورتیکه میزان موفقیت شما قابل قبول باشد، می‌توانید با همین استراتژی از حساب‌های واقعی یا Real استفاده نموده و یا در صورت نیاز، استراتژی خود را اصلاح کرده تا میزان وین ریت را افزایش دهید.

  نکات افتتاح حساب دمو در فارکس

  پیش از شروع مقاله، ابتدا اجازه دهید تا چند نکته را در خصوص تفاوت حساب دموی فارکس با حساب Real به شما گفته و پس از آن، روش ساخت این حساب را به شما آموزش دهیم. اولین تفاوت حساب دمو با حساب ریل، میزان اهرم است. در حساب‌های دموی فارکس، شما این قدرت را دارید که پیش از هر معامله، میزان اهرم خود را برای این معامله انتخاب نمایید. اما در حساب‌های ریل فارکس، میزان اهرم در هنگام ساخت حساب معاملاتی مشخص شده و برای هر معامله، امکان تغییر آن وجود ندارد.

  تفاوت دوم بین این دو حساب، میزان سپرده‌ی اولیه است. از آنجاییکه در حساب دمو فارکس شما می‌توانید بودجه مجازی را حتی تا بیش از 100 هزار دلار تعیین نمایید، بنابراین میزان سپرده‌ی شما به حدی زیاد است که عملا می‌تواند تمامی نوسانات را تحمل کرده و هیچگاه کال مارجین نشوید. اما در حساب ریل، موجودی یا همان سپرده‌ی شما دارای مبلغ مشخصی است که شاید نتواند عملا نوسانات شدید را تحمل کرده و مجددا وارد ناحیه‌ی سودآوری شود.

  بنابراین، سعی کنید که در افتتاح حساب دمو فارکس، هم میزان سپرده‌ی مجازی را نزدیک به بودجه واقعی خود برای فارکس تعیین نمایید و هم میزان اهرم را برروی یک عدد ثابت قرار داده و سپس استراتژی معاملاتی خود را تست نمایید. پس از آشنایی با تفاوت‌های حساب دمو با حساب ریل، نوبت به معرفی انواع حساب دموی فارکس رسیده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  افتتاح حساب دمو

  برای افتتاح حساب دمو، در اولین گام باید یک کارگزاری فارکس انتخاب نمایید. احتمالا نام‌هایی همانند آلپاری، ارانته، آمارکتس، آی اف سی مارکتز و … به گوش شما خورده باشد. تمامی این کارگزاری‌ها، امکان ساخت حساب دموی رایگان فارکس را در اختیار شما قرار داده‌اند. تفاوتی که میان حساب دموی کارگزاری‌های مختلف وجود دارد، سرعت انجام معاملات است. هر بروکر، یک یا چند سرور داشته که پلتفرم‌های معاملاتی به آن متصل شده و معامله‌ی شما را انجام خواهد داد.

  بنابراین، هرچقدر که سرعت سرورهای بروکر بالاتر باشد (پینگ کمتری داشته باشد)، معاملات شما سریع‌تر انجام خواهد شد. به صورت کلی توصیه می‌شود که حساب دمو را در همان بروکری باز کنید که بعدها قصد ترید کردن در آن را دارید. برای مثال، اگر قصد ترید کردن در بروکر ifc را دارید، بهتر است از حساب آزمایشی همین کارگزاری استفاده نمایید. اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام بروکر، بهترین انتخاب است، مقاله بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان را مطالعه نمایید تا روش انتخاب بروکر بر اساس استراتژی معاملاتی را متوجه شوید.

  انواع حساب دمو

  همانطور که بروکرها حساب‌های معاملاتی مختلفی دارند، حساب دموی بروکرهای مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است. اصولا هر بروکر فقط یک حساب دمو معرفی کرده که شرایط معاملاتی آن تقریبا با حساب استاندارد بروکر، مطابقت دارد. با این حال، ممکن است شرایط معاملاتی این حساب، دقیقا مشابه هیچ کدام از حساب‌های Real بروکر نباشد. اما این حساب آزمایشی، می‌تواند بر پایه‌ی پلتفرم‌های معاملاتی مختلف باشد.

