بهترین سایت برای خرید دامنه ی وبسایت (مرداد 1400)

بهترین سایت برای خرید دامنه

انتخاب دامنه کار بسیار آسانی است. فارغ از اینکه دامنه را از کجا میخرید، فقط باید مطمئن شوید که با قیمت مناسبی با شما حساب می‌کنند! این قیمت فقط مربوط به سال اول نبوده، بلکه باید حواستان باشد که قیمت تمدید دامنه در سال‌های بعد چگونه است! بعضی از ارائه دهندگان دامنه، ممکن است با تخفیف 50 درصدی در سال اول، شما را جذب خود کرده و در سال بعد، همان دامنه را 2 تا 3 برابر گرانتر به شما بفروشند! پس سعی کنید که حواستان را جمع کنید.

بهترین سایت برای خرید دامنه ی وبسایت (مرداد 1400)
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  وبسایت قیمت دامنه .com
  ایران سرور 224 هزار تومان
  ایران هاست 319 هزار تومان
  هاست ایران 260 هزار تومان
  وب رمز 239 هزار تومان
  آی آر پاور 229 هزار تومان

  ارزانترین بهترین است

  بر خلاف پروسه‌ی انتخاب بهترین هاست که باید در آن به چندین پارامتر توجه کرد، برای انتخاب دامنه کافی است ارائه دهنده‌ای را انتخاب کنید که بهترین قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین سادگی! در ادامه، چندین فروشنده‌ی دامنه‌ی ایرانی را به شما معرفی کرده و قیمت هر کدام را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد. البته دقت داشته باشید که ممکن است در بعضی از جشنواره‌ها، قیمت دامنه‌های خاص تغییر کند (تخفیف ارائه شود)، پس بهتر است همواره قبل از خریدن، قیمت‌های ارائه شده در سایت‌های مختلف را بررسی کنید.

  از آنجایی که تعداد پسوندهای دامنه‌ها بسیار متفاوت است، بنابراین، در این مقاله فقط چند پسوند رایج از جمله com و net و org و info و نهایتا ir را بررسی خواهیم کرد. همچنین شرکت کنندگان انتخاب شده در این مسابقه! شامل ایران سرور، هاست ایران، ایران هاست، وب رمز، آی آر پاور و نهایتا پارس پک هستند.

  خرید دامنه از ایران سرور

  ایران سرور بیش از 400 پسوند مختلف را برای شما آماده کرده است. اما از آنجاییکه اکثر مخاطبان فقط به دنبال دامنه‌های رایج هستند، ما هم فقط پسوندهایی که پیشتر معرفی شد را معرفی خواهیم کرد. اما در نظر داشته باشید که اگر به دنبال یک دامنه‌ی خیلی خاص هستید، حتما به ایران سرور سر بزنید!

  قیمت دامنه ایران سرور
  قیمت دامنه های ایران سرور

  قیمت دامنه‌ی com در ایران سرور برای یکسال، 224 و دامنه‌ی ir نیز 25 هزار تومان است. دامنه‌های net و info و org نیز به ترتیب 329 و 157 و 304 هزار تومان است. تمامی عدد و رقم‌های فوق، برای خرید یکساله دامنه بوده و تا سال بعد، نیازی به هیچگونه پرداختی برای دامنه نیست.

  خرید دامنه از ایران هاست

  خیلی سریع و بدون اتلاف وقت، سراغ قیمت‌های ارائه شده در ایران هاست می‌رویم. این مجموعه نیز قیمت‌های سالیانه و چند ساله‌ی خود را در قالب یک جدول، ارائه کرده است. نکته‌ی عجیب اینجاست که قراردادهای دو ساله، دقیقا دو برابر یکساله و قراردادهای ده ساله نیز دقیقا 10 برابر یکساله است! با این وجود، اصرار ایران هاست به اضافه کردن چند ستون به عنوان قیمت قراردهای بلند مدتی که قرار نیست هیچگونه تخفیفی داشته باشند، بسیار عجیب است!