  یعنی اگر بروکر هر دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را برای مشتریان خود ارائه کرده باشد، حساب دمو فارکس نیز برروی هر دو پلتفرم قابل استفاده است. همچنین اگر نسخه وب تریدر ارائه شده باشد، این حساب آزمایشی را می‌توانید با کمک وب تریدر نیز استفاده کرده و استراتژی معاملاتی خود را ارزیابی نمایید. بالانس حساب آزمایشی در پنل کاربری بروکر قابل مشاهده است و به سادگی می‌توانید میزان ضرر و زیان خود را مشاهده نمایید.

  بهترین حساب دمو فارکس

  اگر بروکری را مد نظر دارید، طبیعتا حساب دمو را باید از خود همان بروکر دریافت نمایید، اما اگر هنوز بروکری انتخاب نکرده‌اید و به دنبال بهترین حساب دمو فارکس از نظر سرعت باز کردن حساب، فیلترنبودن وبسایت، شباهت بالا به حساب real و … هستید، حساب دموی بروکر IFC می‌تواند بهترین انتخاب باشد. با این حال، پس از آموزش ساخت حساب دمو IFC، نحوه ساخت و ایجاد حساب در چند بروکر دیگر نیز توضیح داده خواهد شد.

  ساخت حساب دمو فارکس

  در اولین گام، باید به وبسایت کارگزاری مراجعه نمایید. برای ورود به سایت بروکر IFC، برروی دکمه زیر کلیک نموده تا وارد سایت بدون فیلتر این کارگزاری برای ایرانیان شوید. علاوه بر اینکه نیازی به استفاده از فیلترشکن وجود ندارد، این کارگزاری جزو چند بروکری است که پروسه‌ی احراز محل سکونت را اختیاری نموده تا بتوان در کمتر از 2 دقیقه، حساب دموی فارکس را ایجاد نمود.

  در اولین گام ساخت حساب دمو فارکس برروی لینک فوق کلیک کرده تا وارد صفحه‌ی ثبت نام این کارگزاری شوید. در اولین گام، نیاز است تا همانند فرم زیر، اطلاعات شخصی خود را به زبان انگلیسی وارد نموده و سپس برروی گزینه‌ی ثبت نام کلیک نمایید.

  افتتاح حساب دمو فارکس بروکر IFC

  در گام دوم، نوبت به ساخت حساب دمو فارکس رسیده که مطابق تصویر زیر است. در این مرحله، لازم است تا برروی گزینه حساب مجازی کلیک نموده و سپس مشخصات خواسته شده را وارد نمایید. در نظر داشته باشید که حساب مجازی، نام دیگر حساب دموی فارکس است.

  افتتاح حساب دمو فارکس

  از آنجاییکه برای کار با حساب مجازی یا همان دمو، نیازی به سپرده یا سرمایه‌ی اولیه وجود ندارد، به سادگی می‌توانید با دانلود کردن پلتفرم معاملاتی و وارد کردن اطلاعات کاربری حساب مجازی ساخته شده، ترید کردن و تجربه‌ی دنیای واقعی فارکس بدون ریسک را تجربه نمایید. برای اینکه در خصوص نحوه دانلود پلتفرم معاملاتی و همچنین نحوه اتصال آن به سرورهای بروکر مطلع شوید، مقاله بروکر ifc را مطالعه نمایید.

  در نظر داشته باشید که به محض ساخت اکانت، اطلاعات کاربری شما به همراه لینک دانلود برای شما ایمیل شده که می‌توانید با مطالعه راهنمای ایمیل شده، مراحل را گام به گام دنبال نمایید.

  حساب دمو آمارکتس

  یکی از بروکرهای پرطرفدار در ایران، آمارکتس نام داشته که توانسته در کمتر از چند سال (از زمان ورود به ایران)، تریدرهای حرفه‌ای را به خود جذب کند. این کارگزاری، یکی از انتخاب‌های مناسب برای ساخت حساب دمو فارکس بوده و به همین جهت نیز در اینجا، مراحل ساخت حساب دمو آمارکتس را توضیح خواهیم داد. در اولین گام، باید برروی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید تا وارد وبسایت اصلی این کارگزاری شوید. دقت داشته باید که این وبسایت در ایران فیلتربوده و باید آی پی خود را تغییر داده و سپس مراحل بعدی را دنبال نمایید.

  پس از کلیک برروی دکمه فوق، صفحه‌ی ساخت اکانت در این کارگزاری به شما نمایش داده خواهد شد. این فرم شامل اطلاعاتی بسیاری کوتاه از شما بوده که نیاز است همه‌ی اطلاعات را به زبان انگلیسی وارد نمایید.

  پس از وارد کردن اطلاعات، برروی دکمه افتتاح حساب کلیک کرده تا وارد کابین شخصی آمارکتس شوید. برای دسترسی به خدمات اصلی آمارکتس نیاز به احراز هویت و تایید ایمیل و شماره موبایل وجود دارد. اما در صورتیکه فقط قصد استفاده از حساب دمو را دارید، پس از ورود به کابین شخصی می‌توانید احراز هویت را انجام ندهید.

  حساب دمو آمارکتس

  ورود به کابین شخصی در حساب دمو فارکس

  از منوی سمت راست کابین شخصی آمارکتس، برروی گزینه‌ی معامله کردن کلیک کرده تا لیست کشویی باز شود. همانطور که مشاهده می‌کنید، در این منو، گزینه‌های متعددی در اختیار شما قرار داده شده است. برای آشنایی کامل با آمارکتس می‌توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

  برای ساخت حساب دمو آمارکتس، کافی است برروی گزینه‌ی حساب دمو جدید کلیک نمایید. در صفحه‌ی باز شده، لازم است تا فرم را تکمیل کرده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. پس از تکمیل مراحل، اطلاعات حساب دمو به همراه لینک دانلود پلتفرم مربوطه برای شما ارسال شده و می‌توانید به سرعت، استراتژی معاملاتی خود را در این کارگزاری محک بزنید.

  ساخت حساب مجازی فارکس

  افتتاح حساب دمو در آلپاری

  یکی از شناخته شده‌ترین بروکرهای فارکس، بروکری آلپاری است که بیشترین تعداد تریدرها را به خود جذب کرده است. اما بهتر است بدانید که همانطور که در مقاله ارزیابی آلپاری گفته شده است، خدمات این کارگزاری اصلا مناسب تریدرهای حرفه‌ای نبوده و صرفا به دلیل قدمت بالایی که دارد، توانسته اعتماد تریدرها را جلب نماید. به هر حال، افتتاح حساب دمو در آلپاری مشکلی نداشته و می‌توان از این حساب مجازی، برای کسب دانش و تجربه استفاده کرد.

  حساب دمو فارکس آلپاری

  در اولین گام، همانند بروکرهای قبلی، باید به وبسایت اصلی کارگزاری مخصوص مشتریان ایرانی مراجعه کرد. برای این کار، برروی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که این کارگزاری نیز در ایران در دسترس نبوده و باید ابتدا آی پی خود را تغییر داده و سپس وارد وبسایت این کارگزاری شوید.

  با کلیک برروی دکمه فوق، فرم ثبت نام آلپاری به شما نمایش داده خواهد شد. اطلاعات نمایش داده شده را تکمیل نموده (به زبان انگلیسی) و سپس تیک تایید توافقنامه را زده و برروی دکمه ادامه کلیک نمایید. در مقاله بروکر آلپاری، راهنمای ساخت حساب کاربری در این کارگزاری آموزش داده شده است. پس از ساخت حساب و وارد شدن به کابینه شخصی، مراحل ساخت دمو فارکس در این بروکر را دنبال نمایید.