  قیمت دامنه ایران هاست
  قیمت دامنه های ایران هاست

  همانطور که در جدول فوق مشخص است، قیمت دامنه‌ی com در ایران هاست برای یکسال، 319 و دامنه‌ی ir نیز 25 هزار تومان است. دامنه‌های net و org نیز هر دو 409 هزار تومان بوده و خبری از پسوند info نیست! با این حساب، هم پسوندهای ارائه شده کمتر هستند و هم قیمت‌ها بالاتر! شاید این بالا بودن قیمت حکمتی داشته باشد که ما از آن بی خبر هستیم.

  خرید دامنه از هاست ایران

  قیمت دامنه هاست ایران

  همانطور که در جدول فوق مشخص است، قیمت دامنه‌ی com در هاست ایران برای یکسال، 260 و دامنه‌ی ir نیز 16 هزار تومان است. دامنه‌های net و org نیز هر دو 323 هزار تومان بوده و پسوند info نیز با قیمت 152 هزار تومان ارائه شده است. البته به ستون چهارم از سمت راست (تمدید دامنه) نیز باید دقت بفرمایید. این همان حکمتی است که در پس قیمت‌های ایران هاست بوده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  خرید دامنه از وب رمز

  تعداد پسوندهای ارائه شده در وب رمز برای دامنه، نسبتا زیاد بوده اما به تنوع ایران سرور نیست. لیست بلند بالایی از پسوندها در اختیار شما قرار گرفته که هم هزینه‌ی خرید در سال اول و هم هزینه‌ی تمدید آن اعلام شده است.

  قیمت دامنه وب رمز

  همانطور که در تصویر فوق مشخص است، قیمت دامنه‌ی com در وب رمز برای یکسال، 239 و دامنه‌ی ir نیز 19 هزار تومان است. دامنه‌های net و org نیز 316 و 318 هزار تومان بوده و پسوند info نیز با قیمت 481 هزار تومان ارائه شده است. وب رمز تا 10 درصد تخفیف را برای انتقال و تمدید در نظر گرفته است که از همان هدایای کوچکی است که مخصوص وب رمز است!

  خرید دامنه از آی آر پاور

  تنوع پسوندهای آی آر پاور نیز قابل قبول بوده و تقریبا مشابه وب رمز است. قیمت ثبت، تمدید و انتقال نیز در سه ستون مجزا و کاملا واضح نشان داده شده تا بتوانید برای سال‌های بعد (پرداخت‌های بعدی) نیز حساب و کتاب کنید.

  قیمت دامنه آی آر پاور

  همانطور که در تصویر فوق مشخص است، قیمت دامنه‌ی com در آی آر پاور برای یکسال، 229 و دامنه‌ی ir نیز 19 هزار تومان است. دامنه‌های net و org نیز 358 و 399 هزار تومان بوده و پسوند info نیز با قیمت 449 هزار تومان ارائه شده است. قیمت تمدید نیز همانند قیمت ثبت بوده، فقط تخفیفی شامل حال آن نمی‌شود.

  خرید دامنه از پارس پک

  آخرین شرکت کننده در این مسابقه هم پارس پک است. پارس پک را از آن جهت بررسی می‌کنیم که مشابه بسیاری از ارائه دهندگانی است که نام آن‌ها کمتر به گوش شما رسیده است. تنوع پسوندهای قابل خرید در پارس پک نیز مورد قبول بوده و همانند آی آر پاور و وب رمز است.

  همانطور که در تصویر فوق مشخص است، قیمت دامنه‌ی com در پارس پک برای یکسال، 218 و دامنه‌ی ir نیز 12 هزار تومان است. دامنه‌های net و org نیز 280 و 282 هزار تومان بوده و پسوند info نیز با قیمت 374 هزار تومان ارائه شده است. اما بر خلاف ارائه دهندگان قبلی، توضیحی در خصوص قیمت تمدید دامنه بیان نشده است.