  حساب دمو آلپاری

  چگونه حساب دمو فارکس باز کنیم

  برای باز کردن حساب دمو فارکس در آلپاری، وارد کابینه شخصی شده و سپس از نوار بالای صفحه (مطابق تصویر زیر)، برروی گزینه افتتاح حساب کلیک نمایید.

  افتتاح حساب دمو آلپاری

  با کلیک کردن برروی این گزینه، به صفحه‌ی جدیدی منتقل خواهید شد که انواع حساب‌های مجازی آلپاری به شما نمایش داده شده است. در ابتدا مطمئن شوید که گزینه معامله مستقل را انتخاب کرده‌اید و سپس در منوی نوع حساب، گزینه‌ی مجازی یا همان دمو را انتخاب نمایید. در نهایت نیز از میان مدل‌های مختلف حساب دمو آلپاری (استاندارد، ECN یا پرو)، یکی را انتخاب کرده و در نهایت، گزینه افتتاح حساب را کلیک نمایید.

  راهنمای ساخت حساب دمو فارکس آلپاری

  پس از ایجاد شدن حساب، اطلاعات کاربری شما ایمیل شده و همچنین لینک دانلود پلتفرم معاملاتی نیز برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن به سادگی می‌توانید معاملات خود در این کارگزاری را شروع کرده و استراتژی معاملاتی خود را در حساب دمو فارکس آلپاری ارزیابی نمایید.

  چگونه حساب دمو باز کنیم

  همانگونه که متوجه شدید، باز کردن حساب دمو نیاز به افتتاح حساب کاربری در یک کارگزاری معتبر داشته و پس از آن، می‌توانید از حساب‌های دموی متعدد، بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که اگر چند استراتژی معاملاتی مختلف دارید، به سادگی می‌توانید چندین حساب دمو باز کرده و هر استراتژی را در یک حساب آزمایشی، تست نمایید. همچنین با باز کردن حساب دمو در بروکرهای مختلف، می‌توانید عملکرد یک استراتژی را در بروکرهای مختلف، ارزیابی نمایید.

  باز کردن حساب دمو

  پس از ثبت نام در هر کارگزاری، نیازی به انجام مراحل احراز هویت نبوده و مستقیما به منوی مربوط به ساخت حساب مجازی یا همون حساب دمو فارکس، دسترسی خواهید داشت. پس از آن، بسته به پلتفرم معاملاتی خود، پلتفرم معاملاتی را انتخاب کرده و اطلاعات کاربری ایمیل شده را برروی آن وارد کنید تا حساب مجازی شما، به سرورهای بروکر انتخاب شده، متصل شود. پس از تایید اتصال به سرور، اطلاعات کاربری و همچنین اطلاعات حساب مجازی ساخته شده، در پلتفرم معاملاتی نمایش داده خواهد شد.

  حساب دمو متاتریدر

  عموما رایج‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی برای ترید کردن در فارکس، پلتفرم‌های ساخته شده توسط شرکت متاکوتس بوده که با نام تجاری متاتریدر ارائه شده‌اند. متاتریدر 4 نسخه قدیمی‌تر و متاتریدر 5 نسخه‌ی جدیدتر بوده که هر کدام، طرفداران و کاربران مخصوص به خود را دارند. عموما تریدرهای قدیمی‌تر بازار فارکس، نسخه متا4 را ترجیح داده و از حساب‌های معاملاتی استفاده می‌کنند که بر پایه‌ی این پتلفرم معاملاتی باشد. اما در نهایت، انتخاب نوع حساب دمو متاتریدر بر عهده شما خواهد بود.

  دانلود متاتریدر 4 دمو

  اگرچه متاتریدر 4 را به سادگی می‌توانید از گوگل پلی (برای اندروید) و اپ استور (برای iOS) دریافت نمایید، اما بدون ثبت نام در یک بروکر مشخص، عملا امکان فعالیت در دمو فارکس وجود ندارد. بنابراین، در ابتدا حتما یک کارگزاری را انتخاب کرده و سپس نسبت به دانلود این پلتفرم معاملاتی اقدام نمایید. در مقاله‌ی برنامه فارکس، لینک دانلود متاتریدر 4 اورجینال ارائه شده است.

  افتتاح حساب دمو در متاتریدر 4

  در صورتیکه در کارگزاری فارکس ثبت نام کرده باشید و متاتریدر 4 خود را به سرورهای کارگزاری متصل نموده باشید، امکان ساخت حساب دمو در متاتریدر 4 برای شما وجود دارد. بدین ترتیب، کافی است از داخل بخش حساب‌ها در متاتریدر 4، نسبت به ساخت حساب دموی جدید یا همان Create Demo Account اقدام نمایید. این بدان معناست که پلتفرم معاملاتی شما به حساب کاربری شما در بروکر متصل بوده و دستورات اجرا شده، به اطلاع بروکر نیز خواهد رسید.

  ایحاد حساب دمو در متاتریدر 5 اندروید

  ویژگی‌هایی که برای متاتریدر 4 ذکر شد، در متاتریدر 5 نیز وجود دارد. محبوب‌ترین نسخه متاتریدر 5، نسخه‌ای است که برروی اندروید نصب شده و به همین جهت این بخش از مقاله را به آن اختصاص داده‌ایم. متاتریدر 5 را نیز می‌توانید از گوگل پلی و اپ استور دریافت نمایید. اما همانطور که پیشتر مطرح شد، حتما باید اول در یک بروکر ثبت نام کرده باشید تا بتوانید از مزایای حساب دمو فارکس کارگزاری، استفاده نمایید.

  حساب دمو در تریدینگ ویو

  یکی از وبسایت‌های مرجع برای کسب اطلاع در خصوص قیمت و ارزش دارایی‌های مختلف، وبسایت تریدینگ ویو بوده که قطعا نام آن را شنیده‌اید. جالب است بدانید که امکان معامله کردن در این وبسایت برای مشتریان فراهم شده و دقیقا همان خدماتی که بروکر به مشتریان خود می‌دهد، در این وبسایت نیز در دسترس است. اما در حال حاضر، دریافت این خدمات برای مشتریان ایرانی مسدود بوده و عملا نمی‌توان از آن استفاده کرد.

  درصورتیکه با وبسایت تریدینگ ویو آشنا بوده و محیط کاربری آن را می‌پسندید، می‌توانید از خدمات بروکر لایت فارکس استفاده نمایید. این بروکر، نسخه‌ای از وب تریدر را در اختیار مشتریان خود قرار داده که در حقیقت اکانت پولی تریدینگ ویو است. بنابراین، با ساخت حساب مجازی یا همان دموی لایت فارکس و استفاده از پلتفرم معاملاتی وب تریدر، شما می‌توانید از حساب دمو در تریدینگ ویو بهره‌مند شوید. برای آشنایی کامل با لایت فارکس و مراحل ساخت حساب معاملاتی (مجازی – حقیقی) برروی لینک قبلی کلیک نمایید.

  لایت فارکس بهترین بروکر برای ایرانیان

  دمو فارکس

  در پایان این مقاله، مرور کوتاهی داشته باشیم بر حساب دمو فارکس و اینکه چرا باید از این مدل حساب‌ها استفاده نمود. طبق آمار رسمی، تقریبا 70 درصد تریدرهایی که وارد این بازار می‌شوند، دچار ضررهای مالی شده و بخشی یا تمام سرمایه‌ی خود را از دست می‌دهند. دلیل این امر نیز نداشتن دانش و ندانستن قواعد و ابزارهای این بازار است. همانطور که گفته شد، یکی از تفاوت‌های اصلی دمو فارکس با حساب واقعی، میزان سپرده‌ی اولیه است.

  هر چقدر که سپرده اولیه در حساب کمتر باشد، احتمال از دست رفتن سرمایه بیشتر خواهد بود. در حقیقت، از آنجاییکه حداقل لات معاملاتی در اکثر حساب‌های real بروکرها معادل 0.01 لات تعیین شده است، اگر دیپازیت اولیه کافی نباشد، تریدر باید از اهرم 100 به بالا استفاده نموده که همین امر نیز ریسک معاملات را بالا خواهد برد. در حقیقت اهرم 100 به معنای 100 برابر شدن ضرر و سود بوده که اگر دیپازیت کافی نباشد، حساب به سرعت کال خواهد شد.