  قیمت دامنه پارس پک

  مقایسه نهایی

  همانطور که پیشتر بیان شد، در انتخاب دامنه فقط و فقط باید به قیمت آن دقت کرد. خدماتی از جمله قفل دامنه، ثبت دامنه به نام مشتری و … بین تمامی ارائه دهندگان مشترک است و بیان آن در صفحه‌ی فروش سایت‌ها، صرفا جنبه‌ی تبلیغاتی دارد. تمامی اطلاعات فوق را در قالب یک جدول ارائه می‌کنیم تا به تصمیم‌گیری نهایی شما کمک کنیم.

  مقایسه قیمت‌های ثبت یکساله دامنه (هزار تومان) – تیر 1400

  بنابراین، بازه‌ی قیمت‌ها تقریبا مشابه به یکدیگر بوده (به جز ایران هاست) و اکثر ارائه دهندگان، تخفیف‌های قابل قبولی را برای خرید دامنه ارائه کرده‌اند. حال بهتر است قیمت تمدید برای سال دوم را نیز مقایسه کنیم تا بتوانیم به جمع‌بندی نهایی برسیم.

  مقایسه قیمت‌های تمدید برای سال دوم (هزار تومان) – تیر 1400

  ظاهرا ایران سرور گوی سبقت را از تمامی رقبا دزدیده است! ایران سرور فقط برای تمدید دامنه‌ی info در سال بعدی، مبلغ بیشتری را دریافت می‌کند. اما قیمت تمدید برای سایر دامنه‌ها را ثابت نگهداشته است. البته همانطور که گفته شد، این جدول باید اطلاعات اولیه‌ی مناسبی را در اختیار شما قرار دهد، اما بهتر است پیش از تصمیم‌گیری نهایی، به دنبال جشنواره‌های ارائه دهندگان مختلف باشید. اما هنوز بهترین ارائه دهنده برای دامنه‌ی ir را معرفی نکرده‌ایم!

  بهترین ارائه دهنده ی دامنه ir

  هنگام خرید دامنه‌ی ir، ممکن است با توجه به جدول فوق، هاست ایران را (بخاطر قیمت کمتر) انتخاب کنید. اما در حقیقت، خرید دامنه بدون هاست امکان پذیر نیست. یکی از طرح‌های جالب و قابل توجه وب رمز، ارائه‌ی دامنه‌ی رایگان ir به همراه ثبت هاست است. همانطور که در مقاله‌ی انتخاب بهترین هاست برای کسب و کارهای تازه تاسیس بیان کردیم، این مجموعه هدایای کوچک اما شادی آوری را برای کاربران خود در نظر گرفته است. پس ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین هاست را انتخاب کنید، سپس اگر انتخابتان وب رمز بود، دامنه‌ی ir رایگان را نیز از آن‌ها هدیه بگیرید!

  بهترین سایت برای خرید دامنه

  با نزدیک شدن به انتهای مقاله باید بگوییم که اگر شما کارفرما هستید، ارائه دهنده‌ای را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت اولیه‌ی پایین، قیمت تمدید آن نیز معقول باشد. از طرفی اگر شما پیمانکار (فریلنسر) هستید، ارائه دهنده‌ای را انتخاب کنید که در حال حاضر، بیشترین تخفیف را برای پسوند مد نظر شما، ارائه کرده باشد. البته به نظر می‌رسد که در هر دو حالت، ایران سرور یکی از بهترین کاندیداها بای خرید دامنه باشد.

  اگر این مقاله توانسته اطلاعات مفیدی را به شما دهد، برای حمایت از ما، امتیاز خود را به این مقاله بدهید.

  4.8/5 - (6 امتیاز)
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین سایت برای خرید دامنه ی وبسایت (مرداد 1400)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

  wootel chatbox