  هنگام انتخاب حساب دمو فارکس، حتما مطمئن شوید که حساب دمو را در بهترین کارگزاری بر اساس استراتژی معاملاتی خود باز کرده‌اید. بهتر است از این حساب، برای تست کردن استراتژی معاملاتی خود استفاده کرده و معاملات شما، حالت جدی داشته باشد. هرچقدر که معاملات را با دقت بیشتری انجام داده و نتایج آن را بیشتر کاوش کنید، احتمال موفقیت شما در بازار فارکس بیشتر خواهد بود.

  معایب فارکس دمو

  همانطور که پیشتر مطرح شد، تفاوت‌های متعددی میان حساب دمو فارکس با اکانت Real وجود دارد. علاوه بر نکاتی که پیشتر بیان شد، عموما در حساب‌های مجازی هیچگونه اسلیپیج رخ نخواهد داد، این در حالی است که در حساب‌های واقعی امکان اسلیپیج و حتی ریکوت نیز وجود دارد. این تفاوت، ممکن است به استراتژی معاملاتی شما صدمه وارد نماید. بهتر است در هنگام باز کردن حساب ریل، بروکری را انتخاب نمایید که کمترین اسلیپیج را داشته و تضمین دهد که ریکوت (قیمت‌گذاری مجدد نماد در هنگام ثبت) انجام نشود.

  یکی از بهترین کارگزاری‌ها که تضمین داده هیچگونه ریکوتی اتفاق نخواهد افتاد، سرعت سرور نسبتا بالایی داشته و همچنین اسلیپیج در آن حداقل است، بروکر لایت فارکس یا همان لایت فایننس است. اگرچه ثبت نام حساب مجازی و واقعی در این بروکر آسان است، اما متاسفانه احراز محل سکونت را اجباری کرده که اندکی ثبت نام را دشوار خواهد کرد.

  اموزش کار با حساب دمو

  عملا هیچگونه تفاوتی میان حساب دمو فارکس و حساب واقعی وجود ندارد. بنابراین، پس از دانلود و نصب پلتفرم معاملاتی مد نظر، می‌توانید لیست نمادها را بررسی کرده و در هر زمانی که مد نظرتان باشد، معاملات SELL یا BUY را برروی نماد خود انجام دهید. اموزش کار با حساب دمو فارکس دقیقا مطابق کار با حساب واقعی است.

  بروکرهای فارکس این امکان را به مشتریان خود داده‌اند تا بدون حتی 1 سنت سرمایه، وارد دنیای واقعی فارکس شده و معاملات را در فضایی کاملا واقعی انجام دهند. در این مدل حساب‌ها که با نام حساب دمو فارکس یا حساب مجازی شناخته می‌شوند، همه چیز واقعی بوده، اما نیازی به سپرده‌ی اولیه و یا حتی احراز هویت وجود ندارد.

  تمامی بروکرها حساب دمو فارکس را بر اساس حساب‌های REAL خود ارائه کرده‌اند. بنابراین، بهترین حساب دمو فارکس بستگی به استراتژی معاملاتی شما داشته و اینکه قصد دارید در کدام کارگزاری ثبت نام نمایید. با این حال، اگر در خصوص انتخاب بروکر مطمئن نیستید و به دنبال افتتاح سریع حساب دمو فارکس هستید، می‌توانید از بروکر ifc استفاده نموده که هم وبسایت آن در دسترس ایرانیان بوده و هم اینکه نیاز به احراز محل سکونت ندارد. افتتاح حساب مجازی در این کارگزاری، در کمتر از 1 دقیقه انجام خواهد شد.

  5/5 - (2 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد راهنمای تصویری افتتاح حساب دمو فارکس ❤️ صفر تا صد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox